• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.68

DeletedUser174

Guest
A ja z innej beczki... Aktualizacja była, ale w mojej trąbce zero, nawet więcej kilka poprzednich wiadomości w niej nie ma... Zapowiedzi eventu też brak... Nie żebym trąbkę wielbiła, ale i wcześniej bywało, że milczała, choć nowości były i gdyby nie to, że bywam na forum, ominęłoby mnie ;)
Teraz mam tam tylko info o nagrodach z antycznych cudaków...
OK, śmialiśmy się z trąbki, ale skoro jest, to czemu nie działa????

bo cm nas zlała i se poszła. A reszta teamu prawdopodobnie nie ma uprawnień by to wysłać. Lecimy bez pilota... ciekawe jak długo to jeszcze będzie trwało, bo mnie ta sytuacja już naprawdę dobrze drażni
 

DeletedUser1775

Guest
bo cm nas zlała i se poszła. A reszta teamu prawdopodobnie nie ma uprawnień by to wysłać. Lecimy bez pilota... ciekawe jak długo to jeszcze będzie trwało, bo mnie ta sytuacja już naprawdę dobrze drażni
No, to wszystko jasne...
Baaardzo nieprofesjonalne podejście...:oops:
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@visit0r , mylisz się :) w mojej wiadomości nie było nawet odrobinę złośliwości, stwierdziłam tylko fakt i nie było to personalnie do Kiki, tylko ogólnie.
Co do sytuacji z botami itp.: jako teamowicz również nie jestem z tego powodu szczęśliwa i wolałabym żeby wszystko wróciło do normy (czekam na powrót CM z utęsknieniem). Pomimo wszelkich trudności staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby Wasze zgłoszenia o błędach, czy inne szły do wyższych instancji. Mam nadzieję, że wszystko ulegnie poprawie w ciągu najbliższych dni.
 

DeletedUser174

Guest
@visit0r , mylisz się :) w mojej wiadomości nie było nawet odrobinę złośliwości, stwierdziłam tylko fakt i nie było to personalnie do Kiki, tylko ogólnie.
Co do sytuacji z botami itp.: jako teamowicz również nie jestem z tego powodu szczęśliwa i wolałabym żeby wszystko wróciło do normy (czekam na powrót CM z utęsknieniem). Pomimo wszelkich trudności staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby Wasze zgłoszenia o błędach, czy inne szły do wyższych instancji. Mam nadzieję, że wszystko ulegnie poprawie w ciągu najbliższych dni.
problem w tym, że zgłaszanie błędów a ich realna naprawa to są dwie różne rzeczy. Ale już mniejsza o błędy nawet. Są rzeczy którymi ig powinno sie zając w trybie ultra pilnym (np. pw na apce) a woli zajmować się błędem animacji...

a co do powrotu naszej "drogiej" cm @Shannqa ... osobiście czekam na przybycie kogoś nowego jako CM. Nie wiem jaki cud by się musiał stać żeby nasz obecna cm odzyskała mój szacunek. Prawdopodobnie jest to niemożliwe (a z uwagi na moje problemy z empatią to niezależnie od wagi powodów jakie spowodowały taka sytuacje - pewnych rzeczy się nie robi lub też załatwia się je w inny sposób, na pewno nie taki jak to zaprezentowała Shannqa)
 

DeletedUser1921

Guest
@visit0r , mylisz się :) w mojej wiadomości nie było nawet odrobinę złośliwości, stwierdziłam tylko fakt i nie było to personalnie do Kiki, tylko ogólnie.
Co do sytuacji z botami itp.: jako teamowicz również nie jestem z tego powodu szczęśliwa i wolałabym żeby wszystko wróciło do normy (czekam na powrót CM z utęsknieniem). Pomimo wszelkich trudności staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby Wasze zgłoszenia o błędach, czy inne szły do wyższych instancji. Mam nadzieję, że wszystko ulegnie poprawie w ciągu najbliższych dni.
Ta nie opłaca się zgłaszać błędów bo i tak to nie jest naprawiane. Tylko naprawiacie śmieci. Co Do CM i tak niczego nie zmieni dopóki twórcy nie zaczerpną informacji od kolegów z FoE odnośnie funkcjonowania gry. Elvenar robi się syfiasty.
 

Proqrator

Rozbójnik
Taki malutki szczegol:
Po aktualizacji aplikacji nie wyswietla poziomu budynku po kliknieciu na niego. Wyswietla tylko nazwe i gwiazdke, przy ktorej zawsze byl poziom. Trzeba dopiero wejsc w informacje o budynku.
 

DeletedUser2017

Guest
@Urdur model czy wersja systemu operacyjnego w tym wypadku nie ma nic do rzeczy sprawdzałem to na kilku telefonach z różnymi systemami operacyjnymi i fakt @proqrator ma rację nie pokazuje prawidłowego poziomu budynków czyli jest to wina samej aplikacji a nie modelu czy systemu w jakim działa telefon :)
 

visit0r

Paladyn
dziwne okienko z opisem aktualnie stawianego budynku wczesniej tez zaslanialo 1/4 ekranu czy jest to zwiazane z ostatnia aktualizacja?
przygotowujac sie do ewentu wybudowalem kilkadziesiat warsztatow i sobie nie przypominam aby okienko ktore sie pojawia w czsie budowy zaslanialo miesce w ktorym ten budynek stawialem, dzis zmienialem stosunek warsztatow do manufaktur i generalnie jest to co najmniej drazniace
 

Załączniki

  • Schowek01.jpg
    Schowek01.jpg
    471,5 KB · Wyświetlenia: 13

ArabellaPrim

Zwiadowca
dziwne okienko z opisem aktualnie stawianego budynku wczesniej tez zaslanialo 1/4 ekranu czy jest to zwiazane z ostatnia aktualizacja?
przygotowujac sie do ewentu wybudowalem kilkadziesiat warsztatow i sobie nie przypominam aby okienko ktore sie pojawia w czsie budowy zaslanialo miesce w ktorym ten budynek stawialem, dzis zmienialem stosunek warsztatow do manufaktur i generalnie jest to co najmniej drazniace

U mnie wystepuje to od srody.
 

DeletedUser1775

Guest
Okienko w tym miejscu pojawia mi się także przy nastawianiu produkcji pokazując stan zasobów/monet/ziaren/etc.
Wkurzające jest, bo zamknąć je można tylko klikając w jakiś budynek lub wyjeżdżając kursorem poza pole gry/okno przeglądarki...
 

DeletedUser1921

Guest
dziwne okienko z opisem aktualnie stawianego budynku wczesniej tez zaslanialo 1/4 ekranu czy jest to zwiazane z ostatnia aktualizacja?
przygotowujac sie do ewentu wybudowalem kilkadziesiat warsztatow i sobie nie przypominam aby okienko ktore sie pojawia w czsie budowy zaslanialo miesce w ktorym ten budynek stawialem, dzis zmienialem stosunek warsztatow do manufaktur i generalnie jest to co najmniej drazniace
standard aktualizacje robione na kolanie. też tak mam :(
 
Do góry