• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.69

DeletedUser174

Guest
  • Miasto - Wypełniono dziury w ulicach, aby uniemożliwić mieszkańcom potykanie się podczas chodzenia po zakrętach.
what?!?!?!
kufa jaja sobie robicie? prima aprilis dopiero w kwietniu?
opcji wiadomości w apce nie ma. Do jasnej cholery!!! dziury w ulicach? to pobija nawet wpadające na siebie ludziki!!!


od dzisiaj jak nie dostane zwrotnej wiadomości od kogoś będę wysyłac zapytanie do suportu w celu wyjaśnienia tego. Bo jak nie wiem czy brak wiadomości oznacza:
- że ktoś nie gra
- że ktoś nie chce ze mną gadać
- że ktoś nie jest zainteresowany treścią mojej wiadomości
- nie chce my się odpisywać
- czy po prostu gra na apce i żyje w błogiej nieświadomości że ma wiadomość nawet
W normalych warunkach brak odpowiedzi też jest odpowiedzią. W naszej rzeczywistości tak nie jest!
Dlatego będę się zwracać do suportu z prośbą o wyjaśnienie tego. A ze nie mają może do tego kompetencji? A mam to gdzieś. Koniec zabawy. Jak mają czas zajmować sie dziurami w ulicach to i na pw powinni znaleźć czas
zachęcam wszystkich do takiego właśnie działania w zaistniałych okolicznościach. Aby cokolwiek z nimi ugrać trzeba im zaspamić suport
a że to nieładne? i nieskuteczne? tak, wiem. Tylko że inaczej nie dostaniemy opcji wiadomości. A domyślam sie że nie tylko mi to przeszkadza

w nosie mam też to że nasz droga cm "jest na urlopie". Żenada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
  • Stworzono podstawowe funkcje odwiedzania sąsiadów. Ponieważ jest to dość złożone i potencjalnie trudna dla niektórych urządzeń funkcja, udostępnimy ją niewielkiemu odsetkowi graczy, a jednocześnie dokładnie przetestujemy i poprawimy. Czy jesteś jednym z pierwszych, którzy poznają tą funkcję?
Można prosić o konkrety? Tzn. które urządzenia i/lub wersje językowe obejmuje ten odsetek?
Druga rzecz: teoretycznie odwiedzanie już mamy (pomoc sąsiedzką). Dobrze rozumiem, że nowa funkcja dotyczy ładowania miast innych graczy = wymiana PW z poziomu apki i zbieranie skrzynek za pomoc?

Poza tym aktualizacja nic w zasadzie nie wnosi, same naprawy błędów, w tym widzę nowy hit:
Wypełniono dziury w ulicach, aby uniemożliwić mieszkańcom potykanie się podczas chodzenia po zakrętach.
Parsknęłam śmiechem, jak to przeczytałam.
@kikimora Spamowanie supportowi nic nie da - nasz polski support działa raczej sprawnie i szybko odpowiada, jak zaczniemy wszyscy wysyłać wiadomości tak naprawdę niezwiązane z tym, czym się support zajmuje, to tylko spowolni ich pracę. Już prędzej proponowałabym uderzać w np. fanpage na facebooku. Tam też wszystko przejdzie przez filtr, zanim dojdzie do kogo trzeba, ale może mieć większą siłę przebicia, a przy tym nie utrudni pracy tym, którzy zajmują się sprawami leżącymi w ich kompetencjach.
 

DeletedUser174

Guest
@chris07070707 masz racje ;)
kumulacja pospiechu i maksymalnego rozeźlenia na "aktu" najwidoczniej mi nie służy...

@Lisha może i masz rację. Ale są jakieś granice cierpliwości. Ciebie dziury w drodze rozbawiły. Masz lepiej Mnie wnerwiły do czerwoności
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@kikimora Rozumiem i częściowo podzielam Twoje oburzenie, mówię tylko, żeby przy okazji samym sobie nie zaszkodzić, bo na spamowaniu supportu ucierpią przede wszystkim gracze szukający pomocy/zgłaszający błędy. Patrząc na to z drugiej strony - lepiej, żeby zrobili coś porządnie i wprowadzili wtedy, kiedy będzie na pewno gotowe, a nie teraz, przed świętami, z masą błędów, gdzie na poprawki trzeba by czekać do połowy stycznia. Trochę jak z apką - dostaliśmy w zasadzie półprodukt, bo nie ma wszystkich funkcji, a niejeden pewnie wolałby, żeby weszła później, ale ze wszystkimi funkcjami, bo od początku główną zaletą jej używania jest przede wszystkim szybkie motywowanie sąsiadów - z resztą na telefonie znakomicie sobie radził Puffin.
 

DeletedUser1921

Guest
  • "Stworzono podstawowe funkcje odwiedzania sąsiadów. Ponieważ jest to dość złożone i potencjalnie trudna dla niektórych urządzeń funkcja, udostępnimy ją niewielkiemu odsetkowi graczy, a jednocześnie dokładnie przetestujemy i poprawimy. Czy jesteś jednym z pierwszych, którzy poznają tą funkcję?
  • Ulepszyliśmy sposób wczytywania zadań i czatu przez aplikację, aby zapobiec wystąpieniu awarii.
  • Tłumaczenia - Dodano zagubione tłumaczenia w oknie Inwentarza.
  • Przygody Bractw - Poprawiono błąd w opisie Wspaniałego łuku triumfalnego.
  • Miasto - Poziomy budynków nie zawsze wyświetlały się po kliknięciu w budynek, teraz będą widoczne.
  • Miasto - Wypełniono dziury w ulicach, aby uniemożliwić mieszkańcom potykanie się podczas chodzenia po zakrętach.
  • Miasto - Przyciski potwierdzenia i anulowania przesuwania budynków są ponownie wycentrowane na ekranie.
  • Miasto - W niektórych przypadkach możliwe było rozpoczęcie produkcji bez posiadania odpowiedniego połączenia za pomocą dróg.
  • Miasto - Usunięto przycisk użycia Szybkich Bonusów w budynkach produkujących automatycznie, ponieważ nie powinien on się tam znajdować i nie był możliwy do użycia.
  • Miasto - Wypełniono niektóre puste okna z informacjami o rozbudowie Portali." Teraz moje pytanie gdzie wiadomości prywatne i odwiedzanie miast graczy i pomoganie im z badaniami antycznych cudów za pomocą pw? Co mnie kuźwa dziury w drodze obchodzą jakoś jak ludziki chodzą to raczej nie wpadają i wołają pomocy. Owszem pojawia się czarna dziura chodzi o znaki zapytania w avatarach,czarne drogi i budynki,itp? A gra naprzeglądarce ff na linux mint kiedy będzie poprawnie działać? O innych rzeczach bardzo pilnych pisanych nie od dziś. Po to się pisze opinie to tym syfie,żeby błędy naprawiać. Dlaczego nie ma żadnych powiadomień na applikacji i w wersji przeglądarkowej? Może łaskawie mi odpowie z ELVENARU TEAM,a może wszyscy macie urlop. I zasrany bot będzie odpowiadał za was. Ta gra schodzi na dno. I co raz częściej się zastanawiam po co ja was utrzymuję po przez zakup diamentów.

//


U mnie robi się czasami czarna ziemia, a zamiast avataru, czy ikonek z zadaniami, wyskakuje znak zapytania. Pomaga zrestartowanie gry, raz, czasami dwa razy.


//


Od czego są beta testy? Mam propozycję dla @InnoGames zróbcie dedykowaną aplikację do beta testów z dostępem do światu beta. W ten sposób będziecie testować nowości w grze.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artur87

Rycerz
  • Stworzono podstawowe funkcje odwiedzania sąsiadów. Ponieważ jest to dość złożone i potencjalnie trudna dla niektórych urządzeń funkcja, udostępnimy ją niewielkiemu odsetkowi graczy, a jednocześnie dokładnie przetestujemy i poprawimy. Czy jesteś jednym z pierwszych, którzy poznają tą funkcję?
Można prosić o konkrety? Tzn. które urządzenia i/lub wersje językowe obejmuje ten odsetek?
Druga rzecz: teoretycznie odwiedzanie już mamy (pomoc sąsiedzką). Dobrze rozumiem, że nowa funkcja dotyczy ładowania miast innych graczy = wymiana PW z poziomu apki i zbieranie skrzynek za pomoc?

Na razie będzie to jedynie możliwość wchodzenia do miast innych Graczy. Funkcja ta będzie udostępniona losowo wybranym Graczom, początkowo niewielkiemu odsetkowi, który z czasem będzie się zwiększać.
 

Hassano

Łucznik
Na razie będzie to jedynie możliwość wchodzenia do miast innych Graczy. Funkcja ta będzie udostępniona losowo wybranym Graczom, początkowo niewielkiemu odsetkowi, który z czasem będzie się zwiększać.

Nie no przechodzą sami siebie.. A myślałem że mnie już nie zaskoczą swoją niekompetencją ale widze że IG ma niewyczerpane zasoby takich głupot.. Wybrani gracze..?? Losowo.. ?? Na ich szczęście poza podglądem nic innego nie działa ale już widze tą burze jak dodadzą w końcu możliwość rozdawania pw innym a tu sie okaże że na cały server ma tą opcje 10 graczy...
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
...
Na ich szczęście poza podglądem nic innego nie działa ale już widze tą burze jak dodadzą w końcu możliwość rozdawania pw innym a tu sie okaże że na cały server ma tą opcje 10 graczy...

Niekoniecznie bedzie burza. Opcje moga dostac konta nieaktywne i za miesiac w kolejnym upgrade pojawi sie
- funkcja zostala przetestowana pomyslnie na szerokiej gamie urzadzen, wszelkie bledy zostaly wychwycone i natychmiast naprawione przez naszych programistow
 

DeletedUser1921

Guest
Hmm:rolleyes:
Po cholerę zaglądanie do miast,jak jest potrzebne wiadomości i badanie u innych graczy ich antycznych cudów.
...


Niekoniecznie bedzie burza. Opcje moga dostac konta nieaktywne i za miesiac w kolejnym upgrade pojawi sie
- funkcja zostala przetestowana pomyslnie na szerokiej gamie urzadzen, wszelkie bledy zostaly wychwycone i natychmiast naprawione przez naszych programistow
Mam nadzieję,że tak nie będzie bo się wnerwię :mad:
 

DeletedUser174

Guest
Na razie będzie to jedynie możliwość wchodzenia do miast innych Graczy. Funkcja ta będzie udostępniona losowo wybranym Graczom, początkowo niewielkiemu odsetkowi, który z czasem będzie się zwiększać.
a ja pozwolę sobie zadać proste pytanie:
po co? bo za guziczek nie wiem po co odwiedzanie miast innych graczy na mapie. Obok ikonki "pomoc" zrobić ikonkę "cuda" i pozamiatane

Nie no przechodzą sami siebie.. A myślałem że mnie już nie zaskoczą swoją niekompetencją ale widze że IG ma niewyczerpane zasoby takich głupot.. Wybrani gracze..?? Losowo.. ?? Na ich szczęście poza podglądem nic innego nie działa ale już widze tą burze jak dodadzą w końcu możliwość rozdawania pw innym a tu sie okaże że na cały server ma tą opcje 10 graczy...
cały czas zaskakują. Już pewnie większość z nas sądziła, że aktu na wpadające ludziki nic nie przebije a tu proszę: dziury w drodze. Generalnie to mi ludziki w ogóle nie chodzą. Mam wyludnione miasto to nawet nie mogę popodziwiać jak wpadają w te dziury :/ to straszne jest! i takie niesprawiedliwe
mam nadzieję, ze nie bede należeć do tych "wybrańców". Już dzisiaj gra zarzyna właściwie prawie każdy telefon. Ładowanie miast na kompach nie działa, a co dopiero na telefonach... i szukając prówki do zwiadu co chwila będziemy wpadać w "odwiedziny" których skutkiem będzie prawdopodobnie obowiązkowy restart gry. A pw w cuda innych to tylko woda na młyn dla multi.

Hmm:rolleyes:
Po cholerę zaglądanie do miast,jak jest potrzebne wiadomości i badanie u innych graczy ich antycznych cudów.
o ile jeszcze brak dotowania cudów innych można przeboleć (nie dotyczy kont multi), bo jednak pw można zutylizować jakoś u siebie w mieście, o tyle opcja wiadomości jest bezwarunkowo niezbędna. A co nam serwują? Brak jakichkolwiek widoków na pw w apce kontra możliwość wchodzenia do miast innych graczy tylko po to by sobie pooglądać... a potem pewnie w imie polityki spójności obu wersji gry wprowadzą komputerowe łapkowanie na apce. O wtedy to dopiero będzie jazda!
 

DeletedUser2359

Guest
a ja pozwolę sobie zadać proste pytanie:
po co? bo za guziczek nie wiem po co odwiedzanie miast innych graczy na mapie. Obok ikonki "pomoc" zrobić ikonkę "cuda" i pozamiatane
(...)
Brak jakichkolwiek widoków na pw w apce kontra możliwość wchodzenia do miast innych graczy tylko po to by sobie pooglądać... a potem pewnie w imie polityki spójności obu wersji gry wprowadzą komputerowe łapkowanie na apce. O wtedy to dopiero będzie jazda!

Właśnie, jakby nie można było zrobić po prostu ikonki "cuda", rozwinęłyby się wszystkie cuda które posiada gracz i można by było wbijać... To nie, trzeba było wprowadzać odwiedzanie miast jak w wersji komputerowej i rzecz jasna nie od razu z wszystkimi funkcjami. Z jednej strony mnie to śmieszy z drugiej denerwuje to "dawkowanie" brakujących elementów do gry na apce. Jakby nie mozna było zrobić czegoś raz, a porządnie. No ale grunt że chociaż ta aplikacja w ogóle jest, bo do czasów męczarni Puffinowej nie chce wracać....
 

DeletedUser174

Guest
mam to szczęście "odwiedzin". Dodali durnowatą ikonkę przeszkadzającą w łapkowaniu.

@jarq Ponowię pytanie po co mi te odwiedziny? I dlaczego nie ma właściwie żadnej możliwości kontaktu z graczem na apce?
 

DeletedUser3332

Guest
No wlasnie tez sie zastanawiam nad tymi odwiedzinami, tylko pooglądać miasto ........ pknch ?

Podglad miast byl nam potrzebny na apce tylko po to zeby skrzynki odbierać, nic poza tym o_O
 

DeletedUser1921

Guest
Najpierw musi być możliwość robienia cokolwiek w tym guziczku. A moje ludziki po wpadnieciu w dziurę na zakręcie wzieli drabinę i wszyli z tej dziury:cool::D:p
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za wyróżnienie z pseudo guziczkiem odwiedzania,którego i tak nie można wykorzystać. Brak wiadomości,pomocy przy antycznych cudach u innych to bardzo duże utrudnienie.
1. Brak możliwości pomocy przy antycznych cudach u innych graczy zdjęcie poniżej;wejście przez odwiedziny miasta:



2. Pomysł na rozwój aplikacji wzór FoE gra twórców INNO GAMES:


Tak powinna wyglądać dobrze funkcjonująca aplikacja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
mam to szczęście "odwiedzin". Dodali durnowatą ikonkę przeszkadzającą w łapkowaniu.

@jarq Ponowię pytanie po co mi te odwiedziny? I dlaczego nie ma właściwie żadnej możliwości kontaktu z graczem na apce?

Na razie możemy sobie tylko pooglądać miasto innego gracza, ale jak wiecie aplikacja cały czas się rozwija i na pewno nie dodali tego tylko po to. Postaram się po nowym roku dowiedzieć coś więcej na ten temat i Wam napisze.

Co do wiadomości czy kontaktu z innymi graczami to cały czas nad tym pracują.
 

DeletedUser3332

Guest
No wlasnie w tym problem, po co to dodali teraz, nie mogli wrzucic aktualizacji ktora by cos wnosila ? Tylko dodali (niepotrzebny czas i limity potrzebne do sciagniecia) nic nie dajacą pierdołę. Mozna było doprowadzić odwiedziny do konca i wtedy wprowadzić aktualizacje raz a porządnie.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@yojinek.pl Myślę, że w ramach testów, czy urządzenia takie odwiedziny w ogóle udźwigną. Wydaje mi się, że przy odwiedzinach w pełnym wymiarze będzie jeszcze więcej elementów, które będą wymagały załadowania.
 
Do góry