• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.69

DeletedUser110

Guest
Ja mam w fonie odwiedziny. Działają i nie psują nic, z tym, że są całkowicie nieprzydatne - nawet nie da się zmotywować z wizyty (powiedzmy, że chciałbym zmotywować teoretycznie inny budynek kulturowy niż sugeruje aplikacja).
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Obiecałem informację co do podglądu miasta na mobilce.(wiele się nie dowiedziałem)

Funkcja oczywiście jest w rozbudowie. Podgląd miasta, jest to pierwsze stadium w rozbudowie tej funkcji, wprowadzona na razie została po to abyśmy mogli sprawdzić stabilność na apce, a gracze mogli już sprawdzić pierwsze działanie podglądu miasta. O dalszym rozwoju i funkcjonowaniu funkcji poinformujemy graczy w odpowiednim czasie.
 

DeletedUser174

Guest
Obiecałem informację co do podglądu miasta na mobilce.(wiele się nie dowiedziałem)

.
obawiam się że nikt nie miał złudzeń jak ta "przygoda" się skończy

a odpowiedź
Funkcja oczywiście jest w rozbudowie. Podgląd miasta, jest to pierwsze stadium w rozbudowie tej funkcji, wprowadzona na razie została po to abyśmy mogli sprawdzić stabilność na apce, a gracze mogli już sprawdzić pierwsze działanie podglądu miasta. O dalszym rozwoju i funkcjonowaniu funkcji poinformujemy graczy w odpowiednim czasie.
można tylko skomentować jako sranie w banie
 
Do góry