• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.70

DeletedUser3033

Guest
hmm napisane co będzie naprawiane a nie napisane co przy tym popsują ;)
te wszystkie aktualizacje to próba naprawienia błędów poprzedniej nie wem czy nie lepiej by było jakby nie dłubali każdy by się przyzwyczaił do istniejących błędów a nowych by nie było :)
 

Hassano

Łucznik
No no.. Fiuu Fiuu.. kolejna konkretna aktualizacja niema co.. Czekam aż będzie 2.43 a w niej nie będzie nic napisane bo i po co jak nic nowego nie potrafią wymyślić.. Żenada i szkoda już strzępić ry..ja bo to niema sensu. A w aplikacji jak nie było wiadomości tak niema, jak nie było na ryneczku wyboru bractwa tak niema.. no ale ludziki już chodzą prosto i może nie będzie czarnych dziur..
 

DeletedUser110

Guest
Miałem nadzieję na zaklęcie Renowacji jak zobaczyłem temat.
Nadzieja umiera ostatnia.
Nadzieja matką głupich.
Takie przysłowia mi przyszły do głowy.
A tak a'propos nadziei matki: @jarq - czy odblokowanie ekspansji z mapy nadal jest "rozważane i przemyśliwane", czy po prostu mamy o tym zapomnieć, a żeby rozwijać miasto, w którym w kolejnych rasach budynki się robią coraz większe, musimy do przejścia rozdziału zniszczyć połowę miasta, wejść w ujemną populację, utknąć na którymś z zadań głównych i czekać na nową rasę aby je odrzucić?
I jeszcze ciekaw jestem, czy w nowej rasie będzie ekspansja z badań szt. 1 - czy idąc z duchem postępu: 0?
 

Koval92

Kapłan
Miałem nadzieję na zaklęcie Renowacji jak zobaczyłem temat.
Nadzieja umiera ostatnia.
Nadzieja matką głupich.
Takie przysłowia mi przyszły do głowy.
A tak a'propos nadziei matki: @jarq - czy odblokowanie ekspansji z mapy nadal jest "rozważane i przemyśliwane", czy po prostu mamy o tym zapomnieć, a żeby rozwijać miasto, w którym w kolejnych rasach budynki się robią coraz większe, musimy do przejścia rozdziału zniszczyć połowę miasta, wejść w ujemną populację, utknąć na którymś z zadań głównych i czekać na nową rasę aby je odrzucić?
I jeszcze ciekaw jestem, czy w nowej rasie będzie ekspansja z badań szt. 1 - czy idąc z duchem postępu: 0?
@Ljosael - masz rację już poprawiłem, chodziło oczywiście o wtorek, przepraszam za błąd ale nie wiem dlaczego myślałem że 8 to czwartek.

@Fredek z Fabryki Kredek - rozważane nadal jest ale co z tego wyniknie tego nikt nie wie.

Poczekamy do 2020 roku - zobaczymy
W ogóle ja uwielbiam jak oni 20 razy już olali moje pytanie co z budynkiem społeczności elvenar który miał wejść pod koniec 2018.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W ogłoszeniu o aktualizacji dodałem jeszcze jeden punkt do ulepszeń:

  • Aby uprzyjemnić grę, wydłużyliśmy czas trwania wszystkich Turniejów, które mają się rozpocząć po tej aktualizacji o 3 godziny.
 

DeletedUser2017

Guest
Aby uprzyjemnić grę, wydłużyliśmy czas trwania wszystkich Turniejów, które mają się rozpocząć po tej aktualizacji o 3 godziny.
Czy można to przetłumaczyć na język polski lub podać czas trwania turnieju czy od godziny do godziny tak będzie bardziej przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@PMprzemek - przepraszam ale nie wiem co tu jest do tłumaczenia, turnieje będą trwały o 3 godziny dłużej niż do tej pory. Chodzi oczywiście o te które rozpoczną się po aktualizacji.
 

Nusion

Kapłan
@PMprzemek - przepraszam ale nie wiem co tu jest do tłumaczenia, turnieje będą trwały o 3 godziny dłużej niż do tej pory. Chodzi oczywiście o te które rozpoczną się po aktualizacji.
Myślę, że chodzi o sprecyzowanie "od - do". Skończą się 3 godziny później? Czy zaczną się 3 godziny wcześniej? A może jeszcze inna opcja...?
 

DeletedUser1921

Guest
Czyli,kolejna od d u p y strony aktualizacja. Czyli ważniejsze kolory ikon niż naprawienie błędów,chociażby czarnej dziury na mapie w aplikacji i przeglądarce. Chociażby brak wiadomości w aplikacji,czy też pomoc przy antycznych cudach u innego gracza,zwracając uwagę,że nie długo syfiaste przygody bractw wchodzą,a brak możliwości pomocy w/w. To utrudnienie podczas zbierania odznak.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@ThomASBBor89
Akurat odznaki za wrzucanie PW od pewnego czasu można też zdobyć wrzucając je we własne cuda, nie tylko w cudze. Choć, oczywiście, wszyscy czekamy na wdrożenie wszystkich opcji gry do aplikacji.
 
Akurat wydluzenie czasu trwania turnieju to moim zdaniem zmiana dosc
powazna, dla ogromnej wiekszosci graczy oznaczajaca zmiane na lepsze.
Moze sie wydawac, ze 3 godziny to niewiele, ale dla sporej liczby graczy
bedzie to oznaczac, ze beda mogli zrobic o jedna runde turnieju wiecej.
Dotychczasowy "grafik" turnieju jest dosc napiety, wiekszosc graczy przy
normalnym rytmie zycia/pracy nie ma szans zrobic 6, a nawet 5 gwiazdek.
Jedna runda wiecej to juz bardzo wymierne korzysci dla rozwoju swojego
miasta, jak i dla bractwa, bo moze oznaczac skrzynke-dwie wiecej.
Dlatego nie zgodzilbym sie z teza, ze aktualizacja jest tylko natury kosmetycznej
i to od hmmm... zadka strony ;)
Zgoda, dalej nie ma wiadomosci na apce itp. itd., tu dlugo mozna by wyliczac,
ale jesli chodzi o te akurat aktualizacje to nie przesadzajmy. Dostajemy
"za darmo" cos, o co nawet nie prosilismy, a co naprawde jest moim zdaniem
zmiana jak najbardziej na lepsze, ktora wiekszosc graczy w pelni doceni
dopiero po pewnym czasie. Pewnie, ze typowo turniejowym bractwom
nie robi to wielkiej roznicy, ale wydaje mi sie, ze dla bractw z nizszej czy
sredniej turniejowej polki roznica bedzie zauwazalna i odczuwalna :)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
@Ljosael - masz rację już poprawiłem, chodziło oczywiście o wtorek, przepraszam za błąd ale nie wiem dlaczego myślałem że 8 to czwartek.
Może dlatego że aktualizacja że ma być w czwartek 10 stycznia a ja mam dopiero wersję 1.69.6 a mamy środę (patrz zrzut ekranu). Już widzę niektórych jak mówią, że aktualizacja się spóźniła dwa dni bo miała być we wtorek przecież :oops:!
Elvenar_wersja_1-69-6.png
 

DeletedUser1921

Guest
@ThomASBBor89
Akurat odznaki za wrzucanie PW od pewnego czasu można też zdobyć wrzucając je we własne cuda, nie tylko w cudze. Choć, oczywiście, wszyscy czekamy na wdrożenie wszystkich opcji gry do aplikacji.
Jakoś się nie spotkałem z wersją,żeby odznaka gildi była do zdobycia po włożeniu pw do swojego cudu,tylko z wersją u kogoś.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Może dlatego że aktualizacja że ma być w czwartek 10 stycznia a ja mam dopiero wersję 1.69.6 a mamy środę (patrz zrzut ekranu). Już widzę niektórych jak mówią, że aktualizacja się spóźniła dwa dni bo miała być we wtorek przecież :oops:!
View attachment 656

I tu masz rację, to moja pomyłka za którą bardzo Was wszystkich przepraszam. (I wyjaśniło się dlaczego myślałem że to czwartek) :confused:
 
Do góry