• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.70

DeletedUser3033

Guest
:):):):):)
nie nom rok czekałem by to napisać jeden dobry pomysł 3h niby nic ale to jedyny pomysł co ma jakiś sens
jest światełko w tunelu mała iskierka ale jest ;)
nom aż mi słów zabrakło takie rzeczy to się tu nie zdarzają :)
brawo oby to nie był jedyny dobry pomysł :)
 

Sorcha

Rycerz
:):):):):)
nie nom rok czekałem by to napisać jeden dobry pomysł 3h niby nic ale to jedyny pomysł co ma jakiś sens
jest światełko w tunelu mała iskierka ale jest ;)
nom aż mi słów zabrakło takie rzeczy to się tu nie zdarzają :)
brawo oby to nie był jedyny dobry pomysł :)
Rozumiem twój entuzjazm, ale chyba będziesz to musiał sprawdzić w czasie następnych Przygód Bractw, bo był zgłaszany błąd https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zadanie-na-wydanie-okre%C5%9Blonej-ilo%C5%9Bci-pw-23807.3352/ dotyczący PW, to się wtedy zobaczy czy został naprawiony. A to już niedługo. https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery-cz-3.3507/page-3#post-41827
 

DeletedUser3033

Guest
hmm i czar prysł :oops:
nom te przygody bractw to powinny być raz w roku cała zabawa w przygody niema najmniejszego sensu
dla mnie te przygody to mogą całkowicie zniknąć nawet twierdze że połowa graczy się ucieszyła by :)
ale przyznam się że zamydlili mi oczy :D
 

Hassano

Łucznik
@PMprzemek - przepraszam ale nie wiem co tu jest do tłumaczenia, turnieje będą trwały o 3 godziny dłużej niż do tej pory. Chodzi oczywiście o te które rozpoczną się po aktualizacji.

Piszesz to tak że dalej ciężko Cie zrozumieć.
Po aktualizacji TEN OBECNIE TRWAJĄCY turniej będzie dłuższy o 3h czy już każdy jaki tylko będzie nawet w tygodniu bez aktualizacji będzie trwał o te 3 h dłużnej??
 

DeletedUser1953

Guest
No to ładnie. Od teraz w każdą sobotę zamiast po 19:00 iść na piwo będę musiał klikać szóstą rundę. Dziękuję, naprawdę dziękuję :)
 

Sorcha

Rycerz
Piszesz to tak że dalej ciężko Cie zrozumieć.
Po aktualizacji TEN OBECNIE TRWAJĄCY turniej będzie dłuższy o 3h czy już każdy jaki tylko będzie nawet w tygodniu bez aktualizacji będzie trwał o te 3 h dłużnej??
Już wszystkie po aktualizacji będą dłuższe.
Tak będą dłuższe o 3h, to chyba coś nie wyszło bo powinno zostać do końca 58h od chwili na pisania posta a jest 55h czyli od godziny 12:00 10 stycznia czyli inaczej zamiast do końca 2 dni i 7 godzin powinno być 2 dni i 10 godzin.
Czas_do_końca.png
 
chyba coś nie wyszło bo powinno zostać do końca 58h od chwili na pisania posta a jest 55h czyli od godziny 12:00 10 stycznia czyli inaczej zamiast do końca 2 dni i 7 godzin powinno być 2 dni i 10 godzin.
View attachment 657

  • Aby uprzyjemnić grę, wydłużyliśmy czas trwania wszystkich Turniejów, które mają się rozpocząć po tej aktualizacji o 3 godziny.
Obecny turniej rozpoczal sie przed wejsciem aktualizacji.
Dopiero nastepny i wszystkie po nim beda dluzsze.
Pozdrawiam :)
 

blazius1

Paladyn
To prawda że to często runda więcej. Duża zmiana na korzyść graczy. Rywalizacja w turniejach wzrośnie.
 

DeletedUser174

Guest
żeby nie było to jest swego rodzaju zmiana in plus i z pewnością wiele osób z tego skorzysta

ale nie przesadzajcie z tymi peanami pochwalnymi. Gdyby chcieli coś zmienić na korzyść graczy zmniejszyliby czas karencji między rundami - nawet o pół godz (już o godz nawet nie wspominam). dlaczego? Sumarycznie wyszłoby prawie na to samo, bo to też ~3h. A nie trzeba by było zarywac nocki by turniej wyklikać - o to by była zmiana. A 5* można było na spokojnie bez żadnej napinki zrobić. Czy ktoś zrezygnuje z sobotniego wyjścia żeby turniej na 6 gwiazdkę wyklikać... no błagam, nie żartujcie! Kolejny ukłon w stronę niedzielnych graczy i kolejna kłoda pod nogi ludzikom, którzy mają fun z walki o podium turniejowe. Czy to na pewno dobry kierunek? Mam wątpliwości...

przy okazji:
@jarq
znowu są problemy z forum. Na jaką zakazaną listę znowu trafiło forum elv`a że jest blokowane? robicie coś z tym?
 

visit0r

Paladyn
wprowadzone aktualizacja nowe koloryzowane ikonki szybkich bonusow przestaly byc widoczne gdy sie najedzie kursorem na skrzyneczke w cudakuSchowek01.jpg poprzednia wersja byla jakas taka przyjemniejsza i bardziej jednoznaczna
 

Hassano

Łucznik
wprowadzone aktualizacja nowe koloryzowane ikonki szybkich bonusow przestaly byc widoczne gdy sie najedzie kursorem na skrzyneczke w cudakuView attachment 660 poprzednia wersja byla jakas taka przyjemniejsza i bardziej jednoznaczna

To jest ta lepsza zmiana :D ja nie wiem czy tak ciężko zrobić różne kolory bo paczki pw 30 i 20 mają identyczny kolor i w dół to samo po 2 pakiety w tym samym kolorze..
 
Gdyby chcieli coś zmienić na korzyść graczy zmniejszyliby czas karencji między rundami - nawet o pół godz (już o godz nawet nie wspominam). dlaczego? Sumarycznie wyszłoby prawie na to samo, bo to też ~3h. A nie trzeba by było zarywac nocki by turniej wyklikać - o to by była zmiana.
Zgadzam sie, skrocenie czasu karencji byloby jeszcze lepsze.
Kolejny ukłon w stronę niedzielnych graczy i kolejna kłoda pod nogi ludzikom, którzy mają fun z walki o podium turniejowe. Czy to na pewno dobry kierunek? Mam wątpliwości...
Sam osobiscie na tej zmianie nie skorzystam, a wrecz z roznych wzgledow bedzie wrecz przeciwnie, ale
i tak uwazam, ze to ogolnie zmiana na lepsze i w dobrym kierunku. "Ludzikow", o ktorych wspominasz
jest gora po kilkudziesieciu na serwer. To zupelnie normalne i naturalne, ze zadna firma nie wybieralaby
kierunku rozwoju gry pod tak niewielkie grupy graczy. A "ludziki" sie przystosuja, spokojna glowa ;)
 
Do góry