• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.70

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ja teraz też i u mnie się nie zawiesza działa po zalogowaniu w tle na fleszu normalnie.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Hm, u mnie z Flashem nie ma problemów (Chrome). Natomiast problem z nieaktywną kartą można obejść przenosząc kartę z grą do osobnego okna/otwierając grę w nowym oknie. Wtedy okno może być nieaktywne, ale karta cały czas jest. Nie jest to może najwygodniejsze rozwiązanie, ale działa.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm u mnie muli jak diabli odświeżanie nic nie daje a jakby dwa razy dłużej gra się ładowała
a co mnie najbardziej drażni to zaczęło mnie częściej wykopywać z gry
 

Hassano

Łucznik
Hm, u mnie z Flashem nie ma problemów (Chrome). Natomiast problem z nieaktywną kartą można obejść przenosząc kartę z grą do osobnego okna/otwierając grę w nowym oknie. Wtedy okno może być nieaktywne, ale karta cały czas jest. Nie jest to może najwygodniejsze rozwiązanie, ale działa.

Da sie to inaczej zrobić ale nie wiem czy chce sie chwalić moim spostrzeżeniem :D
 

DeletedUser3033

Guest
u mnie pomaga zamknięcie przeglądarki biorę trzy głębokie wdechy i loguje się ponownie i na 1-2h działa bez zarzutów :)
 

visit0r

Paladyn
Hm, u mnie z Flashem nie ma problemów (Chrome). Natomiast problem z nieaktywną kartą można obejść przenosząc kartę z grą do osobnego okna/otwierając grę w nowym oknie. Wtedy okno może być nieaktywne, ale karta cały czas jest. Nie jest to może najwygodniejsze rozwiązanie, ale działa.
najwygodniejsze dzialanie na chrome z flash to po powrocie do zakladki trzymajac ctrl pokrecic scrollem myszki gora dol :)
powiekszy i pomniejszy ale gra sie odwiesi od razu
o wiele szybsze niz relog
 

DeletedUser2262

Guest
najwygodniejsze dzialanie na chrome z flash to po powrocie do zakladki trzymajac ctrl pokrecic scrollem myszki gora dol :)
powiekszy i pomniejszy ale gra sie odwiesi od razu
o wiele szybsze niz relog
lub wyciągnąć i włożyć zakładkę do chrom'a cały czas trzymając ją na LPM
 

Sorcha

Rycerz
@chris07070707 obecny turniej zaczął się przed wejściem aktualizacji a jednak jeszcze się nie skończył jak twierdziłeś ( że dłuższe to od następnego), a jednak nie :). To co chyba wyszło na moje:rolleyes:?

Turniej_marmuru.png
 
Aktualizacja 1.70 przedluzajaca czas trwania turniejow weszla 10 stycznia, a turniej
rozpoczal sie 15 stycznia, a wiec po wejsciu aktualizacji ;) 15 stycznia weszla
miniaktualizacja, ktora nie byla oficjalnie oglaszana, bo poprawiala tylko drobne
bledy i nie wprowadzala zadnych zmian w samej mechanice gry. Zasugerowaliscie
sie widocznie data aktualizacji na ekranie ladowania gry ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
tak
macie racje i się mylicie jednocześnie była aktualizacja ale były też wprowadzane poprawki o których nie informują
 

Nusion

Kapłan
Aktualizacja 1.70 przedluzajaca turnieje weszla 10 stycznia, a turniej rozpoczal sie
15 stycznia, a wiec po wejsciu aktualizacji ;) 15 stycznia weszla miniaktualizacja
poprawiajaca tylko drobne bledy i nie byla oficjalnie oglaszana.
Jak zawsze masz rację :) Ja po prostu sprawdziłam w grze ostatnią aktualizację ;)
//
To teraz już każdy turniej będzie od 10:00 we wtorek do 22:00 w sobotę?
Tak, każdy, tyle że od 19:00 we wtorek do 22:00 w sobotę, a w czasie letnim od 20:00 we wtorek do 23:00 w sobotę.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
tak
macie racje i się mylicie jednocześnie była aktualizacja ale były też wprowadzane poprawki o których nie informują
Oczywiście pisał o tym już @chris07070707 :) Cytat poniżej
Aktualizacja 1.70 przedluzajaca czas trwania turniejow weszla 10 stycznia, a turniej
rozpoczal sie 15 stycznia, a wiec po wejsciu aktualizacji ;) 15 stycznia weszla
miniaktualizacja, ktora nie byla oficjalnie oglaszana, bo poprawiala tylko drobne
bledy i nie wprowadzala zadnych zmian w samej mechanice gry. Zasugerowaliscie
sie widocznie data aktualizacji na ekranie ladowania gry ;)
 

Nusion

Kapłan
Aktualizacja 1.70 przedluzajaca czas trwania turniejow weszla 10 stycznia, a turniej
rozpoczal sie 15 stycznia, a wiec po wejsciu aktualizacji ;) 15 stycznia weszla
miniaktualizacja, ktora nie byla oficjalnie oglaszana, bo poprawiala tylko drobne
bledy i nie wprowadzala zadnych zmian w samej mechanice gry. Zasugerowaliscie
sie widocznie data aktualizacji na ekranie ladowania gry ;)
Czym by się nie sugerować, turniej i tak wszedł PO :)
 
Do góry