• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.71

visit0r

Paladyn
Jeśli to Gravity Inn to weszło ... na Instagramie ja sobie to podaruję nie będę zakładał konta w kolejnej durnej aplikacji

a co do tego:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
Może się zdarzyć że ich nawet nie zauważę :p. Nie rozumiem po co utrudniacie tam gdzie nie trzeba
A przy okazji wy w ogóle coś zapowiadacie coś na zaś? Trąbka wchodzi w momecie jak coś już jest na serwerze a nie że za X czasu (tak jest z ewentami, czy dzisiejszą karczmą)
jaka dzisiejsza karczma? znowu cos przeoczylem :(
 

DeletedUser3643

Guest
Tragednia!!! Odechciewa się grać. Ile razy jeszcze wprowadzicie coś bez wcześniejszego informowania graczy? Ani w aktualizacji 1.70, ani 1.71 nie ma nawet wzmianki o próbie zbalansowania gry... Teraz nagle w Leśnych Elfach pojawia się mana praktycznie wszędzie, w miejscach gdzie wcześniej jej nie było. Ja rozumiem, że trzeba lekko wydłużyć grę, ale nie w taki sposób, z zaplanowanej 2 tygodniowej grze w Leśnych Elfach będę musiał grać miesiąc, bo zapotrzebowanie na manę wzrosło ogromnie, a kultura niestety jej więcej nie produkuje i zamiast badziewia w jutrzejszym evencie można dać budynek dostosowany do potrzeb graczy skoro bez informowania wprowadzacie takie zmiany.
Jestem zszokowany taką postawą. Szkoda, że gra zamiast sprawiać przyjemność doprowadza do tego, że ludzie odchodzą i wokół siebie posiadamy 5 osób z którymi można się wymieniać surowcami :/
 
Do góry