• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.71

Hassano

Łucznik
Ehh szkoda marnować klawiature.. znowu nic.. jedno wielkie nic.. nawet słowo nic to więcej niż tam jest..
Tam naprawdę pracują tępaki że nie wiedzą że gracze mają info z bety kiedy co i w jakim terminie?? ( noo w przybliżeniu ale skoro jest zapowiedz aktualki to wiadomo że od razy wrzucą wyzwanie)

Na apce mogliście napisać milion punktów a nadal brak PRYWATNYCH WIADOMOŚCI !!!!!!!!
 

DeletedUser1921

Guest
Cholera jasna czy wy wogule słuchacie graczy. Jedyny plus usprawnienie HTML5. RESZTA TO SYF. Rozważam usunięcie konta i mego miasta. Z każdą aktualką jest co raz gorzej. Brak powiadomienia o aktualizacjach. Aplikacja w szarej dupie,;po jaką cholerę wypuszczać aplikację bez podstawowych funkcji. Co mnie obchodzi tło zaklęć. W INNO GAMES PRACUJĄ same tłuki pancerne. To tak statystyki ważniejsze. @jarq i co przekazaliście twórcom. Nic kompletnie nic. Syf i dno i ubustwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
Ładne rzeczy widzimy, normalnie nie komentuje aktualizacji, ALE na becie dzisiaj widziałem budynek społeczności Elvenar (jest animowany), post datowany na 25.12.2018. Tak jakby się wyrobili do końca roku 2018 jak obiecali, no chyba że tylko render jest. Może @jarq się dowie kiedy u nas będzie? Linka do tego posta mam w przeglądarce, nie wiem gdzie go umieścić tu czy w spoilerach?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Będzie będzie, a co do tego kiedy to jak tylko będę mógł to ogłosić to się o tym dowiecie.
 

DeletedUser174

Guest
@Sorcha nie gniewaj się, ale cycki opadają...

po co zadawać pytanie na które każdy rozgarnięty gracz zna odpowiedź? Jak CM się dowie że będzie budynek to nas o tym poinformuje. A dopóki nie dostanie oficjalnej zgody na przekazanie jakiejś informacji to nawet nie potwierdzi że turniej zaczyna się zawsze we wtorek. Tak trudno to ogarnąć? Nawet jak jarq się dowie coś o tym budynku (w co wątpię, ale to inna rzecz) to i tak pary nie puści bo by stracił robotę... proste jak budowa cepa

@ThomASBBor89 a po kiego grzyba te rejtanowskie gesty? Chcesz rzucać grę to się nie loguj od teraz zaraz natychmiast... pewnie fajny jesteś, ale generalnie to większość graczy nawet nie wie o Twoim istnieniu... a nawet śmiem wysnuć teorię że nikt raczej mszy żałobnej z powodu Twojego odejścia nie zakupi... o ile ktokolwiek to zauważy...sory rzeczywistość. Czasami zderzenie z rzeczywistością boli.
Aż mi sie ciśnie na klawiaturę złośliwy komentarz żeby każdy "zadowolony" diaxy kupił... /uwaga: to nie jest atak wymierzony w osoby wspierające grę, ale plucie na grę i kupowanie waluty premium jest lekko rzecz ujmując nielogiczne/

a co do samej aktualizacji... no super jest...
apka
  • jest już możliwe odwiedzanie sąsiadów! Zobacz, jak wyglądają ich miasta!
yyy po co mi to? na wuj mam potrzeć na cudze miasto?
  • Poprawiliśmy kolejność ofert u Hurtownika, aby były bardziej dopasowane do reszty gry.
pewnie to komuś pomoże... tylko że czasy że u hurtownika zostawiało się wszelkie nadwyżki minęły wraz z "ulepszeniem". Teraz hurtownik jest do kibla
  • Miasto - Teraz obywatele chodzący po mieście zależą od postępu gracza, którego odwiedzasz, nie od Twojego własnego.
aaa to po to są potrzebne odwiedziny? a żeby ten kto to wymyślił pewnie udławi się własnym ołówkiem, ale generalnie to mam w poważaniu jakie ludki chodza po mieście u kogoś. A nawet czy generalnie są. Nawet na te pełzające po swoim własnym mieście nie zwracam uwagi. I raczej nie tylko ja tak mam. Sory, ale 99% graczy prawdopodobnie tego gestu nie doceni
  • Miasto - Nie da się już nałożyć dróg Osad Gościnnych na normalne drogi.
no faktycznie dramat...
  • Bractwa - Próba dołączenia do Bractwa w czasie trwającej karencji mogła sprawić, że okno Bractwa nie ładowało się poprawnie.
ok...
  • Przygody Bractw - Naprawiono nieprawidłowości w animacji.
yyy... jaka animacja? ja tam nie mam zadnej animacji. A najchętniej to bym chciała mieć animację na wyłączenie tych całych przygód - definitywne i nieodwołalne
  • Inwentarz - Naprawiono błąd, przez który nie można było stawiać dróg z inwentarza.
zaraz, zaraz... a jakie drogi mamy w inwentarzu??? @jarq? może po polskiemu?

jak już to zauważono na liście nie ma opcji: wprowadzamy wiadomości do gry... sory ale ta cała lista jest g warta. Nie ma na niej nic, kompletnie nic wartościowego...

A wisienka na torcie :)
  • Aby usprawnić działanie gry, nieco dostosowujemy poziomy jakości obrazu dla HTML5, wraz z grafikami tła używanymi na każdym z nich. Najbardziej zauważalna z tych zmian to brak wyświetlania grafik Antycznych Cudów w tle miasta przy średniej jakości grafik, będzie je można zobaczyć jedynie przy wysokiej jakości.
sory, ale większość graczy ma ustawione najniższą jakość, bo inaczej to sie grać nie da! A i na tych słabych ustawieniach to gra się wiesza co chwila/... ruszył turniej aż strach pomyślec ile razy trzeba będzie robić relog. To ja cholerę zmiana której nikt nie doceni?

a najśmieszniejsze jest to że idiotka siedzi i klepie posta... a po co? wuj go wie... i tak nikogo to nie obchodzi. głupia ja...
 

Sorcha

Rycerz
@kikimora lubię cię;), ale co mam napisać, że na becie to można spoilery umieszczać, bo to serwer testowy. Co na innych prawach tam sąo_O? Wystarczy napisać mam nadzieję, że CM się nie zdenerwuję i leci spoiler :). Gdyby nie ten post dalej byśmy byli w nieświadomości, a co do terminów to zarówno ja i pewnie większość Forumowiczów jest tego świadoma. Pewnie szybko tego budynku nie zobaczymy, bo zaraz event walentynkowy. może ta renowacja wejdzie albo jakaś nowa rasa, kto wie? obstawiam 1 rocznicę kwietniowej ankiety, (byle nie pierwszy kwietnia:rolleyes:).
 

DeletedUser

Guest
Jeśli to Gravity Inn to weszło ... na Instagramie ja sobie to podaruję nie będę zakładał konta w kolejnej durnej aplikacji

a co do tego:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
Może się zdarzyć że ich nawet nie zauważę :p. Nie rozumiem po co utrudniacie tam gdzie nie trzeba
A przy okazji wy w ogóle coś zapowiadacie coś na zaś? Trąbka wchodzi w momecie jak coś już jest na serwerze a nie że za X czasu (tak jest z ewentami, czy dzisiejszą karczmą)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@kikimora co do Inwentarza i dróg to niektóre oferty paczek związanych z Rasami Gościnnymi zawierają drogi. W ten sposób trafiają one do intwentarza, by stamtąd zostać postawione w mieście.
 

DeletedUser1921

Guest
@Sorcha nie gniewaj się, ale cycki opadają...

po co zadawać pytanie na które każdy rozgarnięty gracz zna odpowiedź? Jak CM się dowie że będzie budynek to nas o tym poinformuje. A dopóki nie dostanie oficjalnej zgody na przekazanie jakiejś informacji to nawet nie potwierdzi że turniej zaczyna się zawsze we wtorek. Tak trudno to ogarnąć? Nawet jak jarq się dowie coś o tym budynku (w co wątpię, ale to inna rzecz) to i tak pary nie puści bo by stracił robotę... proste jak budowa cepa

@ThomASBBor89 a po kiego grzyba te rejtanowskie gesty? Chcesz rzucać grę to się nie loguj od teraz zaraz natychmiast... pewnie fajny jesteś, ale generalnie to większość graczy nawet nie wie o Twoim istnieniu... a nawet śmiem wysnuć teorię że nikt raczej mszy żałobnej z powodu Twojego odejścia nie zakupi... o ile ktokolwiek to zauważy...sory rzeczywistość. Czasami zderzenie z rzeczywistością boli.
Aż mi sie ciśnie na klawiaturę złośliwy komentarz żeby każdy "zadowolony" diaxy kupił... /uwaga: to nie jest atak wymierzony w osoby wspierające grę, ale plucie na grę i kupowanie waluty premium jest lekko rzecz ujmując nielogiczne/

a co do samej aktualizacji... no super jest...
apka
  • jest już możliwe odwiedzanie sąsiadów! Zobacz, jak wyglądają ich miasta!
yyy po co mi to? na wuj mam potrzeć na cudze miasto?
  • Poprawiliśmy kolejność ofert u Hurtownika, aby były bardziej dopasowane do reszty gry.
pewnie to komuś pomoże... tylko że czasy że u hurtownika zostawiało się wszelkie nadwyżki minęły wraz z "ulepszeniem". Teraz hurtownik jest do kibla
  • Miasto - Teraz obywatele chodzący po mieście zależą od postępu gracza, którego odwiedzasz, nie od Twojego własnego.
aaa to po to są potrzebne odwiedziny? a żeby ten kto to wymyślił pewnie udławi się własnym ołówkiem, ale generalnie to mam w poważaniu jakie ludki chodza po mieście u kogoś. A nawet czy generalnie są. Nawet na te pełzające po swoim własnym mieście nie zwracam uwagi. I raczej nie tylko ja tak mam. Sory, ale 99% graczy prawdopodobnie tego gestu nie doceni
  • Miasto - Nie da się już nałożyć dróg Osad Gościnnych na normalne drogi.
no faktycznie dramat...
  • Bractwa - Próba dołączenia do Bractwa w czasie trwającej karencji mogła sprawić, że okno Bractwa nie ładowało się poprawnie.
ok...
  • Przygody Bractw - Naprawiono nieprawidłowości w animacji.
yyy... jaka animacja? ja tam nie mam zadnej animacji. A najchętniej to bym chciała mieć animację na wyłączenie tych całych przygód - definitywne i nieodwołalne
  • Inwentarz - Naprawiono błąd, przez który nie można było stawiać dróg z inwentarza.
zaraz, zaraz... a jakie drogi mamy w inwentarzu??? @jarq? może po polskiemu?

jak już to zauważono na liście nie ma opcji: wprowadzamy wiadomości do gry... sory ale ta cała lista jest g warta. Nie ma na niej nic, kompletnie nic wartościowego...

A wisienka na torcie :)

  • Aby usprawnić działanie gry, nieco dostosowujemy poziomy jakości obrazu dla HTML5, wraz z grafikami tła używanymi na każdym z nich. Najbardziej zauważalna z tych zmian to brak wyświetlania grafik Antycznych Cudów w tle miasta przy średniej jakości grafik, będzie je można zobaczyć jedynie przy wysokiej jakości.
sory, ale większość graczy ma ustawione najniższą jakość, bo inaczej to sie grać nie da! A i na tych słabych ustawieniach to gra się wiesza co chwila/... ruszył turniej aż strach pomyślec ile razy trzeba będzie robić relog. To ja cholerę zmiana której nikt nie doceni?

a najśmieszniejsze jest to że idiotka siedzi i klepie posta... a po co? wuj go wie... i tak nikogo to nie obchodzi. głupia ja...
https://goodbye.innogames.com/login?locale=pl_PL
Tutaj można usunąć swoje konto. Ale większość graczy którzy,odchodzą z gry z tego nie korzystają bo się nie mówi o takiej możliwości.
 

DeletedUser3033

Guest
????????????????????
co to za jakaś aktualizacja teraz ?
 

DeletedUser

Guest
wystarczyło żeby przeskrolował stronę do góry... nie ściągajmy poziomu do IG :p
 

DeletedUser3033

Guest
guzik nie ulepszenia marsz mi to cofnąć :mad:
nie da się odwiedzać sąsiadów przy odwiedzaniu samego bractwa 6 razy mnie wykopało a to tylko 25 osób
rozumiem aktualizacja bo coś trzeba naprawić ale po to by robić jeszcze więcej błędów gra staje się nie grywalna
brawo :mad:
PS dzięki za podpowiedz nie wpadł bym na to o_O
ja pisałem co to była za aktualizacja o 13:30
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Znowu jest bład ze zbiorem wojska z koszar.. wyświetla jedną wartość a zrobiły sie dwa oddziały..
 

Koval92

Kapłan
Jeśli to Gravity Inn to weszło ... na Instagramie ja sobie to podaruję nie będę zakładał konta w kolejnej durnej aplikacji

a co do tego:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
Może się zdarzyć że ich nawet nie zauważę :p. Nie rozumiem po co utrudniacie tam gdzie nie trzeba
A przy okazji wy w ogóle coś zapowiadacie coś na zaś? Trąbka wchodzi w momecie jak coś już jest na serwerze a nie że za X czasu (tak jest z ewentami, czy dzisiejszą karczmą)

Studnia grawitacyjna ma mieć statystyki lepsze niż budynki VIP w grze i będzie zależna od rozdziału, takie dostałem info na angielskim profilu gry. Będzie głównie przyznawana w serwisach społecznościowych.
 
Do góry