• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.72

DeletedUser1921

Guest
Zadam proste pytanie gdzie są wasze te pseudo raporty odnośnie zmian w grze i aplikacji. Nadal brak Wiadomości i badania Antycznych cudów u innych graczy,chodzi o aplikację. Nie poprawne funkcjonowanie gry.
Dlaczego nie ma powiadomień w trąbce o aktualizacjach;czyżby mysz się zaklinowała w trąbce( inne powiadomienia są,a tego akurat co najważniejsze nie ma). To jest aktualizacja. A nie aktywni gracze to co temat tabu. Czekam na odpowiedź @jarq
 

DeletedUser1921

Guest
@ThomASBBor89 ma rację, nie możemy zapominać o graczach którzy nie używają forum, ogłoszenia są już w grze.
Fajnie.
Teraz musicie pogadać z kolegami z FoE odnośnie usuwania nie aktywnych miast. W FoE jak nie jesteś aktywny miesiąc to kasują twoje miasto,a w Elvenar miasta duchów;nie aktywni gracze nadal widnieją na mapach. Np. Mam odkrytych 193 graczy z tego odwiedza mnie góra 20. Reszta to monety i zasoby. Brak wiadomości prywatnych,Brak filtra Bractwa u Kupca,Antyczne Cuda można tylko i wyłącznie u siebie badać u innych tylko w wersji przeglądarkowej.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser1530

Guest
co aktualizacja to nowe błędy
u mnie dla przykładu zmieniła się kolorystyka flagi bractwa na mapie, budynki jakie mam tworzyć nagle zrobiły się 1-rozdziałowe
mimo że otworzyłem właśnie rozdział Amunów.
a właściwie to na kij mi zestaw dostępny w tworzeniu skoro zupełną rzadkością są o wiele mniejsze a bardziej przydatne mi budynki
 

Sorcha

Rycerz
Co do aktualizacji to czy wy też dwa razy dostaliście nagrody za ostatni turniej? czy może tylko plansza się pokazała 2 razy? zastanawiam się, ponieważ razy otrzymane odłamki run były na końcu, a raz na początku? może to jakiś błąd?
@Nostormo u mnie była podobna sytuacja, z tym że w Tworzeniu było jak u Ciebie, element zestawu z etykietą "pierwszorozdziałową" po zabraniu do inwentarza, już z poprawną :confused:! Dziwne, ale tak było!
 

Sorcha

Rycerz
Tak, w poprzednim turnieju dostaliśmy duuuuuużo więcej reliktów, niż ugraliśmy.
Niestety w tym turnieju błąd został już naprawiony :p
@Nusion to ciekawe co mówisz, ale mi chodziło o turniej zakończony wczoraj. Czy może jest że jak nie zaakceptujesz nagród z właśnie zakończonego turnieju to ich nie dostaniesz wcale albo dostaniesz po raz drugi? Pytam bo wczoraj właśnie po zakończeniu turnieju miałem chwilową awarię neta i szukam przyczyny takiego zachowania tej gry.
 

Nusion

Kapłan
@Nusion to ciekawe co mówisz, ale mi chodziło o turniej zakończony wczoraj. Czy może jest że jak nie zaakceptujesz nagród z właśnie zakończonego turnieju to ich nie dostaniesz wcale albo dostaniesz po raz drugi? Pytam bo wczoraj właśnie po zakończeniu turnieju miałem chwilową awarię neta i szukam przyczyny takiego zachowania tej gry.
Wczoraj dostałam nagrody takie, jakie mi się należały. Na innym koncie odebrałam nagrody dopiero kolejnego dnia rano i też były takie, jakie powinny.
Był błąd na korzyść graczy w poprzednim turnieju, ale w tym już niestety nie. A Ty @Sorcha dostałeś podwójne nagrody w tym turnieju? Czy może tylko dwa razy Ci się wyświetliła lista nagród?
 

Sorcha

Rycerz
Wczoraj dostałam nagrody takie, jakie mi się należały. Na innym koncie odebrałam nagrody dopiero kolejnego dnia rano i też były takie, jakie powinny.
Był błąd na korzyść graczy w poprzednim turnieju, ale w tym już niestety nie. A Ty @Sorcha dostałeś podwójne nagrody w tym turnieju? Czy może tylko dwa razy Ci się wyświetliła lista nagród?
Myślę, że raczej dwa razy lista nagród. Tylko za drugim razem w odwróconej kolejności. Taki trik, Wieże dobrobytu i Piramida oczyszczenia, przy wieżach nie ma ikonki, a tą z soboty od razu "zużyłem" jakbym drugi raz dostał to chyba powinna być? Jak myślisz @Nusion?
 

DeletedUser

Guest
potwierdzam zestaw szachowy jak na cenę jest słaby (bardzo szybko traci wartość)
jak na razie najbardzie wartościowe budynki w tworzeniu to (dla mnie!):

- bonusowe do wojska
- valoriański, strateg (zamiast renowacji tak sobie podnoszę poziom po przejściu rasy)

- reszta to na przemiał :)
 
Do góry