• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.76 - Prima Aprilis

DeletedUser2359

Guest
Żarciki fajne, nawet się dałem nabrać z początku :D
A już uwierzyłem że będzie nowa rasa ;) No ale skoro znalazła się na liście primaaprilisowych żartów to podobnie jak reszta nigdy pewnie nie będą miały szansy się pojawić.... to taki pewnie cichy sygnał od twórców że konstrukty są ostatnie ;(

Rozumiem że do tych żartów primaaprilisowych dołączyliście jeszcze to nagminnie pojawiające się powiadomienie o 3 rundzie konkursu. HAHA bardzo śmieszne! Nawet nie wiecie jak się uśmiałem, kiedy po każdych 3 kliknięciach mi wyskakuje to okienko i muszę je zamykać by móc cokolwiek w mieście zrobić. Grunt to poczucie humoru na 1 kwietnia :) Dlatego liczę że do jutro ten błąd zniknie, bo już jutro koniec żartów, a jak szlag mnie trafi to będzie źle i chyba aktualizacja będzie jednak potrzebna :)
 

DeletedUser2359

Guest
Już zostałem dostatecznie zachęcony do dalszego udziału w konkursie, nie potrzebuję przypominajek :D
 

DeletedUser1921

Guest
Prima Aprilis bo się pomylisz. :cool:
Obracanie,super,cała reszta to budja. W Aplikacji fajnie,żeby były wiadomości,ale żeby usuwać z wersji przeglądarkowej to głupota. Patrząc,jak chat w obu wersjach działa to tragedia.
 

DeletedUser

Guest
Cieszę się, że iG ma tyle dobry humor by jeszcze śmieszkować, jak dla mnie ponad 90% aktualizacji to kpina z graczy
 

Koval92

Kapłan
Śmieszne że w ogłoszeniu na prima aprilis było więcej konkretów niż w ostatnich wielu realnych aktualizacjach razem wziętych :p
 

Sorcha

Rycerz
Gdyby nie ten obrót o 360º to bym nawet uwierzył;), ale przecież obrót budynków był w odrzuconych pomysłach. Więc to nie mogła być "prawdziwa" aktualizacja tylko jakiś żart:p!
 
Do góry