• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.76 - Prima Aprilis

eelem

Wędrowiec
no trochę przegięte, gdyby nie ten rozpad populacji jak many... i przewracanie budynków w pionie i poziomie, to dałoby się uwierzyć :)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
TYlko akurat jakas karma dla zwierzat pojawila sie na mobilce jak przegladasz handlarza, wiec nie wszystko to sciema. Pytanie co zostanie wprowadzone.
"Aby zapewnić, że nikt nie przegapi wspaniałej historii Elvenaru, zastępujemy skrzynki na początku Badań każdego rozdziału quizem. Trzeba będzie uzyskać przynajmniej 75%, żeby zaliczyć quiz, a po jego zdaniu nagrodą będzie to samo, co do tej pory znajdowało się skrzynce. W przypadku oblania quizu trzeba będzie ponownie zrobić zadania tej części fabuły, odnośnie której udzielono błędnej odpowiedzi."
To mi sie "podoba" najbardziej
 

Koval92

Kapłan
A nam tu jedzie czołg.... trutututututuuu....

Fajny żart prima-aprilisowy, wiele osób z mojego bractwa się nabrało, ja tylko na obracanie budynków

Szkoda że wprowadzenie rzeczy których ludzie naprawdę chcieli wpisaliście w żarty na 1 kwietnia.
 

DeletedUser4145

Guest
"Wielu z Was prosiło o to, by wiadomości prywatne były tak samo dostępne w aplikacji jak i w wersji przeglądarkowej. Zgodnie z Waszym życzeniem, wreszcie usunęliśmy tę funkcję z wersji przeglądarkowej!"
Chyba jestem za cienki w pojmowaniu i nie wiem czy dobrze zrozumiałem - będą zabrane prywatne wiadomości z przeglądarek, czy aby nie powinno być raczej PW dodane do aplikacji ?
 

Sorcha

Rycerz
Zgodnie z ideą uczynienia Elvenaru nieco bardziej realistycznym, od teraz Populacja będzie ulegać powolnemu rozpadowi, podobnie jak Mana czy Ziarna. Dzięki temu będziemy w stanie bardziej precyzyjnie kształtować rozwój demograficzny w Elvenarze.
O ja protestuję, Elfy są nieśmiertelne, przynajmniej u Tolkiena. Ludzie mogą ulegać powolnemu rozpadowi;)!
Jedno lepsze od drugiego:D!
Aby ułatwić celowanie w walkach, sześciokąty na polu bitwy zostały zamienione w okręgi pozwalające na dowolne obracanie jednostek. Jednak trzeba zachować ostrożność, żeby przypadkiem nie postrzelić własnych oddziałów!
Ten pomysł na okręgi na polu bitwy super:cool:;)!!
@tomasion ujednolicanie wersji, czego nie rozumiesz?
A ta część o Zeusie to chyba ktoś miał do czynienia z Grepolis:rolleyes:;)?
 

Koval92

Kapłan
"Wielu z Was prosiło o to, by wiadomości prywatne były tak samo dostępne w aplikacji jak i w wersji przeglądarkowej. Zgodnie z Waszym życzeniem, wreszcie usunęliśmy tę funkcję z wersji przeglądarkowej!"
Chyba jestem za cienki w pojmowaniu i nie wiem czy dobrze zrozumiałem - będą zabrane prywatne wiadomości z przeglądarek, czy aby nie powinno być raczej PW dodane do aplikacji ?

to jest żart na 1 kwietnia.
 

DeletedUser174

Guest
Mamy koleżankę w Stanach. Doniosła nam ze jej koledzy to mają wstępnie obiecane diaxy za codzienne logowania. Przelotem wpadła to tylko tak coś szybcikiem wspomniała... Tylko jak cwanie to zrobili nie napisali o tym w oficjalnym info na forum tylko kazdy dostał pw na grze od obsługi.
@jarq możesz nam to jakoś wyjaśnić? u nas też będzie coś takiego? czy to tylko w amerykańskiej wersji taki wypas? podobno to 25 diaxów na dzień o ile są regularne logowania... to nie w kij dmuchał.
 

Deleted User - 198835

Guest
Nooooooo to najlepsze , że ludki będą umierać , ale trza będzie wygospodarować miejsce na miejski cmentarz a dodatkowo na port oceaniczny , żeby moje wojska miały skąd wypływać do walki z greckimi galerami
Przydałaby się też apteka , bo leki na uspokojenie nie leżą na ulicy , jak dziesięciozłotówki

//

Sorcha masz rację - rozpad może dotyczyć tylko ludzi , bo my elfy jesteśmy nieśmiertelni i to nie tylko u Tolkiena :)))))))))

//Połączono posty: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3489

Guest
1 kwietnia i wszystko jasne :)
Ciekawe czy niektóre z tych pomysłów zostaną kiedyś wprowadzone :)
 
Do góry