• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.76

DeletedUser174

Guest
@jarq
czy wyeliminowano błąd z dezercją jednostek?
czy zakończa się zawiechy turnieju na prowincjach 20+? czy dalej co 3-4 prówki będzie obowiązkowy reset?
czy krytyczne 10min przed końcem turnieju dalej będzie taką katorgą czy jednak to jakoś będzie płynniej chodzić?
czy pod koniec turnieju błąd podwójnym wyświetlaniem nagród zostanie usunięty?

albo proszę sprecyzuj co oznacza to "sprawniejsze" działanie turków... pewnie będzie szybciej

o pw na apce to nie ma co nawet wspominać... może faktycznie zgłoś wykasowanie tej opcji z przeglądarki... będzie łatwiej
 

mayder

Tancerz ostrzy
Czemu mam wrażenie że nad aplikacją pracuje jedna osoba, która pewnie jest stażystą i do pracy przychodzi raz w tygodniu :/
 

Koval92

Kapłan
A o czym dyskutować jeśli aktualizacja tradycyjnie nic sensownego nie zmieniła a wiele rzeczy o które gracze prosili zostało przez team sprowadzone do prima aprilisowego, chamskiego żartu wobec społeczności?
 

Tajniakos

Paladyn
A o czym dyskutować jeśli aktualizacja tradycyjnie nic sensownego nie zmieniła a wiele rzeczy o które gracze prosili zostało przez team sprowadzone do prima aprilisowego, chamskiego żartu wobec społeczności?
@Koval92 więcej dystansu mniej spiny :) Mi akurat żart Teamu na prima aprilis się spodobał i nie odebrałem go w ten sposób, że wielu rzeczy nam nie dali a użyli to w żarcie. Moim zdaniem nie ma sensu denerwować się na rzeczy na które i tak nie mamy wpływu :) Nie ma co rzucać zaczepnych ;)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
No trudno, nie przebiję się przez ścianę ignorancji z problemem olewania polaków przez InnoGames.
 

Tajniakos

Paladyn
@Koval92 Nie uważam żeby bardziej słuchali graczy z niemieckiego serwera gry :).
Wejdź na forum niemieckie i sam się przekonaj:).
Od 22 października 2018 roku do 6 marca 2019 r nie zgłoszono żadnego pomysłu graczy Twórcom a jak zauważysz działa u nich sześć światów a nie trzy tak jak u nas. Twoja teoria spiskowa o tym, że oni mają coś więcej jak my kupy się nie trzyma i sieje zamęt na forum, wprowadzając nowych forumowiczów w błąd ;). Rozważniej stawiaj zarzuty, których nie możesz poprzeć dowodami. Mi wystarczyło wejść na forum niemieckie w dział pomysły i wiem to co wiem ;)
 
Do góry