• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.78

Koval92

Kapłan
Aktualizacja zmieniająca życie jak zwykle. Ciekawe kiedy w końcu usuniecie opisy z badań wprowadzające gracza w błąd, że powiększanie rozmiaru jego oddziału ułatwia bitwę, podczas gdy powiększa oddział przeciwnika bardziej niż gracza.

Oczywiście nie jest to skierowane personalnie w stronę jarqa ani innego moderatora tylko do teamu gry, a że oni olewają polską wersję to niestety polska moderacja musi to czytać.
 
Ciekawe kiedy w końcu usuniecie opisy z badań wprowadzające gracza w błąd, że powiększanie rozmiaru jego oddziału ułatwia bitwę, podczas gdy powiększa oddział przeciwnika bardziej niż gracza.
W blad to sa wprowadzani gracze takimi wlasnie wpisami. Podkreslona przeze
mnie czesc wypowiedzi @Koval92 to ewidentna nieprawda, ktora niniejszym
jak zwykle prostuje (i nie przestane, nie znudzi mi sie ;) ). W walkach na mapie powiekszenie
oddzialu rzeczywiscie ulatwia bitwe (bo oddzial przeciwnika nie rosnie wcale), a jesli chodzi o
turnieje, to oddzial turniejowy przeciwnika wzrasta o dokladnie tyle samo %, co oddzial gracza,
wiec stosunek sil i szansa na wygrana w danej bitwie sie nie zmienia.

@Koval92, to sprostowanie bylo dla poczatkujacych graczy, ktorych takie wpisy
jak Twoje wprowadzaja w blad. Do Ciebie z kolei mam prosbe. Nie pierwszy
raz piszesz to samo, nie pierwszy raz ktos to musi prostowac, ale widocznie nie
dociera. Trudno ;) Stad moja prosba, tak zupelnie na spokojnie: zanim nastepnym
razem napiszesz cos takiego, sprawdz to prosze sam. Po prostu przy nastepnej okazji
zapisz wielkosc oddzialu turniejowego (swojego i przeciwnika) przed i po zrobieniu
badania na powiekszenie oddzialu i porownaj te wartosci. Jesli nie chcesz wierzyc
innym graczom, moze przynajmniej wlasnym zmyslom uwierzysz ;)
 

DeletedUser1921

Guest
@jarq Kiedy w Aplikacji pojawią się trzy opcje:
1. Wiadomości
2. Filtr u kupca(taki sam jak w przeglądarce)
3. Badanie po przez PW I ANTYKI U innych graczy .?

Nieaktywni gracze kiedy będą mieli usunięte miassta tak jak jest w FoE. Tam sprawnie to idzie,tutaj jak krew z nosa idzie. ?
 

visit0r

Paladyn
@jarq Kiedy w Aplikacji pojawią się trzy opcje:
1. Wiadomości
2. Filtr u kupca(taki sam jak w przeglądarce)
3. Badanie po przez PW I ANTYKI U innych graczy .?

Nieaktywni gracze kiedy będą mieli usunięte miassta tak jak jest w FoE. Tam sprawnie to idzie,tutaj jak krew z nosa idzie. ?
1) nie da się
2) nie da się jeszcze bardziej
3) zapomnij
4) jesteśmy zbyt leniwy aby skopiować rozwiązanie od kolegi z sąsiedniego pokoju
 
4) jesteśmy zbyt leniwy aby skopiować rozwiązanie od kolegi z sąsiedniego pokoju
Nie wiem, co dzieje sie z tematem usuwania nieaktywnych miast (pewnie nic ;) ),
ale przynajmniej w temacie przenosin w aktywne rejony mapy cos sie ruszylo ostatnio
i to ruszylo calkiem konkretnie. W ciagu 2 tygodni 2 moje miasta zostaly przeniesione,
a kiedy wyrazilem zdziwienie na czacie okazalo sie, ze nie jestem zadnym wyjatkiem.
Okazuje sie, ze w ciagu ostatnich kilku tygodni wielu "braci i siostr" rowniez zostalo
przeniesionych. Ja osobiscie z totalnej pustyni trafilem na, powiedzmy, srednio zaludnione
przedmiescia ;) Czyli jest juz o niebo lepiej niz bylo. Zartowalismy miedzy soba, ze system
przenosin istnieje juz od dawna i kiedys juz dzialal, ale na jakis rok zgubil im sie przycisk
"Enter", a teraz widocznie w koncu znowu go znalezli... ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq Kiedy w Aplikacji pojawią się trzy opcje:
1. Wiadomości
2. Filtr u kupca(taki sam jak w przeglądarce)
3. Badanie po przez PW I ANTYKI U innych graczy .?

Nieaktywni gracze kiedy będą mieli usunięte miassta tak jak jest w FoE. Tam sprawnie to idzie,tutaj jak krew z nosa idzie. ?

Co do funkcji o których piszesz, to nadal pracujemy nad wersją mobilną i planujemy ją nadal rozbudowywać, natomiast nie mogę podać na razie żadnych dat nawet przybliżonych, ale mamy na uwadze te opcję chcemy je wprowadzić.
Co do usuwania miast to działa to w swoim rytmie i są cały czas usuwane najstarsze konta, przenoszenie miast też działa swoim rytmem, nie będzie jednej wielkiej fali usuwania starych kont, będzie to proces powolny ale stały.
 

visit0r

Paladyn
Co do usuwania miast to działa to w swoim rytmie i są cały czas usuwane najstarsze konta, przenoszenie miast też działa swoim rytmem, nie będzie jednej wielkiej fali usuwania starych kont, będzie to proces powolny ale stały.
dawno się tak nie uśmiałem
 

Koval92

Kapłan
W blad to sa wprowadzani gracze takimi wlasnie wpisami. Podkreslona przeze
mnie czesc wypowiedzi @Koval92 to ewidentna nieprawda, ktora niniejszym
jak zwykle prostuje (i nie przestane, nie znudzi mi sie ;) ). W walkach na mapie powiekszenie
oddzialu rzeczywiscie ulatwia bitwe (bo oddzial przeciwnika nie rosnie wcale), a jesli chodzi o
turnieje, to oddzial turniejowy przeciwnika wzrasta o dokladnie tyle samo %, co oddzial gracza,
wiec stosunek sil i szansa na wygrana w danej bitwie sie nie zmienia.

@Koval92, to sprostowanie bylo dla poczatkujacych graczy, ktorych takie wpisy
jak Twoje wprowadzaja w blad. Do Ciebie z kolei mam prosbe. Nie pierwszy
raz piszesz to samo, nie pierwszy raz ktos to musi prostowac, ale widocznie nie
dociera. Trudno ;) Stad moja prosba, tak zupelnie na spokojnie: zanim nastepnym
razem napiszesz cos takiego, sprawdz to prosze sam. Po prostu przy nastepnej okazji
zapisz wielkosc oddzialu turniejowego (swojego i przeciwnika) przed i po zrobieniu
badania na powiekszenie oddzialu i porownaj te wartosci. Jesli nie chcesz wierzyc
innym graczom, moze przynajmniej wlasnym zmyslom uwierzysz ;)

Więc i tak wprowadza w błąd jeśli się nie zmienia, bo napisane jest wyraźnie, że ułatwia bitwę. Zanim mi odpowiesz,(...), to sprawdź co jest tam napisane.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1618

Guest
badanie powiększenie rozmiaru oddziału utrudnia grę tylko tym którym nie używają w ogóle wojska bo zwiększa koszta w turnieju, jak ktoś walczy bitwy ręcznie to lekko ułatwia, zwiększa produkcje jednostek w niektórych cudach, jednakże może również spowodować wzrost strat kiedy walczymy bitwą automatyczną, każdy kto chce zbadać to badanie powinien rozważyć osobiście czy dla niego będzie ułatwiał grę czy też nie bo to badanie daje i plusy i minusy zarazem ;)
 

DeletedUser1921

Guest
Co do funkcji o których piszesz, to nadal pracujemy nad wersją mobilną i planujemy ją nadal rozbudowywać, natomiast nie mogę podać na razie żadnych dat nawet przybliżonych, ale mamy na uwadze te opcję chcemy je wprowadzić.
Co do usuwania miast to działa to w swoim rytmie i są cały czas usuwane najstarsze konta, przenoszenie miast też działa swoim rytmem, nie będzie jednej wielkiej fali usuwania starych kont, będzie to proces powolny ale stały.
Czyli nigdy. Jakoś w FoE jak nie jesteś aktywny to miasta są kasowane. A tutaj temat ucichł,to samo z przenoszeniem. Aplikacja to powinna mieć od samego początku.
 

Bija

Zwiadowca
o raju o raju :)
czy widzieliście nowe możliwości w aplikacji??? teraz można nastawiać produkcję hurtem, w warsztatach odhaczając ptaszka, a w manufkach (również produkcji rasowej) wystarczy przewijać, nie trzeba wychodzić i ustawiać każdej z osobna.
Mi się podoba! jeszcze tylko wiadomości i cuda i będzie super!

na obu światach ustawienie produkcji na wszystkim co się da, zajęło mi około minuty :)
 

visit0r

Paladyn
o raju o raju :)
czy widzieliście nowe możliwości w aplikacji??? teraz można nastawiać produkcję hurtem, w warsztatach odhaczając ptaszka, a w manufkach (również produkcji rasowej) wystarczy przewijać, nie trzeba wychodzić i ustawiać każdej z osobna.
Mi się podoba! jeszcze tylko wiadomości i cuda i będzie super!

na obu światach ustawienie produkcji na wszystkim co się da, zajęło mi około minuty :)
idealnie bedzie jak sie w koncu zwolni robol i bedzie mozna sie przygotowac do nadchodzących wyzwań ;)
 

DeletedUser3575

Guest
To prawda, będzie to ogromne ułatwienie w przygodach, co niekoniecznie oznacza, że staną się one przyjemnością :D
 

DeletedUser1921

Guest
Ja tej przyjemności nie mam. To jesteście szczęściarzami :)
 

DeletedUser3332

Guest
Hehe, najlepsze jest to ze w apce ciagle jakies ciekawe ulepszenia, a przegladarkowa wersja jaka byla taka jest. Nic nie wprowadzaja nowego, ciekawego w kwestii obsługi gry.
 
Do góry