• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.81

DeletedUser

Guest
A'propos trąbki w apce, rozbawiła mnie pierwsza wiadomość

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Elvenarze obserwując nas na Instagramie!
(...)

Jak to miło, że podstawowa funkcja trąbki, która ma nas informować o nowościach i ważnych wydarzeniach ... odsyła nas do 3rd party software. To tak jakby mi mechanik samochodowy powiedział:
Zamontowaliśmy nowszy sprzęt w pana samochodzie, ale radzę skorzystać z komunikacji miejskiej by to działało

BRAWO! iG najlepszy niemiecki kabaret
 

DeletedUser1443

Guest
w kupcu mam taką informację
rozpad: boskie ziarna.
Co noc rozpada się Boskie Ziarna 7.199999999999%

raz, że z gramatyką na bakier a dwa, aż taka dokładność nie jest nam potrzebna
 

DeletedUser

Guest
Nie ma, tak jak już ktoś napisał tylko najistotniejsze rzeczy są w ogłoszeniu, nie da się wszystkich rzeczy tam wrzucić.

Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
  • Koszary/Obóz najemników - Przy Iglicach Burzy postawionych w mieście, czas produkcji był wyświetlany niepoprawnie w tych budynkach i synchronizował się dopiero po pewnym czasie. Nie wpływało to na właściwy czas produkcji.
  • Interfejs - Przy odblokowywaniu zwiększenia produkcji, teksty tytułowe okien z informacją o tym nakładały się na siebie.
  • Wiadomości - Gradient w tle okna wiadomości, który zwykle zanika w kierunku brzegów, został nieprawidłowo wstawiony, tym samym tworząc kreski na urządzeniach iPhone X

Każda z tych informacji jest istotniejsza od nowości jaką jest spowolnienie (bo nie da się wyłączyć) dennej animacji walki?
Rozumiem że użytkownicy przynajmniej Androida są traktowani po macoszemu (iPhona jak widać nie bo gradient tła jest istotniejszy)
Są to tłumaczenia na poziomie animacji ludków wpadających na siebie, tyle czasu mineło i nadal ten sam syf

Serio dajcie sobie siana z tymi informacjami o aktualizacjach, mam nadzieję że za takie nadużycie tego słowa programiści będą się smażyć w piekle. Po raz kolejny szkoda klawiatury strzępić
 

mayder

Tancerz ostrzy
Serio dajcie sobie siana z tymi informacjami o aktualizacjach, mam nadzieję że za takie nadużycie tego słowa programiści będą się smażyć w piekle. Po raz kolejny szkoda klawiatury strzępić

Jacy programiści :p ? Jak już kiedyś pisałem to team Elvenaru to w 80% graficy, programistów ledwo co, a aplikacją to jakiś stażysta się chyba zajmuje ;)
 

Koval92

Kapłan
Team Elvenaru to praktycznie sami Niemcy plus zgermanizowani Skandynawowie. Aplikacją na pewno nie zajmuje się stażysta, bo Rike miała ostatnio w video testową wersję iglicy nieskończoności na apce. Niestety wersja niemiecka i beta mają moderatorów bezpośrednio z teamu którzy mogą coś graczom obiecać i potem to wprowadzić w grze, a inne wersje mają moderatorów w stylu sprzątaczka w McDonaldzie - pilnować porządku na forach.
 

Ethel

Rozbójnik
Apeluję do twórców gry o rezygnację z animacji w trakcie turniejów na apce- bezsensownie wydłuża to czas trzaskania prowincji. Wiem, że już parę osób to napisało- ale napiszę jeszcze ja- co by wiedzieli, że większej grupie to się nie podoba.
 

DeletedUser2017

Guest
A mnie to się wydaje że tą aktualizację można o kant tyłka rozbić kiedy w końcu IG wprowadzi na apce wiadomości oraz możliwość wymiany PW chociażby tylko w ramach bractwa bo po kiego mi te animacje w turniejach nie wspominając o innych "udogodnieniach"
 
robią to najpierw na serwerze testowym, a potem jakiś cielak robi kopiuj & wklej pomimo że wersja oficjalna jest inna, stąd roll back do poprzednich błędów
Mniej wiecej tak to chyba wyglada. Najlepszym przykladem jest opcja pokazywania pozostalego czasu
zwiadu bez wchodzenia na mape. Po wejsciu aktualizacji nie dzialalo. Potem wgrali miniaktualizacje
i juz dzialalo (do wczoraj). Teraz wgrali nastepna miniaktualizacje poprawiajaca staty Stonegenge
i pokazywanie czasu zwiadu znow nie dziala...
 

visit0r

Paladyn
Mniej wiecej tak to chyba wyglada. Najlepszym przykladem jest opcja pokazywania pozostalego czasu
zwiadu bez wchodzenia na mape. Po wejsciu aktualizacji nie dzialalo. Potem wgrali miniaktualizacje
i juz dzialalo (do wczoraj). Teraz wgrali nastepna miniaktualizacje poprawiajaca staty Stonegenge
i pokazywanie czasu zwiadu znow nie dziala...
a juz myslalem ze przewidznie mnie ogarnia jak raz zauwazylem ze juz dziala :(
 

gamin

Rozbójnik
Po wejsciu aktualizacji nie dzialalo. Potem wgrali miniaktualizacje
i juz dzialalo (do wczoraj). Teraz wgrali nastepna miniaktualizacje poprawiajaca staty Stonegenge
i pokazywanie czasu zwiadu znow nie dziala...

Mam wrazenie ze nie jest to wynikiem miniaktualizacje a zakonczeniem/rozpoczeciem turnieju. Aktulizacja glowna weszla w czwartek w trakcie turnieju - czas zwiadu wyswietlany niepoprawnie. Osobiscie zauwazylem poprawny czas w niedziele ale byc moze juz w sobote po 22 byl OK ?
Ponownie zniknal wczoraj wieczorem po starcie turnieju. Obecnie tekst ktory u mnie wyswietla na ikonce mapy to "turniej zwojow".
 

mayder

Tancerz ostrzy
Apeluję do twórców gry o rezygnację z animacji w trakcie turniejów na apce- bezsensownie wydłuża to czas trzaskania prowincji. Wiem, że już parę osób to napisało- ale napiszę jeszcze ja- co by wiedzieli, że większej grupie to się nie podoba.

Patrząc po ilości niezadowolonych osób z dodania animacji do turniejów to cieszę się że aktualizacji nie zrobiłem :D
 
Do góry