• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.82

DeletedUser

Guest
Nie trzeba bo dalej jest kiepski :p

hmm no nie wiem nie wiem, wrzucasz złotego króla (2x3) oraz po bokach 2x płonącego skoczka (1x3) i masz w sumie 4x3 gdzie u mnie w niziołkach daje 200 ziarna x2 x100% w sumie 800 ziaren oraz 1900 many x50% czyli prawie 3000 na dobę a taki Stonehedge trudny do zdobycia na 7 podniesieniu mi daje 2000 ziaren oraz prawie 10000 many co 48h porównując:

- mini zestaw szachowy to 4x3 800 ziaren i 3000 many na 24h
- Stonehedge (7 up) to 4x4 (zmniejszając wyniki przez 2(48h) oraz o 1/4 rozmiar) mamy 750 ziaren i 3750 many na 24h z odpowiednika 3x4

Tak więc wygląda to ciekawie, szkoda że innych budynków nie balansują w górę :)
 

visit0r

Paladyn
Twoje obliczenia mają jedną lukę- nie da się wrzucić 2 razy płonącego skoczka, bo każdy element zestawu możesz wyprodukować raz, potem znika on z receptur w akademii.
wlasnie o to samo mialem zapytac, czy daje sie do zestawu kumulowac premie dostawiajac ten sam budynek :(
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Aktualizacja została przełożona na poniedziałek 1 lipca.
 

DeletedUser174

Guest
ojej jaka druzgocząca wiadomość! Jak to? Taka wspaniała aktu... wprowadzająca tyle zmian do gry... i musimy czekać??? Nóżki nas rozbolą od niecierpliwego przebierania nimi w oczekiwaniu na te diametralne zmiany... taaaa

nawet jakby zupełnie odwołali aktu nikt by tego nie zauważył
 

DeletedUser

Guest
Twoje obliczenia mają jedną lukę- nie da się wrzucić 2 razy płonącego skoczka, bo każdy element zestawu możesz wyprodukować raz, potem znika on z receptur w akademii.

a to dobrze wiedzieć w takim razie iG znowu robi dym zamiast faktycznie coś zrobić
@jarq i luzić z tym opóźnieniem kolejna aktualka która nic nie robi, a te rzeczy które faktycznie mają ogromny wpływ na rozgrywkę są robione jak ustawy w Polsce, nocą chyłkiem pod plandeką i się budzisz w nowym świecie
 

Nusion

Kapłan
Wiem dlaczego została przełożona aktualizacja :)
We wtorek wszystkie serwery EN zostały zaktualizowane do wersji 1.82 zawierającej błąd, który spowodował pojawienie się nagród dziennych dla przyszłego eventu zamiast dla obecnego :D
Przy okazji niektórym udało się wylosować ową nagrodę, niestety nie dało się jej wybudować.
Nagrodą był budynek Sharkapalooza 3x4, w smokach dający 870 populacji, 740 kultury, 8600many/48 (zbiór po 24h), po podniesieniu 2400 ziaren/48h. Taka ciekawostka ;)
 

DeletedUser174

Guest
najwidoczniej nawet spanie jej nie przeszkadza ;)
też gratki :))) nie co dzień ma się top serwerka z "zaspanym bonusem"
a i Przemkowi należą się gratki za podium ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry