• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.83

DeletedUser174

Guest
Jeszcze wiadomości i cuda i będzie prawie wszystko co potrzebne. Wiesz coś @jarq czy trwają prace nad tymi elementami w aplikacji?:)
prace trwają... pytanie na jakim sa etapie bo juz nie raz nas spławiali tekstem >pracujemy nad tym<, ale efektów z mikroskopem elektronowym nie sposób znaleźć. Aczkolwiek zgaduję że do końca roku to nas łaskawie obdarują pw w apce... z szumnym hasłem >bo słuchamy graczy i liczymy sie z ich zdaniem<... taaa obyśmy nie zapomnieli na kolanach im podziekowac za szczodrość hojność, łaskawość i wuj wie co jeszcze...

zasadniczo aktualizacja jak każda inny... nic w niej w sumie nie ma takiego a co wszystcy czekamy. Skrzynki... fajnie tylko że z jednej strony większość leje na skrzynki a z drugiej jak powietrza potrzebujemy korespondencji na apce... ale mamy skrzynkę. Taki nasz Pałac Kultury trochę... cóż dobre i to... chyba...

ciekawe co zepsuja i co gorsza jakie "nieistotne" elementy wcisną z łatką... zobaczymy...
 

Tajniakos

Paladyn
prace trwają... pytanie na jakim sa etapie bo juz nie raz nas spławiali tekstem >pracujemy nad tym
@kikimora mam nadzieję,że nad wiadomościami i cudami sąsiadów nie będą pracować jak nad zaklęciami renowacji :D
zadziwiające jest to, że mniej potrzebne funkcje wchodzą wcześniej od tych naprawdę ważnych i koniecznych, których w apce bardzo brakuje. Przekonałem się o tym na własnej skórze podczas pobytu w szpitalu. Do tego momentu apka służyła mi jedynie do motywek. Po skopaniu latarni skrzynek nawet nie zbieram, no może jedynie poza iventami kiedy potrzebne są zaklęcia lub relikty.
Zerkam na każda aktualizację z nadzieją, że może w końcu doczekam się wiadomości bo chyba jak nic innego, znacząco ułatwiły by nam grę i komunikację.
 

DeletedUser1921

Guest
Aplikacja


Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.
  • Zmodyfikowano sposób nastawiania produkcji. Okno produkcji otworzy się natychmiast po dotknięciu któregokolwiek z budynków produkcyjnych, bez potrzeby używania dodatkowych przycisków. Ponadto, strzałki po bokach każdego okna pozwolą bezpośrednio przechodzić między wszystkimi niepracującymi budynkami tego samego typu, aby ułatwić proces nastawiania produkcji. Co więcej, można wybrać opcję nastawienia tej samej produkcji we wszystkich warsztatach jednocześnie - wystarczy zaznaczyć ją u góry menu produkcji warsztatu.
  • Podobnie jak w wersji przeglądarkowej, od teraz można otrzymać do 3 skrzynek z losowymi nagrodami dziennie za pomoc sąsiedzką! Skrzynki te mają szansę pojawić się po udzieleniu pomocy i pokażą otrzymaną nagrodę natychmiast po wykonaniu działania, bez potrzeby zbierania ich z obrzeży miasta.
    neighborlyhelp.png
  • Sprawdzając w Inwentarzu informacje dotyczące ewoluującego budynku, można teraz podejrzeć wszystkie jego możliwe stadia za pomocą nowego przycisku "Ewolucje" znajdującego się nad budynkiem.
  • Interfejs - Dostosowano przyciski tak, by tekst "Przenieś i rozbuduj" działał poprawnie także przy dłuższych tłumaczeniach.
  • Pomoc sąsiedzka - Studnie Życzeń nie odzwierciedlały odrestaurowania ich, co skutkowało brakiem fioletowego połysku i ikony nad budynkiem.
Skrzynki jak najbardziej w porządku. Nadal brak Rankingu pomocy w cudownych budynkach i brak pomocy przy cudach. Następna rzecz Brak wiadomości(gdzie powinna być od samej nowości ;) aplikacja wersja 1.0) Może jakaś przybliżona data @jarq ?
 

DeletedUser174

Guest
Skrzynki jak najbardziej w porządku.

nie, nie są. W przypadku braku wiadomości nic nie jest w porządku. Bez skrzynek można żyć. Wiadomości = komunikacja!!! Nie, bez tego nie da się żyć
W bractwach pewnie nie tylko ja męczę się z ludzmi którzy grają na apkach tylko. Jest to uciążliwe bo z tymi ludźmi nie ma kontaktu!!!! Piszesz do kogoś pw i nie wiesz czy ma cię zlewa i ma cię w dupiu czy tylko gra na apce...
na apce wprowadzili pierdyliard nowości. I o ile jedne są potrzebne (pw w cuda, turki itd) o tyle 3x więcej rzeczy dotyczy nieistotnych śmieci.

oczywiście że jarq nie poda żadnej daty poza "wkrótce" "niebawem" "prace w toku" bo inaczej to go tu zlinczujemy. A i nie może nic pisnąc przez kaganiec ig, więc dopóki mu pan nie pozwoli to nawet kropki nie napisze
 
jeśli choćby połowa graczy gra głównie na apce, to takiego bractwa nie da się sensownie poprowadzić, bo nie ma komunikacji.
Wystarcza juz tylko 2 osoby, ktore graja wylacznie na apce i robi sie problem nie
do obejscia i nie do przeskoczenia, szczegolnie w bractwach z dosc intensywna
komunikacja na czacie. Nie da sie wtedy takim osobom zostawic wiadomosci
na czacie, bo ta zniknie w ciagu kilku minut. Co do gry "glownie na apce", z tym
jeszcze da sie jakos od biedy zyc jesli ktos raz-dwa razy dziennie wchodzi na gre z
wersji przegladarkowej i dostep do wiadomosci ma, ale nawet taki tryb "mieszany"
staje sie coraz bardziej problematyczny i niewygodny.

Z mojego punktu widzenia to nie jest tak, ze problem jest tak samo powazny
jak byl w przeszlosci. Nie, on staje sie coraz wiekszy i jest coraz gorzej.
Nie chodzi nawet o zwykle szeroko pojete "zaciecia" czy "pozlizgi" w komunikacji,
tylko o fakt, ze prowadza one do glupich nieporozumien i frustracji, a to moze
miec negatywny wplyw na ogolna atmosfere w bractwie. Wcale bym sie nie zdziwil,
gdyby niedlugo w opisach niektorych bractw pojawil sie punkt:
"Apkowiczow nie przyjmujemy". Jakos nie miesci mi sie w glowie, ze IG nie rozumie,
jak powazny to jest problem i ze nie tedy droga...
 

DeletedUser174

Guest
Wcale bym sie nie zdziwil,
gdyby niedlugo w opisach niektorych bractw pojawil sie punkt:
"Apkowiczow nie przyjmujemy". J.
to Cię zdziwię jeszcze bardziej, bo w wielu opisach juz takowe wpisy widziałam. Co więcej nawet sama miałam taki pomysł aby apkowiczków nie tylko ze nie przyjmować ale nawet tych działających już w bractwie usunąć. Brutalne, ale prawdziwe
I o ile szybko wiadomości nie będzie na apce to sory bardzo ale będzie bardzo krótka piłka: grasz na apce? spoko, ale nie z nami. Tak, wiem to niesprawiedliwe i okrutne... tylko że to nie moja wina akurat
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Mi po aktualizacji na apce przy anulowaniu rozbudowy rezydencji usuwa mi rezydencje. Zjadło mi 2 rezydencje 26 poziomu. Nowo postawione tez znikają przy anulowaniu rozbudowy. Support twierdzi, ze sama sobie je usunęłam, tyle, ze ja mam nagrane filmy pokazujące jak znikają, jednak nie ma ich jak przekazać supportowi.
 

Tajniakos

Paladyn
Mi po aktualizacji na apce przy anulowaniu rozbudowy rezydencji usuwa mi rezydencje. Zjadło mi 2 rezydencje 26 poziomu. Nowo postawione tez znikają przy anulowaniu rozbudowy. Support twierdzi, ze sama sobie je usunęłam, tyle, ze ja mam nagrane filmy pokazujące jak znikają, jednak nie ma ich jak przekazać supporto
@G4PISZONEK Zgłoś błąd w odpowiednim dziale i dołącz media z filmikiem to może to coś pomoże :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jaki znalazłeś sposób? Może się podzielisz, bo mnie to tez wkurza :)

Zaraz po skończonej walce gdy pojawia się animacja klikam szybko kilka razy w miejsce gdzie pojawia się przycisk do wyjścia, tym sposobem przycisk ani animacja się nie pojawia i praktycznie od razu się wychodzi z tego okienka :)

Tylko trzeba uważać bo jak za szybko to robiłem to nie zalicza tej walki a jednostki się traci :p. Można dojść do wprawy.
 
Do góry