• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.83

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Może jakaś przybliżona data @jarq ?
Niestety, nic pewnego nie mogę powiedzieć, ale na pewno jest to w planach lub nad tym pracują.

oczywiście że jarq nie poda żadnej daty poza "wkrótce" "niebawem" "prace w toku" bo inaczej to go tu zlinczujemy. A i nie może nic pisnąc przez kaganiec ig, więc dopóki mu pan nie pozwoli to nawet kropki nie napisze
Eee tam kropkę mogę napisać, proszę "." ;)
 

DeletedUser1921

Guest
Niestety, nic pewnego nie mogę powiedzieć, ale na pewno jest to w planach lub nad tym pracują.


Eee tam kropkę mogę napisać, proszę "." ;)
Jakoś Polskie Forum ma bardzo długą siestę. W porównaniu do Głownej wersji forum to tam wszystko sprawnie działa. Nawiasem mówiąc Elvenar musi wypuścić wersję beta aplikacji. Co można deweloperowi przekazać informacje odnośnie błędów.
 

DeletedUser1530

Guest
Skrzynki pomocy w aplikacji to rzecz zbędna no chyba że nie będę musiał jej szukać w mieście
Ale już te nastawienie produkcji to inna bajka bo już to miałem ale mi zniknęło na jakiś czas i cieszę się że to powróci do mnie. Ale rzeczywiście to czekanie na wiadomości i możliwość dodawania innym PW w cuda to już z tym czekaniem lekka przesada
 

alice1352

Wędrowiec
Okazuje się że jednak nie traci się jednostek tak jak myślałem. Traciłem jednostki bo przegrywałem walkę a że szybko wychodziłem z tego okienka to nawet nie wiedziałem że przegrywam, gapa że mnie :p
@mayder wielkie dzieki za podpowiedz, dwa klikniecia i omija sie cala animacje :D nie musze wiecej patrzec na te krecace sie mieczyki!
Wrocila mi chec do klikania turnieju na apce:) DZIEKUJE ♥
 

DeletedUser

Guest
@mayder dzięki, choć na moim starym telefonie to robię całą prowincję zanim mi się animacje komunikacji o wynikach pojawiają i powiem szczerze tak jest najlepiej :)
 

DeletedUser1530

Guest
Korde ta animacja walki wcale nie trwa długo no chyba że gracie na androidzie 4 lub 5
Na tych młodszych jest to kwestia pstryknięcia palcami
 

DeletedUser174

Guest
Korde ta animacja walki wcale nie trwa długo no chyba że gracie na androidzie 4 lub 5
Na tych młodszych jest to kwestia pstryknięcia palcami
zawsze mnie urzekał ten bezmiar empatii dla ludków ze słabszym sprzętem... od razu powiało takim urokliwym zrozumieniem drugiego człowieka i jak milutko sie zrobiło. Nie chodzi Ci gra? Kup sobie nowy komp/tel i będzie śmigać... błysnąłeś chłopie! z takim polotem że łoooo... fajnie jest mieć cię za kolegę

ta animacja nawet jak trwa 1 sek to jest za długo. A z tego co pamiętam to raczej nigdy nie klikałes 40+ prowincji na jednym turnieju!!!! Coś sie zmieniło? Bo wiesz 40 prówek rozegranych na 60 turkach sie nie liczy...
 

DeletedUser

Guest
Korde ta animacja walki wcale nie trwa długo no chyba że gracie na androidzie 4 lub 5
Na tych młodszych jest to kwestia pstryknięcia palcami

o jej używam emulatora androida na bardzo mocnym sprzęcie (żaden smartfon nie ma takich osiągów, najmocniejsze sięgaja połowy osiągów w benchmarkach) i niestety animacja wk. znaczy irytuje niemożebnie, ale używam też innego słabszego sprzętu i tam jest koszmar

Tym niemniej poza wyjątkami (wiedźmin 3, Crisis) to dobrą zasadą programistów jest dostosowanie software'ru do sprzętu nie odwrotnie
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
No, nareszcie skrzynki w aplikacji ...
Mnie to wcale tak bardzo nie cieszy. Dzięki temu, że skrzynki zbierały się tylko w wersji przeglądarkowej, można było sobie regulować moment, kiedy chciało się je zebrać, co bywało przydatne podczas różnych zadań w eventach (typu: zbierz x zaklęć lub reliktów).

Mi po aktualizacji na apce przy anulowaniu rozbudowy rezydencji usuwa mi rezydencje. Zjadło mi 2 rezydencje 26 poziomu. Nowo postawione tez znikają przy anulowaniu rozbudowy. Support twierdzi, ze sama sobie je usunęłam, tyle, ze ja mam nagrane filmy pokazujące jak znikają, jednak nie ma ich jak przekazać supportowi.
Potwierdzam, mnie też "zeżarło" rezydencję, jak anulowałem rozbudowę, ale nie zgłaszałem, bo była na 1 poziomie. Ale jak Ci support nie będzie chciał uznać, to daj znać, mogę też napisać zgłoszenie, choć już nie pamiętam, kiedy to dokładnie było.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1775

Guest
Mnie to wcale tak bardzo nie cieszy. Dzięki temu, że skrzynki zbierały się tylko w wersji przeglądarkowej, można było sobie regulować moment, kiedy chciało się je zebrać, co bywało przydatne podczas różnych zadań w eventach (typu: zbierz x zaklęć lub reliktów).
Czy mnie to cieszy... hmm... ale ironizować lubię ;)
Ja motywuję wieczorem, więc w moim przypadku prawie nic to nie zmienia, dalej mogę sobie regulować moment zbierania skrzynek w ciągu dnia :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Czy mnie to cieszy... hmm... ale ironizować lubię ;)
Cóż, nie załapałem ironii, choć przy takiej "pożądanej" zmianie powinienem :(
Ja motywuję wieczorem, więc w moim przypadku prawie nic to nie zmienia, dalej mogę sobie regulować moment zbierania skrzynek w ciągu dnia :)
Tu ironia niepotrzebna, wiesz, o co mi chodzi - teraz, jeżeli będę chciał liczyć na zaklęcie lub relikt ze skrzynki, to nie mogę wcześniej robić pomocy. Nie, żeby to była jakaś wielka sprawa, ale czasem to jedno zaklęcie w odpowiednim momencie się przydawało, zwłaszcza, jak w Akademii trzeba czekać kilka godzin lub dłużej.
 

DeletedUser1775

Guest
Prawdziwie pożądaną zmianą są na ten moment wiadomości, dlatego te wszystkie inne tak nas niezmiernie "cieszą" :)
W dalszej części ironii nie było, po prostu :)
 

DeletedUser2879

Guest
A mi po aktualizacji robotnicy strajkują... Wysyłam ich do pierwszej pracy to spoko ale jak skończą w momencie gdy jestem zalogowana i chce do następnej ich wysłać to muszę się przelogować bo jest komunikat (nie pamiętam jaki bo go zwyczajnie nie czytam) także ten...

Osobiście też wolałabym wiadomości na apce bo gram na niej i dla mnie samej to utrapienie że ich nie ma....
Podoba mi się że w warsztatach można ustawić produkcję we wszystkich na raz, fajnie by było jakby w manufakturach też by to zrobili
Za to nie podoba mi się że jak przechodzisz z jednej manufaktury do drugiej to zoom'uje mi miasto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry