• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.84

Ethel

Rozbójnik
bardzo cieszę się, że można pominąć animację w turnieju na apce... ale.... czy dobrze zrozumiałam tą informację: że jak pominę animację to nie zobaczę swoich strat wojska? bo pomimo tego, że gram od roku to ta informacja sporo mi daje na planowanie kolejnych bitew...
 

Hassano

Łucznik
A ja bym sie chciał dowiedzieć czy trwają jakiekolwiek prace nad zmianą systemu wystawiania ofert u kupca?? Strasznie irytuje mnie klikanie 50 tych samych ofek podczas wystawiania i zbierania.. taka kolejna mała zmiana a ile by dała..
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
A ja bym sie chciał dowiedzieć czy trwają jakiekolwiek prace nad zmianą systemu wystawiania ofert u kupca?? Strasznie irytuje mnie klikanie 50 tych samych ofek podczas wystawiania i zbierania.. taka kolejna mała zmiana a ile by dała..
Coś tam jest robione w ogóle z kupcem, więc pewnie to też, ale kiedy zostanie prowadzone tego na razie nie wiemy.
 

DeletedUser174

Guest
Cieszy mnie, że negocjacje z tymi niedobrymi drzewami zakończyły się pomyślnie ;)
mnie tez... to bardzo ważne było. Domyślam się że to musiały być "twarde" negocjacje...

Coś tam jest robione w ogóle z kupcem, więc pewnie to też, ale kiedy zostanie prowadzone tego na razie nie wiemy.
Drago już rok temu coś wspominała o temacie kupca... aczkolwiek ja się boję o efekt końcowy. O wiele istotniejsze moim zdaniem jest pytanie co zostanie wprowadzone... na szczęście nic nie wiemy wiec możemy żyć w błogiej nieświadomości

@jarq a jaka jest odp na pytanie @Ethel... bo szczerze to mnie tez intryguje ta kwestia

a druga sprawa to oczywiście brak jest jakiejkolwiek informacji o opcji wiadomości. I szczerze nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie ma... i zastanawiam się jak brak koperty tłumaczą w ig... apka ma już prawie 2 lata
 

DeletedUser3575

Guest
bardzo cieszę się, że można pominąć animację w turnieju na apce... ale.... czy dobrze zrozumiałam tą informację: że jak pominę animację to nie zobaczę swoich strat wojska? bo pomimo tego, że gram od roku to ta informacja sporo mi daje na planowanie kolejnych bitew...
Ja też chcę widzieć straty bez oglądania drżących mieczyków.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
bardzo cieszę się, że można pominąć animację w turnieju na apce... ale.... czy dobrze zrozumiałam tą informację: że jak pominę animację to nie zobaczę swoich strat wojska? bo pomimo tego, że gram od roku to ta informacja sporo mi daje na planowanie kolejnych bitew...
Skoro pominiemy animacje w której wyświetlają się te informację to niestety ich nie zobaczymy. Obecnie jak się kliknie kilka razy zaraz po bitwie toi też można to pominąć, przynajmniej mnie się tak udawało.

Co do wiadomości w mobilce to ja co tydzień w raporcie piszę że się o to upominacie, nic więcej niestety w tej sprawie nie jestem w stanie zrobić.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
a druga sprawa to oczywiście brak jest jakiejkolwiek informacji o opcji wiadomości. I szczerze nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie ma... i zastanawiam się jak brak koperty tłumaczą w ig... apka ma już prawie 2 lata
Przyszła mi do głowy taka teoria, może spiskowa, która jednak by tłumaczyła, czemu tak strasznie trudno wprowadzić tę zmianę. Otóż ostatnio na czacie ktoś z bractwa rzucił, że właściwie aplikacja jest już tak dobra, że gdyby były wiadomości i możliwość inwestowania w cuda innych graczy, to by się całkiem przerzucił na apkę. I być może dlatego właśnie IG zwleka jak może, żeby tego nie wprowadzać, bo większość graczy by się przerzuciła na aplikację, a wersję na przeglądarce trzeba by utrzymywać dla małej grupy, albo zamknąć.
Ale może to tylko teoria, może zwyczajnie ich to przerasta :)

Skoro pominiemy animacje w której wyświetlają się te informację to niestety ich nie zobaczymy.
Przecież mozna by zrobić tak, że jedno dotknięcie powoduje po prostu wyświetlenie tych informacji, bez animacji. Czy to też przerasta programistów IG?
 

eelem

Wędrowiec
Nikt o tym nie pisze, więc może to tylko mnie wkurza - po dodaniu skrzynek przy motywowaniu w apce i modyfikacji pól wyboru, pojawiający się napis o kasie za motywacje nakłada się dokładnie na nazwę miasta, w której najczęściej jest wpisywane to co ktoś chce mieć motywowane i w efekcie tego, jeśli chce się robić motywacje zgodnie z wpisami to znacznie to spowalnia klikanie.
 

Nusion

Kapłan
Nikt o tym nie pisze, więc może to tylko mnie wkurza - po dodaniu skrzynek przy motywowaniu w apce i modyfikacji pól wyboru, pojawiający się napis o kasie za motywacje nakłada się dokładnie na nazwę miasta, w której najczęściej jest wpisywane to co ktoś chce mieć motywowane i w efekcie tego, jeśli chce się robić motywacje zgodnie z wpisami to znacznie to spowalnia klikanie.
O tak!! Ja z apki tylko motywki robię i właśnie pojawił się taki "przeszkadzacz" i w sumie "spowalniacz" bo jeśli chce się kliknąć w bractwie uczciwie według informacji, to trzeba przeczekać te w ślimaczym tempie odsłaniające wizję napisy...
 

Sorcha

Rycerz
Mam nadzieję że dodadzą opcje wystawienia ofert tylko dla bractwa.
@mayder nawet nie wiesz jak wielu osobom sprawiło by to przyjemność (mi na pewno). Mogę w końcu odpowiadać tylko za siebie, więc tylko dodam, że nawet przeszło mi coś takiego przez myśl ale wiadomo jak to jest z pomysłami.
 

Ethel

Rozbójnik
Komuś działa to wyłączanie animacji po walkach na apce ? bo mnie nie dość, że nie działa (xiaomi) to trwa jeszcze dłużej niż przed aktualizacją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tak siedzę i się zastanawiam dlaczego ta głupia animacja po skończonej walce trwa dłużej niż poprzednio gdy walczy się niektórymi jednostkami. Przykład z trwającego teraz turnieju: gdy walczę kusznikami wszystko jest w porządku, można szybko zamknąć i walczyć dalej natomiast walcząc elfimi łucznikami lub driadami to te głupie mieczyki dostają padaczki i trzęsą się przez kilka sekund i co najgorsze nie można tego pominąć przez co jedną rundę 30 prowincji robię ponad pół godziny. Jak zwykle IG naprawiając coś (czego ludzie w ogóle nie chcą), zepsuło to jeszcze bardziej. Mam wrażenie że team Elvenaru składa się z 90% z grafików którzy siedzą i się nudzą i wymyślają różne głupoty które potem są wprowadzane do gry :mad:
 

Ethel

Rozbójnik
mayder zgadzam się w pełnej rozciągłości- dokładanie tak jest!!!! Animacja po aktualizacji trwa jeszcze dłużej!!!! Pokazuje się znaczek, że brak sieci i trwa to 100 lat!!!!!
 

DeletedUser3575

Guest
U mnie to samo, każda walka turniejowa rozłącza sieć pojawia się znaczek brak internetu, trwa to w nieskończoność. Czasami te drżące szable w ogóle nie znikają tylko wiszą i wiszą i wiszą i trzęsą się bez końca.
 
Do góry