• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.85

DeletedUser174

Guest
w liście "dobroci" aktualizacji brakuje mi 2 informacji:

WIADOMOŚCI NA APCE!!!!!!
NIE TO JUZ NAPRAWDĘ PRZESTAJE BYĆ ŚMIESZNE!!!


kolega wysłał zgłoszenie do bractwa. Nie mogę go przyjać i wysłałam mu pw... no tak ale on go nie odczyta... Dlaczego BO GRA TYLKO NA APCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYSYŁAMY MU POWIADOMIENIA NA FB.... a że może tam odpowie... ale ja z nim nie porozmawiam na fb bo nie mam tam konta i nie mam zamiaru go mieć nawet pod wpływem silnej presji ze strony og. I JESTEM WŚCIEKŁA Z TEGO POWODU !!! za podanie kolego dalej wisi, wiec pewnie też się wścieka i wiesza na mnie psy. Ale czy kogoś to obchodzi???

WYŁĄCZENIE ANIMACJI W APLIKACJI
tego tematu też nie trzeba rozwijac!

i zamiast nagrywać głupkowate filmiki któryś z tych jełopów z ig by mi odpowiedział na proste pytanie dlaczego tych rzeczy w tej aktualizacji nie ma to ja bym była wdzięczna

a filtr na kupcu jest do wsadzenia sobie w 4 litery. najlepiej jak te barany z ig razem z kaktusem go sobie tam wsadzą. Filtra na odsiew bagna z targu nie ma. a tak się składa że gówno śmieciowych ofert wylewające się z rynku zajmuje jakieś 90%

nawet gnój ma większa uźyteczność niz ta ich aktualizacja
 
Filtr na zywe towary u kupca pewnie sie przyda, ale jeszcze bardziej
przydalby sie filtr na smieciowe oferty miedzygrupowe.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Będę to wklejał do póki nie dodadzą :D

vwMHRU1.jpg
 

Ethel

Rozbójnik
Może jednak wyłączą wreszcie te durne animacje po turnieju na apce..... Bosz... komu to potrzebne i po co to powstało????
//
Chcę jeszcze dodać, że nie wydam ani złotówki na tą grę dopóki nie wyłączą tej durnej animacji w apce.... a ig wie, że wydawałam trochę złotówek

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Chcę jeszcze dodać, że nie wydam ani złotówki na tą grę dopóki nie wyłączą tej durnej animacji w apce.... a ig wie, że wydawałam trochę złotówek

Ja akurat bardzo rzadko wydaje pieniądze w grach, ale w przypadku INNO Games już dawno temu nauczyłem się że nie warto.
 
Pomimo braku wspomnianych wyzej dlugo wyczekiwanych funkcji jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
dzisiejsza aktualizacja. Najwidoczniej programisci popracowali troche nad kodem gry i jego optymalizacja,
bo jak za dotknieciem rozdzki skonczyly sie problemy z zamulaniem gdy w trakcie robienia turnieju.
Do tej pory bylo tak, ze od 12-14 prowincji gra zaczynala mocno zamulac, a przy najpozniej dwudziestej
sie po prostu wykaszaniala (niezaleznie od uzywanej przegladarki). To nawet nie byla norma - to byla wrecz
zelazna regula nie znajaca wyjatkow. Zeby wszystko w miare sprawnie szlo trzeba bylo co 10-12 prowincji
robic relog. Po aktualizacji przynajmniej u mnie bez problemu mozna zrobic pelna runde na kilkudziesieciu
prowincjach bez zadnych widocznych oznak spowalniania czy tym bardziej wymuszonego restartu gry.
Jak dla mnie juz chocby przez to ta aktualizacja zarobila na duzy plus i lapke w gore :)
 

Tajniakos

Paladyn
@chris07070707 faktycznie dzisiejsza aktualizacja wniosła w grę kilka ulepszeń o których piszesz :) podoba mi się też brak powiadomienia po każdej podbitej prowincji co jest na plus oraz wybór w kupcu pomiędzy graczami w bractwie a zwykłymi czy tez żywymi towarami. Zdecydowanie ułatwia to szukanie ofert :).
 

DeletedUser174

Guest
No nie wiem.... Obyś nie chwalił dnia przed zachodem słońca. U mnie o ile wcześniej szło robić turniej o tyle po aktu po max 10 prowkach byl obowiązkowy relog... Może to jakiś wirus?

A okienko powiadomień jest okropne

Sory wielkie nie

Edit
Oczywiście brak powiadomienia o punktach cieszy, ale kilkukrotne klikanie w okienko podsumowania walki to "wynagradza". Jest zwlaszcza irytujace jak pojawia sie już po info o zamknieciu prowincji przyznaniu pkt i nagród... A zamknac go nijak nie idzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@chris07070707 faktycznie dzisiejsza aktualizacja wniosła w grę kilka ulepszeń o których piszesz :) podoba mi się też brak powiadomienia po każdej podbitej prowincji co jest na plus.
Na dluzsza mete wywalenie zbednego powiadomienia jest jak najbardziej na plus, ale dzisiaj
strasznie mi to przeszkadzalo :D Mam juz swoj wyrobiony rytm klikania prowincji i nagle zostal
on zaburzony, wiec rundy turnieju trwaly wrecz dluzej, zamiast krocej. Wspominam o tym tak
dla smiechu, bo oczywiscie kazda, nawet najmniejsza zmiana redukujaca ilosc klikania jest jak
najbardziej mile widziana :)
 

visit0r

Paladyn
zmiana ilosci prowincji na karcie turniejowej z 8 na 9 to tez zasluga ostatniej aktualizacji czy mi sie cos przestawilo ?
 

jakub357

Łucznik
zmiana ilosci prowincji na karcie turniejowej z 8 na 9 to tez zasluga ostatniej aktualizacji czy mi sie cos przestawilo ?
Mi też się to zmieniło. Teraz jest 9 prowincji turniejowych na jednej karcie. Dobra zmiana, bardziej intuicyjna, zwłaszcza, że od lat robię pierwsze 9 prowincji na więcej niż 2 gwiazdki, a od 10 w górę tylko na 2 gwiazdki.
To dlatego, że od 10 prowincji zmienia się system nagradzania i jest on jednolity dla każdej, wyższej numerem, prowincji.
Na drugiej gwiazdce są książeczki i tylko do nich dojeżdżam, bo tak jest najoptymalniej. Zresztą, te dalsze prowincje robią się bardzo kosztowne, a już całkiem na gwiazdkach wyższych.
 

Proqrator

Rozbójnik
Przydało by się pogrubienie granic (linii) ekspansji na juz odkrytych terenach. Przed chwila musialem liczyc krateczki, zeby sobie rozplanowac ustawienie i oczoplasu mozna dostac. Jakby je lekko pogrubic bylo by latwiej liczyc po 5 krateczek.
Najlepiej i na apce i w przegladarce
 
Do góry