• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.86

Proqrator

Rozbójnik
Aktualizacja moglaby zostac dodana bez informacji i 90% graczy nie zauwazyloby roznicy. Nic konkretnego niestety
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Doszedł nowy punkt w błędach.

"Górskie Hale/Złoty Feniks - Premie do produkcji towarów bonusowych manufaktur nie będą już oddziaływać na produkcje budynków wydarzeń."
 

DeletedUser1775

Guest
Jeśli dobrze zrozumiałem ten błąd, to akurat jego nie musieli naprawiać tak szybko, mogli go spokojnie wpisać na listę za np. wiadomościami na apce.
Nie musieli, ale... W poprzednich eventach pojedyncze budynki były, więc nikogo to nie obchodziło chyba, ale z tego eventu, to całkiem wielu po kilka syrenek na maksa ma załadowanych i jak przypadkiem mają marmur... No, czegoś takiego przepuścić nie można... :p
 

Koval92

Kapłan
Bardzo dobrze, bo jak ktoś miał marmur w bonusach to z syrenek cisnął nienależące mu się dodatkowe towary.
 

Proqrator

Rozbójnik
Maly blad w tlumaczeniach sie pojawia w apce. W przypadku niedostepnej kwatery opisy pod kultura sa normalnie. Brak tlumaczenia tylko w przypadku trzech opcji.

IMG_20190822_181237.jpg
 

Sorcha

Rycerz
@szerep nie tylko u Ciebie u mnie też, i to w Firefoxie i Ironie ( takie coś na silniku Chromium), więc jest ten kwiatek niezależny od przeglądarki. Od początku wakacji gram na HTML5 i czasem mi się zdarzy też zobaczyć jakiś błąd. Po prostu byłeś szybszy ;)!
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
@jarq, przy produkcji towarów z danej rasy nie wyświetla wartości produkcji powiększonej o bonus z Gildii Kupieckiej, produkuje dobrze, ale pokazuje wartość podstawową (przykład: produkcja Magicznego nawozu na Niziołkowej Farmie: pokazuje, że produkuje 100, mimo, że mam bonus 8% do produkcji z Gildii, po wyprodukowaniu do magazynu schodzi 108). Nie jestem na 100% pewny, ale chyba to się zrobiło własnie po tej aktualizacji, może przy okazji usuwania tej bonusowej produkcji z Górskich Hal dla budynków eventowych.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq, przy produkcji towarów z danej rasy nie wyświetla wartości produkcji powiększonej o bonus z Gildii Kupieckiej, produkuje dobrze, ale pokazuje wartość podstawową (przykład: produkcja Magicznego nawozu na Niziołkowej Farmie: pokazuje, że produkuje 100, mimo, że mam bonus 8% do produkcji z Gildii, po wyprodukowaniu do magazynu schodzi 108). Nie jestem na 100% pewny, ale chyba to się zrobiło własnie po tej aktualizacji, może przy okazji usuwania tej bonusowej produkcji z Górskich Hal dla budynków eventowych.
Tak dokładnie jest produkuje dobrze, ale źle się wyświetla, błąd już jest zgłoszony i pracują nad jego naprawieniem.
 

Ethel

Rozbójnik
ja tak tylko przypomnę, że w dalszym ciągu mam problem z animacją po turku w apce- a dziś promocja na ekspansje i do tego 100% na diamenty- ale- jest animacja nie ma kaski!!!!
 
Do góry