• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.90

Czy to, że gracze którzy weszli do najnowszej epoki i w turniejach walczą z trzygwiazdkowymi Zwiadowcami i białymi Żabami i tymi wypasionymi Valorianami, to mamy położyć na karb jakiegoś ukrytego balansu? Czy tak ma być, bo nowa epoka i coś tam, coś tam?

Bo turniej z niewojskowego, dla dużych, zrobił się wybitnie niewojskowy. Jakby nam feniksy pokasowali, to wyszłoby mniej więcej na to samo.
Niefajnie się zrobiło, a szósta gwiazdka dopiero przed nami i wojem też chciałoby się zadziałać, coś poskubać choćby. A tu lipa będzie na szóstej. Już jest ciężko, jak koniowi pod górę.
@blazius1, wszyscy walcza przeciwko tym wypasionym, jak to mowisz, jednostkom, nie tylko ci najbardziej zaawansowani w drzewku gracze. W prowincjach 8+ pojawiaja sie u kazdego, w kazdym razie u kazdego kto jest juz w rasach goscinnych (nizej nie wiem). Zawsze tak bylo, ze jak w nowej rasie pojawiala sie mozliwosc upu wlasnych jednostek na wyzszy poziom, to te jednostki pojawialy sie tez u przeciwnika. To samo bylo po wejsciu Konstruktow, w turniejach pojawil sie wtedy Strateg Orkow III. Przeciez to zupelnie naturalne, ze tak jest. Wyobraz sobie co by bylo, gdyby gracze z Konstruktow czy z najnowszej rasy wciaz walczyli przeciwko np. zwiadowcom czy zabom na 1 lvl...
 

Sorcha

Rycerz
Ja na 12. kręgu mam 3 gwiazdkowych zwiadowców, chociaż zbadanych mam dopiero 1 gwiazdkowych zwiadowców, valoriańskiego jaszczura z Ducha Walki i trochę żab leniwych od misia brunatnego (to za mało). Jak z takim czymś walczyć? Musiałem przenieść się na drugą krawędź zajętych prowincji tam gdzie mam lżejsze prowincje!
 
a jak gracz w pierwszym rozdziale walczy z jednostkami po konstruktach czy elvach to już jest ok?
Gracz w pierwszym rozdziale nie walczy ze zbyt silnymi jednostkami, sa one dostosowane do jego epoki. Nie walczy nawet przeciwko zwyklym jednostkom na III poziomie z tego co pamietam. Zwiadowcow III czy Zab III taki gracz jeszcze dlugo na oczy nawet nie zobaczy. Dopiero w pozniejszych epokach pojawiaja sie te najsilniejsze, nie pamietam od ktorej epoki. Na pewno sa juz w Lesnych Elfach.
Ja na 12. kręgu mam 3 gwiazdkowych zwiadowców
Mowa byla o turniejach, mapa jest dla wszystkich jednakowa i kazdy sam wybiera sobie tempo podbojow, a im dalej tym trudniej. Wiekszosci znanych mi graczy jednostki przeciwnika na mapie sa najzupelniej obojetne, bo nawet z wieloma wzmocnieniami wojska nie da sie wygrac ani jednej walki na mapie i prowincje podbija sie tylko na drodze negocjacji :)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Przypominam, że jest to temat dotyczący ostatniej aktualizacji. Temat o zaistniałym błędzie budynków wzmacniających wojsko już istnieje i tam można się w tej sprawie wypowiedzieć => klik
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Kolejne posty zostały usunięte. Przypominam że do zadawania pytań niezwiązanych z temat dyskusji służy PW.
Jeśli chcecie sobie porozmawiać ogólnie o turniejach, o tym jak one wyglądały w czasach prehistorycznych i o tym jak wyglądają teraz to proszę założyć do tego temat i tam o tym rozmawiać.
Jeśli chcecie rozmawiać na temat błędu który powstał podczas ostatniej aktualizacji, to istnieje już odpowiedni wątek.
Jeśli odpowiadasz bezpośrednio na offtop/post zaczepkę lub bierzesz udział w dalszej dyskusji po takim poście to się nie dziw że i twój post poleciał. Przypominam że istnieje przycisk "Zgłoś" i to on powinien być użyty zamiast przycisku "Dodaj odpowiedź".
A od straszenia to są duchy.
 

Proqrator

Rozbójnik
Wiadomo czy aktualizacja, ktora odbyła sie jakies 10min temu poprawila powstale błedy i czy wniosla cos pozytywnego? Czy dalej bida?
 

DeletedUser4340

Guest
Nie zgłaszam w błedach, bo to jednorazowa akcja.
Takie cos wczoraj na apce. Trzeba bylo ponownie wlaczyc.
IMG_20191101_101142.jpg
 
Do góry