• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.92

Sorcha

Rycerz
@mayder w czwartek ciebie uszczypnę poczekasz ;) ? Skoro już są wiadomości to chyba już można grać na aplikacji. Co do cenzury językowej czy nie powinno być tak, ze powinno być uniemożliwione zakładanie Bractw jeśli nazwa Bractwa znajdzie się na czarnej liście po kliknięciu przycisku załóż. Profilaktyka lepsza od leczenia.
 

Sorcha

Rycerz
A co było wiadome od jakiegoś czasu, cenzura czy wiadomości w apce?
@mayder zalęży od tego kto przegląda forum bety, względnie ma tam konto. Ewentualnie jak ma konto na serwerze bety, to pewnie na trąbce dali! Trąbili o tym, bo chyba aplikacja, ma też serwer testowy czy się mylę ?
 

mayder

Tancerz ostrzy
@mayder zalęży od tego kto przegląda forum bety, względnie ma tam konto. Ewentualnie jak ma konto na serwerze bety, to pewnie na trąbce dali! Trąbili o tym, bo chyba aplikacja, ma też serwer testowy czy się mylę ?

Nie chodzi mi tu o forum bety, no może po części bo mamy na forum osoby, a szczególnie jedną (chwała jej za to :D) które informują nas tutaj o nowinkach które pojawiają się na becie. Moje pytanie odnosiło się do tego że o wiadomościach w apce zostaliśmy poinformowani u nas na forum przez osobę która śledzi forum bety, zaś nie widziałem żadnej informacji na naszym forum o rozszerzeniu cenzury językowej.
 

DeletedUser174

Guest
@jarq czy możesz rozwinąć punkt
  • Nie ustajemy w staraniach, by ulepszyć interfejs gry pod kątem interakcji użytkowników. Niektóre z tych zmian początkowo staną się dostępne tylko dla niewielkiego odsetka Graczy w celu przeprowadzenia szczegółowych testów dotyczących ich wydajności technicznej. Aktywacja tych zmian jest niezależna od aktualizacji.
o co tu chodzi tak ogólnie... tak wiesz z polskiego na nasze...

my oczekujemy aktualizacji w której:
a/ dodadzą wiadomości w apce
b/ zniosą durnowatą animację z turków
c/ naprawią błąd z fenka i wzmocnień
d/ wprowadzą anty-śmieciowy filtr w kupcu
+ edit:
e/ pw w cudaki na apce

punkt pierwszy można wreszcie!!! skreślić. Ponad 2 lata... kosmiczna prędkość

edit
ups... błąd fenka został przecież naprawiony... czyli leci pod wykreślankę

lista się coraz bardziej kurczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
@jarq czy możesz rozwinąć punkt

o co tu chodzi tak ogólnie... tak wiesz z polskiego na nasze...



punkt pierwszy można wreszcie!!! skreślić. Ponad 2 lata... kosmiczna prędkość

edit
ups... błąd fenka został przecież naprawiony... czyli leci pod wykreślankę

lista się coraz bardziej kurczy

Znowu zapomniałaś o pomocy w cudach ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
o co tu chodzi tak ogólnie... tak wiesz z polskiego na nasze...
Jak by ci napisać żeby za dużo nie napisać ;) Chodzi o interakcję pomiędzy graczami będziemy testować nowe rozwiązania, na razie tyle mogę tylko powiedzieć, wkrótce dowiecie się więcej.
 

Nusion

Kapłan
Jak by ci napisać żeby za dużo nie napisać ;) Chodzi o interakcję pomiędzy graczami będziemy testować nowe rozwiązania, na razie tyle mogę tylko powiedzieć, wkrótce dowiecie się więcej.
To ja spróbuję pozgadywać :p
Całkiem możliwe, że chodzi o wprowadzony dziś na becie nowy system motywek, do którego póki co ma dostęp tylko część graczy. Ale to rzecz jasna tylko moje luźne domysły ;)
 

DeletedUser174

Guest
Jak by ci napisać żeby za dużo nie napisać ;) Chodzi o interakcję pomiędzy graczami będziemy testować nowe rozwiązania, na razie tyle mogę tylko powiedzieć, wkrótce dowiecie się więcej.
to po co sie męczysz i wysyłasz ten spam skoro "nie możesz nic powiedzieć"?

wybacz, ale ta odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. Mamy oficjalny komunikat i chcę wiedzieć co on zawiera. Skoro nie możesz nic powiedzieć to po wuj było taką informację zamieszczać? od kiedy to bawimy się w zgadywanki co zawiera aktu? od tego to jest chyba jakiś inny dział... czy mi się tylko tak wydaje?

i znowu wyjdzie, ze mi tramwaj uciekł... żesz...
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Kiki, no bo uciekl, ewidentnie :D
Przeciez Jarq juz wszystko powiedzial... posrednio, ale i tak wiadomo o co chodzi, to co sie jeszcze czepiasz ;)
Czepia się, bo tak ma :) ale czasem się to przydaje. Mnie też osłabiło to zdanie, ale mi się nie chciało pióra podnieść.
Zgadzam się z @kikimora, po co taki komunikat, który nic nie komunikuje. A jakby się nie czepiła, to by Jarq nie miał okazji powiedzieć, żeby za dużo nie powiedzieć ;)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jak przeczytałem interakcję między graczami to pierwsze co mi do głowy przyszło to pomoc w cudach:cool:
 

DeletedUser

Guest
Jedno pytanie kiedy wejdzie ta aktualizacja na aplikacje? Dziś był jakiś dodatek do pobrania (2mb) ale nic się nie zmienilo
 

visit0r

Paladyn
Jak by ci napisać żeby za dużo nie napisać ;) Chodzi o interakcję pomiędzy graczami będziemy testować nowe rozwiązania, na razie tyle mogę tylko powiedzieć, wkrótce dowiecie się więcej.
dowiemy się??
a cenzura przypadkiem nie ma przeciwnego dzialania w postaci odebrania prawa do wypowiedzi gwarantowanego przez tzw konstytucje??
 

DeletedUser174

Guest
Kto czytał uważnie ten się już dowiedział. A reszta, no cóż, dowie się kiedyś pewnie ;)
i takim podejściem "przyklepujemy" że jarq to "zrobił robotę"

"jak powiedzieć żeby nie powiedzieć" jest dobre, ale nie na ten dział. Albo mamy oficjalne informacje, albo spekulacje i domysły. Doceniam, że jarq prawie "nie powiedział", ale to jest oficjalny kanał! a oficjalne komunikaty do czegoś zobowiązują

tak, wiem czepiam sie
 
Do góry