• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.92

DeletedUser

Guest
Oficjalnie to będzie jak przyklepią funkcje dla wszystkich

Tak jak dokładnie było z guziczkiem multi dla warsztatów, tutaj to akurat rozumiem bo powie ze będzie a w centrali firmy po testach cos się odmieni i anulują poprawkę a my będziemy się rzucać...

z drugiej strony tak dokładnie było o czar renowacji a firma i tak pokazała ze oficjalne zapowiedzi ma głęboko w „gardle”

@jarq a nie ma moze gdzieś grupy testowej by ten guzik multi z warsztatów dać tez do manufaktur?Raczej to standard ze kazdego typy manufaktury jest tylko odrobine mniej niż warsztatów a je tez trzeba ustawiać na produkcje (przy takim pb gdzie ich ilość idzie w dziesiątki to męczące)
 

visit0r

Paladyn
i takim podejściem "przyklepujemy" że jarq to "zrobił robotę"

"jak powiedzieć żeby nie powiedzieć" jest dobre, ale nie na ten dział. Albo mamy oficjalne informacje, albo spekulacje i domysły. Doceniam, że jarq prawie "nie powiedział", ale to jest oficjalny kanał! a oficjalne komunikaty do czegoś zobowiązują

tak, wiem czepiam sie
ewentualnie to co napisała @Nusion bylo ukrytym przekazem ze są równi i równiejsi :(
 

mayder

Tancerz ostrzy
Oficjalnie to będzie jak przyklepią funkcje dla wszystkich

Tak jak dokładnie było z guziczkiem multi dla warsztatów, tutaj to akurat rozumiem bo powie ze będzie a w centrali firmy po testach cos się odmieni i anulują poprawkę a my będziemy się rzucać...

z drugiej strony tak dokładnie było o czar renowacji a firma i tak pokazała ze oficjalne zapowiedzi ma głęboko w „gardle”

@jarq a nie ma moze gdzieś grupy testowej by ten guzik multi z warsztatów dać tez do manufaktur?Raczej to standard ze kazdego typy manufaktury jest tylko odrobine mniej niż warsztatów a je tez trzeba ustawiać na produkcje (przy takim pb gdzie ich ilość idzie w dziesiątki to męczące)

Dokładnie. Dla mnie męczące jest ustawianie produkcji w 74 farmach grzybków, ale na szczęście jest produkcja dwudniowa więc idzie jakoś to wytrzymać :D
 

DeletedUser

Guest
To chociaż jakiś cynk czy wiadomości na apce będą przed PB czy w trakcie ;)

serio nie wiem jak mam organizować bractwo
 

DeletedUser4395

Guest
Podpisuje się, kiedy wejdą PW na aplikacjach? U nas wszyscy głośno grzmiali o wczorajszej aktualizacji, która da nam tą super możliwość porozumiewania się... no ale wyszło jak wyszło ;-)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Czy mi się tylko wydaje, czy na apce animacja otrzymania skrzynki za pomoc sąsiedzką się trochę zmieniła?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq a nie ma moze gdzieś grupy testowej by ten guzik multi z warsztatów dać tez do manufaktur?Raczej to standard ze kazdego typy manufaktury jest tylko odrobine mniej niż warsztatów a je tez trzeba ustawiać na produkcje (przy takim pb gdzie ich ilość idzie w dziesiątki to męczące)
Co do grup testowych to nawet gdyby była to nie mamy możliwości dodania tak kogoś ręcznie.

To chociaż jakiś cynk czy wiadomości na apce będą przed PB czy w trakcie ;)

serio nie wiem jak mam organizować bractwo
Niestety nie zależy to od nas. Był dopisek w aktualizacji drobnym drukiem "Wiadomości mobilne będą dostępne tylko wtedy, gdy wersja 1.92 będzie dostępna do pobrania w sklepach dla wszystkich graczy" więc teraz czekamy na te sklepy aż będzie to dostępne dla wszystkich graczy.
 

DeletedUser2340

Guest
@jarq Przecież i w google play i w appstore są już wersje 1.92. to jaki jeszcze sklep ma być?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tez mi sie tak wydaje. Taki złoty rozbłysk jest na ekran caly od niej

Dokładnie o to mi chodzi. Widać im się za bardzo nudzi żeby zmieniać animacje czegoś co i tak wg. mnie tej animacji nie potrzebuje. Teraz tylko modlić się żeby ta zmiana czegoś nie popsuła i nie okazało się że motywki będzie się rozdawać tak długo jak się turniej robi :p
 
Do góry