• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.97

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
@jarq, dlaczego tak długo trwa wprowadzenie dla wszystkich graczy możliwości motywacji jak na apce? Tłumaczenie koniecznością testowania na wybranej grupie już mnie nie przekonuje, bo ci wybrani mają to już dość długo i jak dotychczas nie słyszałem o żadnych problemach, wszystkim to hula, aż miło. Co więc wstrzymuje IG od wprowadzenia tego rozwiązania dla wszystkich?
 

DeletedUser174

Guest
@jarq, dlaczego tak długo trwa wprowadzenie dla wszystkich graczy możliwości motywacji jak na apce? Tłumaczenie koniecznością testowania na wybranej grupie już mnie nie przekonuje, bo ci wybrani mają to już dość długo i jak dotychczas nie słyszałem o żadnych problemach, wszystkim to hula, aż miło. Co więc wstrzymuje IG od wprowadzenia tego rozwiązania dla wszystkich?

bardzo zasadne pytanie

tym bardziej zasadne, ze w aktu mamy takie zagadnienia "najwyższej wagi" jak:
Budynki - Poprawiono ulokowanie framugi w Elfickim Ratuszu 16 poziomu.
Pogoda - Efekty pogodowe czasami się nie pokazywały mimo włączenia ich w opcjach.
Tekst - Niektórym zielonym tekstom została przywrócona ich poprzednia, odpowiednia barwa.

nóż się w kieszeni otwiera.... mieli czas na takie "ważności" w ząbek ich mać, a naprawdę poważnych i potrzebnych rzeczy brak. To może czas zacząć drzeć klawiatury o pw w cuda na apce, bo szczerze ten temat mnie bardziej boli niż zbyt długi tekst, nawet jeżeli jest on po angielsku i nawet jak jest w złym kolorze!
@jarq możesz spróbować dopytać się o te 2 aspekty, bo wiesz nasza cierpliwość jest naprawdę na granicy już.... brak możliwości dotowania innych w cudach zaczyna mi naprawdę bardzo przeszkadzać, a jako arcy- na hasło "gram na apce" zaczynam reagować alergicznie

jedyny plus aktu to rynek. Fakt to duzy plus. Szkoda tylko, ze chyba ucieknie w tonie skarg i zażaleń
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli chodzi o motywki to z tego co wiem test jest już na ukończeniu, natomiast nie jestem w stanie podać kiedy dokładnie będzie to wprowadzone.
Co do cudów w apce to postaram się coś dowiedzieć więcej na ten temat.
 
Po aktualizacji zajrzalem na rynek. Dlugo na to czekalismy... ;)
W koncu wyglada to w miare normalnie i nie trzeba sie przekopywac przez te wszystkie smieci, ktore teraz zostaly zepchniete na sam dol listy ofert.
Az mnie ciekawi, po jakim kursie beda teraz wystawiac wszelkiej masci spekulanci, to moze byc dosc interesujace ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak rynek wygląda dużo lepiej :), ale ... nie mogli dodać opcji "żywe" , "tylko bractwo" do apki jak już aktualizacja weszła? Przynajmniej by wyrównało poziomy pomiędzy apką i przeglądarką. No tak "nie da się"
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Kotka11 czytam już kolejny Twój wpis i muszę się zastanawiać, co chciałaś w nim przekazać.
Bardzo Cię proszę o zwrócenie uwagi na poprawność pisowni oraz składni w swoich postach albo będę zmuszony je kasować.
 

Suvetar

Wędrowiec
Bardzo dobry krok z rynkiem!
Mój rynek, jak się składał w 90 procentach z ofert mieszanych, tak w sumie nadal się składa. Ale do tej pory wszyscy chcieli dostać towary "mniej cenne" za znikome ilości tych "cenniejszych", jakoś nigdy odwrotnie. Teraz po raz pierwszy widzę żądania T3 za ofertę T2, a nawet za T1, w tym trzygwiazdkowe o_O
Ciekawe, jak to się dalej rozwinie. Na razie chyba jeszcze nie wszyscy zauważyli zmianę.
 
Do góry