• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.98

Koval92

Kapłan
Czy tylko ja po tej aktualizacji mam niesamowicie rozciągnięte tooltipy (opisy) niektórych budynków jak ewolucyjne, valory, kupcy festiwalowi itd?
 

Sorcha

Rycerz
@jarq
czy mozesz nam zrobić wykład jak to ma działać?

od której iglicy zaczną sie liczyć te pucharki? i za która pierwszą iglicę zostaną wyświetlone? czy będa automatycznie aktualizowane, czy pikselki beda dodawane po zakończeniu iglicy? chyba pucharków ma być kilka to jaki zakres czasowy mają obejmować? Czy ma być tylko jeden? ale jak jeden to jaki? średnia czy najwyższy wynik? jakbyś mógł naskrobać małe wyjasnienie :)
@kikimora jak nie wiesz jak to ma działać to sprawdź sprawdź na FOE ( ilustracja na dole zatytułowana Info) chyba stamtąd pochodzi ten pomysł na pucharki? FOEmizacji ciąg dalszy :rolleyes: ?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Zbierzcie swoje Bractwa i zgarnijcie Trofea z Iglicy Wieczności! Od niedzieli 1 marca Profile Bractw pokazywać będą 3 nowe typy Trofeów: Złote, Srebrne i Brązowe. Wasze Bractwa otrzymają najwyższe Trofeum, jakie udało im się odblokować w danym tygodniu po zamknięciu Iglicy Wieczności. Te Trofea pozostaną w profilu Bractwa na stałe, aby móc zawsze pokazać wszystkim, jak dobrze sobie poradziliście w poprzednich tygodniach Iglicy Wieczności!
Faktycznie trochę to niejasne wyjaśnienie. Czy co tydzień będzie nowe najwyższe trofeum dla bractwa a poprzednie zostanie zastąpione nowym czy będą one się dublować czy może jakaś średnia za określony okres czasowy ? Trochę za dużo tych niewiadomych :) Warto by to wyjaśnić dla jasności.
 

DeletedUser3575

Guest
Wygrali srebrne więc jest podświetlony środkowy-szary, gdyby wygrali złote lub brązowe miałbyś rozmaite kolory. Ze screena wnioskuję że jest to licznik ile trofeów danego rodzaju bractwo ma. Co tydzień licznik dodaje coś nowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W apce zostały zamienione ikonki pomocy sąsiedzkiej z mapy z wejściem do miasta gracza. Wcześniej ikona pomocy była pierwsza z prawej i odruchowo szybko się na nią klikało, teraz trzeba będzie się na nowo przyzwyczaić i patrzeć gdzie się klika. Już kilka razy wszedłem tak do miasta zamiast udzielić pomocy. Wg mnie jest to utrudnienie.
To jest błąd który zostanie naprawiony jak najszybciej.
 

mayder

Tancerz ostrzy
To jest błąd który zostanie naprawiony jak najszybciej.

Jak najszybciej to powinna zostać wprowadzona pomoc w cudach a nie coś co jest jedynie małą niedogodnością. Już lepiej jakby naprawili brak wykrzyknika na czacie po uruchomieniu apki, przez co człowiek myśli że nikt nic nie pisze to i nawet nie sprawdza.
 
Do góry