• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.98

visit0r

Paladyn
Trochę ciężko się pomylić ponieważ pole wyboru przy braku pw na pasku podświetla się z zielonego na niebieski kolor czyli kolor zakupu diamentów :)
tylko ze maja od wielu miesiecy denerwujacy błąd przy wrzucaniu PW z paska do cudaka w postaci napisu brak wystarczajacej ilosci PW podczas gdy przeciez samemu sie nie wybiera ile pw sie wrzuca tylko gra nam podswietla ile aktualnie mamy napasku i taka sama ilosc jest przypisana do srodkowego klawisza, po pojawieniu sie tego komunikatu wrzucamy ponownie, osoby ktorym ten komunikat czesto sie przytrafial maja nawyk klikania 2 x w to samo miejsce, dlatego calkiem przypadkiem moga stracic 450 diamentow
 

xEasyRiderx

Rycerz
tylko ze maja od wielu miesiecy denerwujacy błąd przy wrzucaniu PW z paska do cudaka w postaci napisu brak wystarczajacej ilosci PW podczas gdy przeciez samemu sie nie wybiera ile pw sie wrzuca tylko gra nam podswietla ile aktualnie mamy napasku i taka sama ilosc jest przypisana do srodkowego klawisza, po pojawieniu sie tego komunikatu wrzucamy ponownie, osoby ktorym ten komunikat czesto sie przytrafial maja nawyk klikania 2 x w to samo miejsce, dlatego calkiem przypadkiem moga stracic 450 diamentow
Wniosek uważaj gdzie i ile razy klikasz. Ludzie są nauczeni pewnych stereotypów a jeśli tylko zmienimy nieznacznie którykolwiek z nich od razu wpadają w panikę i się gubią ale to jak ze zmianą czasu idzie przywyknąć :)
 

Sorcha

Rycerz
Wniosek uważaj gdzie i ile razy klikasz. Ludzie są nauczeni pewnych stereotypów a jeśli tylko zmienimy nieznacznie którykolwiek z nich od razu wpadają w panikę i się gubią ale to jak ze zmianą czasu idzie przywyknąć :)
Dokładnie, teraz po prostu trzeba bardziej uważać. Wcześniej jak po kliknięciu środkowego przycisku z podaną ilością PW paski robiły się szare i traciło się tylko PW, teraz po wykorzystaniu PW z paska, paski zrobią się niebieskie i dodatkowo można stracić diamenty. Ustawienie potwierdzenia wydania diamentów jest obowiązkowe według mnie. A jak ktoś klika nie patrząc gdzie i co, to może tylko do siebie mieć pretensje.
 

visit0r

Paladyn
Wniosek uważaj gdzie i ile razy klikasz. Ludzie są nauczeni pewnych stereotypów a jeśli tylko zmienimy nieznacznie którykolwiek z nich od razu wpadają w panikę i się gubią ale to jak ze zmianą czasu idzie przywyknąć :)
co nie oznacza ze błąd nie jest błędem i pomimo że występuje od kilku miesięcy nadal IG g z nim robi a dodatkowo zacznie go używać przeciwko graczom
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Zrobione to jest celowo. Pomyli się 1000 osób 800 zauważy 600 zgłosi co daje zysk firmie. Za miesiac zmienia:D.

Opcja potwierdzenia wydania diamentów obowiązkowa bo np u mnie na myszce czasem pojawia sie multiklik.
 

Koval92

Kapłan
Trochę ciężko się pomylić ponieważ pole wyboru przy braku pw na pasku podświetla się z zielonego na niebieski kolor czyli kolor zakupu diamentów :)

Tylko ta ikonka PW myli, powinna być sama ikonka diamentów moim zdaniem
Tak jak napisał @xEasyRiderx z czasem ludzie przywykną ale pewnie do tego czasu kilkaset osób w taki słaby sposób straci diamenty.
 

Osteres

Zwiadowca
Dokładnie tak, fatalna aktualizacja i pomysł. Sam o mało nie kliknąłem a staram się uważać. Mam zaznaczoną opcję potwierdzenia i tylko to mnie uratowało.
Ja nie mogę się tylko doczekać a znając IG nieprędko to nastąpi... W przypadku gdy z losowania dostaniemy np 20 PW licznik się zeruje... Pisałem już dawno czy coś robią w tej sprawie, oczywiście napisali, że wiedzą o tym i się skończyło. Nic w tej sprawie nie zrobili do tej pory. Nieraz brakowało mi kilku minut do końca i nagle wpadają dodatkowe PW i licznik się resetuje... Niby to tylko 1 PW ale to wkurza i to bardzo... Na FoE już bardzo dawno temu zrobili z tym porządek. Tutaj cisza...:mad:
 

DeletedUser2348

Guest
No, super, ja od czwartku mam lagi, a dzisiaj już nawet wejść do gry nie mogę. Czarne pole i hulaj dusza na każdym świecie. Założyłem nowe konto żeby powiadomić bractwo no i na nowe konto normalnie się gra załadowała. Dla mnie ta aktualizacja to porażka pod względem "chodzenia" gry
 

xEasyRiderx

Rycerz
Czarne pole i hulaj dusza na każdym świecie.
To nie jest wina aktualizacji a zaśmieconego systemu i przeglądarki www. U siebie mam w przeglądarce zaznaczoną opcję usuwania wszystkich ciasteczek, tymczasowych plików oraz danych stron podczas zamykania przeglądarki - to działa ponieważ nie mam żadnych problemów z otwieraniem gry czy innymi stronami w necie.
Dużą rolę ma tutaj też aktualizacja samego systemu operacyjnego, jeśli nie robiłeś tego dość dawno warto by to sprawdzić :)
 

visit0r

Paladyn
To nie jest wina aktualizacji a zaśmieconego systemu i przeglądarki www. U siebie mam w przeglądarce zaznaczoną opcję usuwania wszystkich ciasteczek, tymczasowych plików oraz danych stron podczas zamykania przeglądarki - to działa ponieważ nie mam żadnych problemów z otwieraniem gry czy innymi stronami w necie.
Dużą rolę ma tutaj też aktualizacja samego systemu operacyjnego, jeśli nie robiłeś tego dość dawno warto by to sprawdzić :)
to co opisujesz by bylo prawda gdyby przypadek dotyczyl jednej osoby, w przypadku powielania sie tego samego objawu u wielu osob uzywajacych roznych systemow operacyjnych i przegladarek prowadzi do wniosku ze wina jednak moze lezec po stronie gry
 

xEasyRiderx

Rycerz
to co opisujesz by bylo prawda gdyby przypadek dotyczyl jednej osoby, w przypadku powielania sie tego samego objawu u wielu osob uzywajacych roznych systemow operacyjnych i przegladarek prowadzi do wniosku ze wina jednak moze lezec po stronie gry
Zawsze jednak warto sprawdzić czy wina nie leży po naszej stronie a i opisany przypadek dotyczy jak mniam kilkunastu może kilkudziesięciu osób w skali serwera.
Doskonale też zdaje sobie sprawę z tego że winę najłatwiej jest odsunąć jak najdalej od siebie :)
 

visit0r

Paladyn
Zawsze jednak warto sprawdzić czy wina nie leży po naszej stronie a i opisany przypadek dotyczy jak mniam kilkunastu może kilkudziesięciu osób w skali serwera.
Doskonale też zdaje sobie sprawę z tego że winę najłatwiej jest odsunąć jak najdalej od siebie :)
nie chodzi o odsuniecie winy a powiazanie faktu ze mimo ustawienia wyzej opisywanego kasowania ciastek przy wylaczeniu przegladarki dziwnym trafem klopoty pojawily sie od czwartku
 

DeletedUser2348

Guest
Zawsze jednak warto sprawdzić czy wina nie leży po naszej stronie a i opisany przypadek dotyczy jak mniam kilkunastu może kilkudziesięciu osób w skali serwera.
Doskonale też zdaje sobie sprawę z tego że winę najłatwiej jest odsunąć jak najdalej od siebie :)
Jak pisałem, zakładając nowe konto i grając chwilę gra działa normalnie. Ciekawy jestem że nic nie robiąc 30 minut temu zalogowałem się już bez przeszkód. Tak, zaczniemy od czyszczenia ciasteczek - nie ma problemu, kontynuując zmianą przeglądarki - eh, no przyzwyczaję się, a kończąc na wymogu "chcesz grać w elvenar, kup najnowszy system operacyjny windows.." inaczej nie możesz grać" - ktoś zakończy gre a ktoś wybuli pare set złoty na nowy system jeśli już na grę wydał 1k, ale nie wszyscy :)
 

visit0r

Paladyn
Jak pisałem, zakładając nowe konto i grając chwilę gra działa normalnie. Ciekawy jestem że nic nie robiąc 30 minut temu zalogowałem się już bez przeszkód. Tak, zaczniemy od czyszczenia ciasteczek - nie ma problemu, kontynuując zmianą przeglądarki - eh, no przyzwyczaję się, a kończąc na wymogu "chcesz grać w elvenar, kup najnowszy system operacyjny windows.." inaczej nie możesz grać" - ktoś zakończy gre a ktoś wybuli pare set złoty na nowy system jeśli już na grę wydał 1k, ale nie wszyscy :)
zakup nowej windy nie jest rozwiazaniem, to samo mam na 2 roznych dyskach gdzie na jednym z nich jest tylko i wylacznie nowo zainstalowany system operacyjny
 

xEasyRiderx

Rycerz
zakup nowej windy nie jest rozwiazaniem
Także wychodzę z tego założenia zwłaszcza że nie używam niczego co jest związane z Microsoft albo Google. Jednak wina tutaj może leżeć po obydwu stronach - aktualizacji gry jak i aktualizacji oprogramowania nie mówiąc już o zaśmieconym sprzęcie który nie musi być pierwszego sortu w przypadku tej gry i wymagań systemowych dla niej :)
 

visit0r

Paladyn
Także wychodzę z tego założenia zwłaszcza że nie używam niczego co jest związane z Microsoft albo Google. Jednak wina tutaj może leżeć po obydwu stronach - aktualizacji gry jak i aktualizacji oprogramowania nie mówiąc już o zaśmieconym sprzęcie który nie musi być pierwszego sortu w przypadku tej gry i wymagań systemowych dla niej :)
nie ma opcji o zasmieconym systemie w przypadku uzycia nowego dysku z nowo zainstalowanym systemem
 

xEasyRiderx

Rycerz
nie ma opcji o zasmieconym systemie w przypadku uzycia nowego dysku z nowo zainstalowanym systemem
Czy u ciebie również występuje nagminnie wyżej opisany błąd czy tylko podtrzymujesz temat wadliwej aktualizacji.
Takie pytania najlepiej skierować do supportu oni są w stanie to sprawdzić :)
 

DeletedUser174

Guest
@jarq
czy mozesz nam zrobić wykład jak to ma działać?
Zbierzcie swoje Bractwa i zgarnijcie Trofea z Iglicy Wieczności! Od niedzieli 1 marca Profile Bractw pokazywać będą 3 nowe typy Trofeów: Złote, Srebrne i Brązowe. Wasze Bractwa otrzymają najwyższe Trofeum, jakie udało im się odblokować w danym tygodniu po zamknięciu Iglicy Wieczności. Te Trofea pozostaną w profilu Bractwa na stałe, aby móc zawsze pokazać wszystkim, jak dobrze sobie poradziliście w poprzednich tygodniach Iglicy Wieczności!
od której iglicy zaczną sie liczyć te pucharki? i za która pierwszą iglicę zostaną wyświetlone? czy będa automatycznie aktualizowane, czy pikselki beda dodawane po zakończeniu iglicy? chyba pucharków ma być kilka to jaki zakres czasowy mają obejmować? Czy ma być tylko jeden? ale jak jeden to jaki? średnia czy najwyższy wynik? jakbyś mógł naskrobać małe wyjasnienie :)
 
Do góry