• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.99

Aslana

Tancerz ostrzy
1,5 sekundowa blokada przycisku po zużyciu wszystkich pw..... Ok to już coś
Przydała by się jeszcze zmiana kszałtu przycisku w momencie wykorzystania ostatniego pw z paska bo jak ktoś kolorów nie rozróżnia to i tak marny jego los......
Dużo poprawek :)
to jeszcze nasze upragnione dodawanie PW w antyki innych na apce jak już tyle w dodawaniu pw robią....
Czekamy z utęsknieniem
 

Sorcha

Rycerz
Oferty Hurtownika zostały zmienione tak, by współgrały z proporcjami wprowadzonymi u Handlarza w wersji 1.97.
  • Ceny i oferty Hurtownika zostały zmienione, zarówno dla standardowych, jak i żywych Towarów. Ta zmiana dokładniej oddaje wartość Towarów każdej kategorii w ekonomii gry.
  • Ilość Towarów możliwych do zdobycia przy jednorazowym zakupie u Hurtownika została zwiększona, zmniejszając tym samym ilość kliknięć potrzebnych do zdobycia większych ilości Towarów.
  • Wymagania w zadaniach dotyczących konkretnej ilości wymian handlowych z Hurtownikiem zostały zmniejszona o połowę. Zmiana nie dotyczy zadań, które wymagają określonej ilości wymian handlowych LUB wymian handlowych z Hurtownikiem.
Interesują mnie zmiany w hurtowniku, podobno ma być zastosowany stosunek podobny jak w Kupcu, dzięki czemu cena będzie rosnąć po każdym z zakupów, ale podobno tych zakupów potrzeba będzie mniej :rolleyes: ? Również kupując więcej zapłacisz mniej w porównaniu ze starym systemem Hurtownika. Akurat chcę rozbudować ratusz i może poczekam do czwartku zobaczę jak się oferty zmienią bez rozbudowy.
 
Ostatnia edycja:

MetamFetamina

Wędrowiec
W aktualizacji 1.96 aplikacji wprowadzono wyłączenie animacji dla słabszych smartfonów - czy taką opcję można dodać w ustawieniach, żeby każdy mógł sterować? Niestety wykrywanie nie działa zbyt dobrze, mój telefon muli niemiłosiernie w aplikacji...

"Budynki - Przywrócono brakujące animacje dla Tartaku Eldrasilów i kilku innych budynków. Animacje te, tak jak i wszystkie inne animacje w grze, nie będą wyświetlane w przypadku wykrycia zbyt niskiego RAMu na urządzeniu"
 

Osteres

Zwiadowca
No cóż a ja zauważyłem, że ta 1,5 s zmiana działa również w turnieju przy negocjacji surowcami... 4x1,5 s=6s x 30 prowincji = 3 minuty... Niby nie dużo... Tylko po co jak było dobrze bez tego opóźnienia w turnieju... A tak to wkurza bo nie da się przeklikać szybko tylko trzeba czekać...
 

Nusion

Kapłan
No cóż a ja zauważyłem, że ta 1,5 s zmiana działa również w turnieju przy negocjacji surowcami... 4x1,5 s=6s x 30 prowincji = 3 minuty... Niby nie dużo... Tylko po co jak było dobrze bez tego opóźnienia w turnieju... A tak to wkurza bo nie da się przeklikać szybko tylko trzeba czekać...
O tak, też mi to bardzo przeszkadza, dla mnie to jest błąd a nie zmiana.
Wprawdzie turnieje robię wojskiem, ale z lenistwa często negocjuję początkowe prowincje bo taniocha i szło to szybciutko. A teraz doopa :(
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
No cóż a ja zauważyłem, że ta 1,5 s zmiana działa również w turnieju przy negocjacji surowcami...
To nie jest w ogóle powiązane, to opóźnienie jest spowodowane oczekiwaniem na serwer i zależy od wielu czynników takich jak łącze czy obciążenie serwera ale nie powinna trwać dłużej niż 0,5 do 1 sekundy. Musieliśmy naprawić to dla graczy, którym udało im się szybko zakończyć wszystkie negocjacje bez "nadrobienia" zaległości przez serwer. Dlatego system oczekuje teraz najpierw na odpowiedź serwera.
 

Nusion

Kapłan
Musieliśmy naprawić to dla graczy, którym udało im się szybko zakończyć wszystkie negocjacje bez "nadrobienia" zaległości przez serwer. Dlatego system oczekuje teraz najpierw na odpowiedź serwera.
Czyli to zostanie z nami już na zawsze?? :(
U mnie to trwa co najmniej 1,5 sekundy (i jest strasznie wkurzające...)
Wcześniej przecież działało dobrze przez bardzo długi czas, napisz proszę @jarq w raporcie, że to nie jest dobra zmiana :(((
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Napisze, ale skoro to poprawiali to jednak musiały być z tym jakieś problemy i zgłaszane błędy.
 

DeletedUser174

Guest
mój błąd polega na tym, że przy klikaniu uczt zawiesza mi grę... średnio co 3-4 prówki obowiązkowy jest reset. Oczywiście przy baarrrdzooo wolnym klikaniu (bo nie chcę tracić czasu na relog). Jak zapomnę i zacznę klikać normalnie to najdalej na 4 konflikcie w 1 prowincji mam już martwy ekran gry. czuje się jak na apce wtedy -> z tą różnicą ze tu mam statyczny obraz z tam były te zaplute mieczyki
 
Do góry