• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Brzasku Feniksa

Poziomek

Rycerz
Ja mam pytanie techniczne chyba. Czy te artefakty feniksa ktore wielu osobom pojawily sie w AM przed wczesnie wycofaliscie wraz z jakas mikro łatka? Pytam bo minelo juz troche czasu od czasu pierwszego zgloszenia o tym fakcie i od tamtej pory nie pojawiaja sie. Pech? tak rzadko beda sie pojawialy? Czy wycofaliscie bo byly za wczesnie
 

jakub357

Łucznik
Czy w tym evencie będą jaja wokół miasta? Bo event rozpoczął się o g.11 a jeszcze nie uświadczyłem.
Fenek brzasku możliwie bardzo użyteczny, zwłaszcza z Polarem i Zakrzywieniem na 31.
 

DeletedUser5708

Guest
Hej, jakie skrzynie otwierać ? Tam gdzie jest największy procent do zdobycia nagrody głównej ? Czy może macie jakieś swoje schematy ?

Pozdrawiam
 

Deleted User - 198835

Guest
Balmir - wszystko zależy od tego , jakich nagród oczekujesz z tego eventa
Ludka to fioletowe diamenty , albo szmaragdy wyskakujące z rozbitej skorupki ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Hej, jakie skrzynie otwierać ? Tam gdzie jest największy procent do zdobycia nagrody głównej ? Czy może macie jakieś swoje schematy ?
toś podpowiedział......
ja lece tam gdzie jest najwieksza szansa na walute , ogolnie najwieksze skrzynki
Niestety losowanie największych skrzynek zmniejsza szanse na zdobycie wszystkich artefaktów bo co jeżeli nie wylosujesz waluty z największej skrzynki?
 

Serengeti

Szef kuchni
Hej, jakie skrzynie otwierać ? Tam gdzie jest największy procent do zdobycia nagrody głównej ? Czy może macie jakieś swoje schematy ?

Jeśli zależy ci na nagrodzie dziennej, to tak, wybieraj te skrzynki, które mają największe prawdopodobieństwo jej zdobycia.
Jeśli natomiast zależy ci na zebraniu kompletu artefaktów do głównego budynku ewolucyjnego, to ta skrzynka z trzech, w której jest najbardziej korzystny przelicznik waluty na piórko (tzn. piórka wychodzą najtaniej).
Taka zabawa trochę jak zakupy w supermarkecie ;) Żeby wiedzieć, która pojemność opakowania jest najbardziej opłacalna, trzeba przeliczyć cenę na 100 g :)
 

Poziomek

Rycerz
poza waluta masz szanse na duzo lepsze nagrody 20 a z tej super duzej 30 chyba pw, i inne . No kazdy ma swoja wizje,ja licze jak zawsze na odrobine szczescia w tej loterii:)
 

Serengeti

Szef kuchni
poza waluta masz szanse na duzo lepsze nagrody 20 a z tej super duzej 30 chyba pw, i inne . No kazdy ma swoja wizje,ja licze jak zawsze na odrobine szczescia w tej loterii:)

Wydaje mi się, że osoba której zależy na nagrodzie ze skrzynki raczej nie ma problemu z tym, którą wybrać :)
 

stapa11

Rozbójnik
W poprzednim wydarzeniu też liczyłem na łut szczęścia (że wpadnie więcej osiołków ze skrzynki) i skończyło się na tym, że po zrobieniu wszystkich (sic!) zadań w tym dziennych, nie miałem nawet 10lvl na nagrodzie głównej. Tym razem biorę najtańsze piórka, zobaczymy co wyjdzie.

edit:
mam nadzieję, że tanie, nie znaczy tandetne hihi.
 

Tajniakos

Paladyn
Jeśli zależy ci na nagrodzie dziennej, to tak, wybieraj te skrzynki, które mają największe prawdopodobieństwo jej zdobycia.
Jeśli natomiast zależy ci na zebraniu kompletu artefaktów do głównego budynku ewolucyjnego, to ta skrzynka z trzech, w której jest najbardziej korzystny przelicznik waluty na piórko (tzn. piórka wychodzą najtaniej).
Tu z losowością może być różnie :D Wydałem treningowo 1500 waluty na najmniejsze i największe skrzynki i o dziwo wyleciało mi 6 basenów i to z tych najtańszych skrzynek. Z dużych skrzynek "WW" mi nie wypadła co nie oznacza, że innym wypadać nie będzie :)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
No i przynieśliście mi szczęście - otwierałem różne skrzynie , ale omijałem te najtańsze , teraz otwarłem najtańszą jaka jest w evencie i nagroda dnia :)
//
Mi basen też tylko z najtańszej wyskoczył , chociaż wydałem tylko coś ponad 300 waluty eventowej - 50waluty wpadło z skrzynki co miała najmniejszy % tego z możliwych skrzynek w odsłonie

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Serengeti

Szef kuchni
Mnie zależało na jak najszybszym zdobyciu artefaktu, bo już receptura na podmiankę w AM czekała ;) więc wybierałam tylko skrzynki o najlepszym piórko-przeliczniku, a i tak dostałam 3 baseny :D A czasem losuję same największe skrzynki na dzienną i nic...
Takie uroki prawdopodobieństwa...

Przy okazji zauważyłam, że system nie zalicza już odczarowania zaklęć jako "użycia" :( to niefajna zmiana :(
 

Deleted User - 198835

Guest
Poziomek - już w innym temacie o tym pisałem , tak , że nie jest to nowością , ale i tak szacun , że podpowiadasz
Serengeti - w PB odczarowywanie jeszcze było zaliczane do odznaki za użycie - korzystałem z tego w ostatnich PB
 

Charlene

Szef kuchni
U mnie losowanie będzie miało miejsce w sobotę( ma być magmowe jajko) i skupiam się tylko na głównej nagrodzie, więc będę wybierała raczej skrzynki, które będą wypadać najtaniej na 1 piórko. Prawdopodobnie wylosuje od razu 3 feniksy, bo mam wtedy turniej do zrobienia, więc bym zobaczyła jego moc, no ale zobaczymy, bo jeszcze nie zdecydowałam czy chce łącznie 3 czy 4 feniksy.
 
Do góry