• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

DeletedUser4299

Guest
Filmik zapowiadający event mnie powalił...co ja pacze...
 

Koval92

Kapłan
Event się zaciął? Skrzynki poznikały wielu osobom sama ramka jest
Działało całe 5 minut
1580815130065.png

Tłumaczenie 10/10

1580815396866.png

Widzę, że magiczne warsztaty już nie zaliczają x2 do questów (1h wlasnie zebrałem) ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Zainstalowałam ponownie grę na apce a magiczne warsztaty dalej mi po 1 szt produkują,jeszcze sprawdzę nowe produkcje,bo zebrane były nastawione przed instalacją.Sprawdzilam, dalej tylko 1 szt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Działa, niestety magiczne warsztaty lvl 15 znów gorsze od zwykłych lvl 1.
Zainstalowałam ponownie grę na apce a magiczne warsztaty dalej mi po 1 szt produkują,jeszcze sprawdzę nowe produkcje,bo zebrane były nastawione przed instalacją.Sprawdzilam, dalej tylko 1 szt.

przecież wcześniej też tak było (dopiero w syrenkach i zodiakach to zmienili... uwaga... przy jednoczesnej zmianie całej konstrukcji eventu)...

wybaczcie, ale zupełnie nie rozumiem Waszego rozczarowania / niezadowolenia

Jest ograniczona ilość zadań + długi czas eventu... ludzie na 1 warsztacie nawet może udałoby się to zrobić!

są granice narzekania

jeszcze gdybyście się czepili, że szanse na zdobycie 10 lev budynku sa nikłe to bym zrozumiała. Czy inne drobiazgi jak 8 pw w skrzynce za 85 cukierków (swoją drogą mnie to akurat boli, bo wcześniej było dużo! więcej). Czy też brak naprawdę wypaśniej nagrody głównej (mi nie zaleźy ani na ziarnach, ani na manie, wiec budynek jest mi na plaster). A nawet słabe spektrum dziennych (nie ma budynku na must have)... Cokolwiek. Jest na co narzekać. To już może zostawcie w spokoju te niebieskie domki
 
W wioskach pod studnie zadania skonczylem i polosowalem za calosc waluty (ok. 5250). Wybieralem skrzynki za 86, 54, 25 (z szansa 10%), 18, 30, omijalem natomiast te najdrozsze za 161. Wyniki to odpowiednio:

6 artefaktow i 12 dziennych (7 flag do siodmego artefaktu)
6 artefaktow i 19 dziennych (10 flag do siodmego)
7 artefaktow i 17 dziennych
7 artefaktow i 18 dziennych

Szalu nie ma, ale jakiegos zbytniego pecha w losowaniach tez nie mialem.

Podoba mi sie ten event :) Prawie wcale nie uzywalem przyspieszaczy, wyjatkiem byly tu krotkie rozbudowy manufaktur na 4, 10 i 12 lvl i tworzenie mgly w akademii. Po tych syrenkowych i miskowych szalenstwach bardzo fajnie mi sie ten event robilo, wystarczylo pol dnia na zrobienie miejsca w wioskach (teleporty) i na przygotowania, a robienie zadan wedlug planu to jakby powrot do korzeni, czyli do pewnych elementow planowania i strategii :)
A ze jest stosunkowo "biedny", przynajmniej w porownaniu do poprzednich ? Jakos mi to w ogole nie przeszkadza.

Do konca eventu z zadan dziennych i z miasta uda sie pewnie zebrac po jakies 1300 cukierkow, wiec w 2 wioskach skoncze z 8 artefaktami, a w dwoch pozostalych pewnie niewiele zabraknie do 9. A do czego zmierzam: przypuszczam, ze jesli ktos od poczatku obierze sobie za cel wyewoluowanie nagrody glownej na 10 lvl, to przy pewnej dyscyplinie w losowaniach i doborze odpowiednich skrzynek ma na to calkiem spore szanse, Ja wolalem calkowicie skupic sie na dziennych, bo nagroda glowna z tego eventu po prostu mi sie nie przyda, choc to wcale nie jest zly budynek.
 
Ostatnia edycja:

Gutek198

Wędrowiec
Event taki jak dwa elfy kroczące pod chorągiewkami - słaby. Przewidywalny i nudny. Dla mnie najnudniejszy od kiedy gram czyli od syren . Ale jest plus , nie będzie wielkiego rebalansu w grze . Myślę też że powinni wprowadzić kolejny ranking - kto w najkrótszym czasie zaliczy wszystkie zadania ha ha ha. I multiplayera.
 
Do góry