• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Elvenarach

misia111

Wędrowiec
Chyba za zabrakło terminu - czy wejdzie losowego dnia, losowego miesiąca?

Właśnie zgadzam się z Ljosael a gdzie jest informacja o terminie wejscia na serwer? Czyżby nie była znana jeszcze data?

Ogólnie zapowiada się bardzo cieżka ta rasa.Wiadomo jakoś spowolnić graczy musza ,żeby nie trzeba było wymyślać kolejnej rasy zbyt szybko:)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
17 października wychodzi na live

Jeszcze nie widziałem tak słabego filmu na youtube Elvenarowym, dwóch Niemców z czego jeden prawie się po angielsku wysłowić nie może, Jędrzej z video o miśkach o wiele lepiej po angielsku nawija

Bardzo się cieszę na ten 15 rozdział, szczególnie na te warsztaty dające prawie 300% więcej młotków niż w konstruktach, w końcu się problemy z młotkami skończą raz na zawsze gdy nie ma pod ręką zysków 5-10%, nawet zwykły z 15 rozdziału da 2x tyle co magiczny z 14 rozdziału
 

KociMord

Zwiadowca
Bardzo się cieszę na ten 15 rozdział, szczególnie na te warsztaty dające prawie 300% więcej młotków niż w konstruktach, w końcu się problemy z młotkami skończą raz na zawsze gdy nie ma pod ręką zysków 5-10%, nawet zwykły z 15 rozdziału da 2x tyle co magiczny z 14 rozdziału
serio masz problemy z młotkami? ja robię wojsko cały czas, i młotki wywalam u hurtownika pewno ze 25% dziennie
 

DeletedUser1874

Guest
Jeśli event na innych serwerach kończy się wtedy co u nas, a rozdział wchodzi już dziś to ja bym wcale nie narzekał mając rasę jednak jeszcze ponad dwie doby przed jego końcem. Akurat brakuje mi już kilku nagród głównych do kolejnego zestawu misiów i chętnie bym je sobie odebrał już po wejściu do nowego rozdziału. Dla innych to takie nic, względem innych wersji językowych, ale dla mnie te 18 renowacji na 2 misie to nie takie nic. Nawet jeśli nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, że zostanie mi tylko kilka godzin by to zgrać, a nie ponad 60 godzin tak jak graczom w tych lepszych wersjach językowych xD
 

Koval92

Kapłan
Jeśli event na innych serwerach kończy się wtedy co u nas, a rozdział wchodzi już dziś to ja bym wcale nie narzekał mając rasę jednak jeszcze ponad dwie doby przed jego końcem. Akurat brakuje mi już kilku nagród głównych do kolejnego zestawu misiów i chętnie bym je sobie odebrał już po wejściu do nowego rozdziału. Dla innych to takie nic, względem innych wersji językowych, ale dla mnie te 18 renowacji na 2 misie to nie takie nic. Nawet jeśli nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, że zostanie mi tylko kilka godzin by to zgrać, a nie ponad 60 godzin tak jak graczom w tych lepszych wersjach językowych xD

Jakby w 3 ostatnich dniach był np mistyczny pieniek który jest najlepszym budynkiem kulturowym w grze, to by zmieniało sprawę, natomiast są takie beznadziejne daily w tym evencie, że na szczęście dużo nie stracimy ;)

Rozumiem natomiast argument ze zgarnięciem misiów, ale możesz zaczekać do czwartku, jeszcze zdążysz zgarnąć kolejny zestaw misiów elvenarowy po aktualizacji w czwartek ;) event trwa do 2 w nocy z czwartku na piątek

Nic nie poradzimy, tak samo oni zarabiają w dolarach i płacą tyle, co my za diamenty ;)
Ta gra jest pod Amerykanów i Niemców robiona, reszta to dodatek ;)
W kinach często czekamy miesiąc po premierze w USA/UK
 

DeletedUser2262

Guest
Jeśli event na innych serwerach kończy się wtedy co u nas, a rozdział wchodzi już dziś to ja bym wcale nie narzekał mając rasę jednak jeszcze ponad dwie doby przed jego końcem. Akurat brakuje mi już kilku nagród głównych do kolejnego zestawu misiów i chętnie bym je sobie odebrał już po wejściu do nowego rozdziału. Dla innych to takie nic, względem innych wersji językowych, ale dla mnie te 18 renowacji na 2 misie to nie takie nic. Nawet jeśli nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, że zostanie mi tylko kilka godzin by to zgrać, a nie ponad 60 godzin tak jak graczom w tych lepszych wersjach językowych xD
Nie zapominajmy też o zadaniach w których jest przeprowadzenie badania, które dla niektórych graczy może być "przełomowym" dla kontynuowania linii zadań i taka sytuacja - DYSKRYMINACJA - w trakcie trwania eventu jest niedopuszczalna!!!
 

visit0r

Paladyn
Nie zapominajmy też o zadaniach w których jest przeprowadzenie badania, które dla niektórych graczy może być "przełomowym" dla kontynuowania linii zadań i taka sytuacja - DYSKRYMINACJA - w trakcie trwania eventu jest niedopuszczalna!!!
niby masz racje
ale.....
nowa epoka to wyzsze wymagania budynkow produkcyjnych
poza tym nie jest pewne ze tak łatwo będą wchodziły kolejne badania
 

DeletedUser2262

Guest
mialem na mysli wymagania co do poziomu budynku w czasie ewentu
Dalego w pierwotnym pośnie napisałem
[...] dla niektórych graczy [...]
i nadal podtrzymuję zdanie iż jest to DYSKRYMINACJA i jawna niesprawiedliwość.

PS
Ja już swoje w tym evencie zdobyłem, ale nie podobają mi się właśnie takie "ruchy" IG - ciągłe zmiany w trakcie trwania obecnego eventu.
 

visit0r

Paladyn
Dalego w pierwotnym pośnie napisałem i nadal podtrzymuję zdanie iż jest to DYSKRYMINACJA i jawna niesprawiedliwość.

PS
Ja już swoje w tym evencie zdobyłem, ale nie podobają mi się właśnie takie "ruchy" IG - ciągłe zmiany w trakcie trwania obecnego eventu.
nie jestem pewny ale to z powodu drobnej ignorancji a tak scisle to nie wiem czy jest badanie na powiekszenie manufaktur tier 1 w nowym rozdziale i w ktorym momencie
czy przypadkiem nie bedzie tak ze wchodzac do 15 rozdzialu automatycznie nie straci sie mozliwosci zaliczenia zadan wymagajacych odpowiedniego poziomu manufaktury a do tego badania sie dotreze za 2 tygodnie
 

Nusion

Kapłan
nie jestem pewny ale to z powodu drobnej ignorancji a tak scisle to nie wiem czy jest badanie na powiekszenie manufaktur tier 1 w nowym rozdziale i w ktorym momencie
czy przypadkiem nie bedzie tak ze wchodzac do 15 rozdzialu automatycznie nie straci sie mozliwosci zaliczenia zadan wymagajacych odpowiedniego poziomu manufaktury a do tego badania sie dotreze za 2 tygodnie
Jest badanie na manu T1 i to dość późno w drzewku, ale jeśli masz manu na max to w kolejnym rozdziale będzie zaliczać.
Tu jest drzewko całe
https://www.facebook.com/notes/elve...-just-started-in-beta-world/2388273158094725/
 

visit0r

Paladyn
Jest badanie na manu T1 i to dość późno w drzewku, ale jeśli masz manu na max to w kolejnym rozdziale będzie zaliczać.
Tu jest drzewko całe
https://www.facebook.com/notes/elve...-just-started-in-beta-world/2388273158094725/
wlasnie chodzi dokladnie o to max
przy badaniu dostajemy mozliwosc podbicia o kilka poziomow
np 25-27
i teraz cala istota
czy po wejsciu do nowej rasy zaliczy tylko i wylacznie produkcje z manufaktury poziom 27 czy tez 25 ktore dostalismy tym samym badaniem (ta sama epoka badania)
czyli de facto wszystkie manufaktury produkujace zywe towary
 

DeletedUser1874

Guest
Skoro manufaktury mają być z poprzedniego rozdziału lub jeszcze poprzednich, to wydaje się, że wymaganie na manufaktury nie wzrośnie przez cały rozdział elvenarów, niezależnie od zbadania nowej rozbudowy czy nie. Bardziej jednak chodzi po prostu o warsztaty, które już będą wymagały dwóch dodatkowych poziomów rozbudowy (no chyba że są to magiczne warsztaty to wtedy problem z głowy). Tak czy inaczej, skoro w obu wypadkach będzie to sama końcówka eventu, można przypuszczać, że znajdą się osoby które jakieś losowania zrobią w ostatnich dniach, nawet mimo słabych nagród dnia - by pozbyć się reszty waluty, by otrzymać kolejne misie itd.

Ale tak, zdaję sobie sprawę, że wciąż jest możliwe odebranie tych misiów w ostatnich godzinach eventu również u nas.
 
Do góry