• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Elvenarach

blazius1

Paladyn
Pytanie do twórców gry.
Czemu dostaliśmy tylko jedną ekspansję ze zdobywania prowincji, a nie 10? (...) Aż tak tępe łby mają? Oni grają w Elvenar?

Twórcy są jak bogowie greccy. Nie odpowiadają na pytania (naliczyłem trzy Twoje pytania, nie tylko jedno)
Będąc jednak samozwańczym adwokatem diabła odpowiedziałbym Tobie tak:

1. To było już wyżej powiedziane. Gra nadal ma element strategiczny, który polega generalnie na tym, że miejsca jest za mało. Było za mało, jest i będzie. Gdyby było miejsca dużo, to gra przestałaby być strategiczna i stałaby się nudna.

2. Z tymi łbami za bardzo nie wiadomo. Brak tu pewnych danych. Niektóre ruchy wskazują, że głowy są na karku, inne - że niestety nie.

3. Co do grania w Elvenar to sądzę, że nie. Nie grają. Na pewno nie na poziomie, który my uznalibyśmy za zaawansowany czy zaangażowany w tę grę. Myślę, że o ile nasi kolejni CM-owie to jakoś jeszcze nadążają, (np. Dagomira była na bieżąco i szło jej nieźle), to ci majstrowie, zwłaszcza ci nowi, to powiedzmy sobie szczerze, że oni nie grają w Elvenar. To po prostu teoretycy.

Nie sądzę np. żeby główni projektanci eventu Zodiakowgo mieli okazję przejść samodzielnie choćby dwie pierwsze epoki, albo żeby rozegrali jakąś jedną całą wyższą epokę, przechodząc na przykład event feniksowy czy syrenkowy. Nic niestety nie wskazuje, żeby mieli minimum ogrania na naszym poziomie. Były może kiedyś takie czasy, ale już się skończyły.
 

KociMord

Zwiadowca
A ma może ktoś namiary na listę zadań Elvenarów? Bo ja nie mogę nigdzie znaleźć, ani na En forum ani na US forum.
To jest właśnie podejście - dajcie mi
A może skoro nie ma listy tych questów to zorganizowałbyś jakieś miejsce gdzie byś je spisywał, dał ludziom wgląd, uzupełniał listę
Przecież ktoś to musi zrobić - zrobić może to tylko ktoś będący na tej rasie
Ktoś...
A czemu nie Ty?
ja do tej pory zrobiłem 15 z tych zadań i stoję na "opracuj Atelier"
 

DeletedUser3049

Guest
hehe, dzięki, nick zobowiązuje :) wczoraj udało mi się zakończyć rasę, mam nadzieję, że następne rasy będą trudniejsze lub będą się częściej pojawiać, skoro można je tak szybko przechodzić.
 

Koval92

Kapłan
hehe, dzięki, nick zobowiązuje :) wczoraj udało mi się zakończyć rasę, mam nadzieję, że następne rasy będą trudniejsze lub będą się częściej pojawiać, skoro można je tak szybko przechodzić.

Będą się coraz rzadziej pojawiać, dlatego ten rozdział był 2x trudniejszy niż poprzednie :) U nas wszyscy stoją na 6 badaniach za półprodukty których nie można zdobyć zyskami portalu
 

Sorcha

Rycerz
@RealQuick miasto odwiedzone i aż niebiesko od magicznych rezydencji i warsztatów. czy to możliwe by takim szybkim bez takiej ilości magicznych budynków i to na najwyższych poziomach :confused:?
 

DeletedUser3049

Guest
najbardziej pomogły mi przyspieszacze + zaklęcia na młotki i gold, których miałem bardzo dużo dzięki eventowi. Małą rolę odegrały tu magiczne warsztaty i rezydencje :)
 

DeletedUser1981

Guest
To jest właśnie podejście - dajcie mi
A może skoro nie ma listy tych questów to zorganizowałbyś jakieś miejsce gdzie byś je spisywał, dał ludziom wgląd, uzupełniał listę
Przecież ktoś to musi zrobić - zrobić może to tylko ktoś będący na tej rasie
Ktoś...
A czemu nie Ty?
ja do tej pory zrobiłem 15 z tych zadań i stoję na "opracuj Atelier"

A czemu Ty ? zamiast odpowiedzieć na pytanie gracza atakujesz go w sposób taki ze więcej już nie zada pytania na forum ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Ciekawe skąd masz takie informacje, bo nic takiego oficjalnie nie zostało ogłoszone. następna rasa wejdzie jak zostanie przygotowana i przetestowana. Kiedy to będzie tego na razie nie wiadomo.
czepiacie sie biednego kowalka
generalnie jego przepuszczenie jest dosyc zasadne
ig daje ciala za kazdym razem jak cos robi
kolejna aktualizacja nie zapowiada wiadomosci w aplikacji
renowacja miala rok opoznienia
ostatnia rasa byla wprowadzona w innym odstepie od poprzedniej niz wczesniejsze
wiec logiczna kontynuacja jest ciagle zwiekszanie odstepow z kolejnymi rasami
wprowadzane zmiany wprowadzaja jednoczesnie bugi
poprzednie nie zostaly wyeliminowane wiec problem narasta
na opracowanie nowej rasy po prostu nie bedzie czasu
 

Koval92

Kapłan
Czy ktoś z was zdobył jakieś runy dwóch nowych cudów przed ich odblokowaniem? Ja od wprowadzenia rozdziału kilkadziesiąt run jak nie ponad 100, żadna wiru ani gorących źródeł. W poprzednich rozdziałach zdobywałem runy nieodblokowanych cudów, normalnie zbierałem runy do zakrzywienia przed odblokowaniem go w badaniach.
 

DeletedUser174

Guest
Czy ktoś z was zdobył jakieś runy dwóch nowych cudów przed ich odblokowaniem? Ja od wprowadzenia rozdziału kilkadziesiąt run jak nie ponad 100, żadna wiru ani gorących źródeł. W poprzednich rozdziałach zdobywałem runy nieodblokowanych cudów, normalnie zbierałem runy do zakrzywienia przed odblokowaniem go w badaniach.

na pewno nie wpadna z mapy i turniejowych prówek

można wprawdzie nałapać run "przed czasem" z pomocy w cudach oraz za końcowe nagrody turniejowe (te ogólne)
 

DeletedUser3575

Guest
Ja mam po ok. 25 run do cudów konstruktów będąc w elfach. Niewielka część z rynku skrzynek, większość z nagród za 10 skrzynkę turniejową i może z eventów?
 
Do góry