• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Halloween

Koval92

Kapłan
Nagroda nie jest specjalnie mocna, natomiast z ostatnich dwóch eventów pod względem pop/kult jest trzecia najlepsza, ustępując tylko krabowym hotelom deluxe i grzybowym lasom. Jak ktoś bardzo potrzebuje pop/kult, to się opłaca.
 

Sorcha

Rycerz
Nagroda nie jest specjalnie mocna, natomiast z ostatnich dwóch eventów pod względem pop/kult jest trzecia najlepsza, ustępując tylko krabowym hotelom deluxe i grzybowym lasom. Jak ktoś bardzo potrzebuje pop/kult, to się opłaca.
Ja kulturę zawsze mogę zawsze zdobyć ulepszając drogi, ale populację wezmę każdą ilość:)!. Szczególnie teraz na początku nowego rozdziału!
 

Koval92

Kapłan
Ja kulturę zawsze mogę zawsze zdobyć ulepszając drogi, ale populację wezmę każdą ilość:)!. Szczególnie teraz na początku nowego rozdziału!

No to się opłaci przynajmniej na jakiś czas, jak mówię jest to w ostatnich 4 miesiącach trzeci najlepszy budynek pod populację w przeliczeniu na pole. Niestety jesienny event nie miał dużo do zaoferowania poza grzybowymi lasami.
 

DeletedUser174

Guest
to ja mam jakiś błąd na grze....

podobno historia jest opowiadana przez "naszego ulubionego barda". U mnie wyskakuje tylko pysk tego zapijaczonego obdartusa... do tego w negliżu... chyba nie dość że zakrapiana nocna impreza była to jeszcze i wizytacja nie tylko w tawernie miała miejsce... Ale mniejsza z tym. Tylko gdzie ten ulubiony bard???
 

DeletedUser

Guest
No to się opłaci przynajmniej na jakiś czas, jak mówię jest to w ostatnich 4 miesiącach trzeci najlepszy budynek pod populację w przeliczeniu na pole. Niestety jesienny event nie miał dużo do zaoferowania poza grzybowymi lasami.

Nadal gorszy niż Skała Venara III :) i może na poziomie magicznej rezydencji (piszę to z poziomu żywiołaków gdzie rezydencja ma 4x4 bo potem więcej odskakuje od tego budynku)
Ja na razie widzę inny problem, przez negocjacje w iglicy zaczyna mi brakować gotówki, bo mam mniej rezydencji z powodu zastępowania ich budynkami ewentowymi...
 

DeletedUser2262

Guest
Nadal gorszy niż Skała Venara III :) i może na poziomie magicznej rezydencji (piszę to z poziomu żywiołaków gdzie rezydencja ma 4x4 bo potem więcej odskakuje od tego budynku)
Ja na razie widzę inny problem, przez negocjacje w iglicy zaczyna mi brakować gotówki, bo mam mniej rezydencji z powodu zastępowania ich budynkami ewentowymi...
Pozostaje Ci łapkowanie na mapie, deszcz monet albo prośba o łapkowanie Twojego ratusza =)
 

Koval92

Kapłan
Nadal gorszy niż Skała Venara III :) i może na poziomie magicznej rezydencji (piszę to z poziomu żywiołaków gdzie rezydencja ma 4x4 bo potem więcej odskakuje od tego budynku)
Ja na razie widzę inny problem, przez negocjacje w iglicy zaczyna mi brakować gotówki, bo mam mniej rezydencji z powodu zastępowania ich budynkami ewentowymi...

Skała Venara III była w maju ostatnie 4 miesiące to nie jest maj.
Mało co jest korzystne jednocześnie i na pop i na kult tak jak skała venara III, dużo budynków idealnych pod populację np cukierkowe drzewa ojca czy zimowe gwiazdy, ma karę niskiej kultury w zamian za wysoką pop. Skały mają bardzo duży i pop i kult jednocześnie.

Cud elvenarów zrobili, żeby dawał populację tylko rezydencjom, bo niektóre osoby zaczęły już tylko stawiać sobie budynki z eventów, chyba na Felyndralu w top10 jest jedna osoba (edit: #5 w rankingu), która ma pół miasta zastawione drzewami cukierkowymi, gwiazdami i skałami venara a rezydek prawie nie ma bo jedzie na strumieniach z eventów
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Cisza tu, wszyscy są w temacie Dyskusja o teamie i forum :D
Nie znalazłem tego wcześniej, ani w wątku o poprzednim evencie, więc napiszę. Czy wiecie, że w przypadku magicznego warsztatu nie tylko zalicza podwójnie produkcję do zadań eventowych, ale nie sprawdza warunku, że warsztat musi być co najmniej na poziomie aktualnym minus trzy? Ostał mi się taki magiczny warsztacik na 1 poziomie i zalicza z niego zadania w niziołkach i żywiołakach :)
To duże ułatwienie, że nie trzeba go rozbudowywać, zwłaszcza w przypadku zmiany rozdziału w trakcie eventu, a także jak chwilowo brakuje nam ludzi, że o schematach nie wspomnę.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście żartowałem, ten zabieg jest zamierzony każda produkcja magicznego warsztatu będzie zaliczona podwójnie niezależnie od jego poziomu.
 

Koval92

Kapłan
Cisza tu, wszyscy są w temacie Dyskusja o teamie i forum :D
Nie znalazłem tego wcześniej, ani w wątku o poprzednim evencie, więc napiszę. Czy wiecie, że w przypadku magicznego warsztatu nie tylko zalicza podwójnie produkcję do zadań eventowych, ale nie sprawdza warunku, że warsztat musi być co najmniej na poziomie aktualnym minus trzy? Ostał mi się taki magiczny warsztacik na 1 poziomie i zalicza z niego zadania w niziołkach i żywiołakach :)
To duże ułatwienie, że nie trzeba go rozbudowywać, zwłaszcza w przypadku zmiany rozdziału w trakcie eventu, a także jak chwilowo brakuje nam ludzi, że o schematach nie wspomnę.

Magiczny warsztat zalicza każdą produkcję (x2 w eventach) niezależnie od poziomu, bo magiczny warsztat poziomu 1 liczy się dla gry jak zwykły warsztat maksymalnego poziomu. Tak samo zalicza do questów rasowych w Amunach czy Konstruktach niezależnie od poziomu jako maksymalnie rozbudowany normalny warsztat.
 
Do góry