• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Halloween

DeletedUser3975

Guest
Dzięki :) Też o tym pomyślałam i planuję, oby tylko na te "mroki" miejsca wystarczyło ;)

Pozdrawiam
 

Sorcha

Rycerz
Ktoś już chyba proponował mroczne miasto, ale może to było przy okazji zastanawiania się nad nową rasą. Trzeba by było pogrzebać w poprzednich wątkach.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Na becie padł bardzo fajny pomysł na rasę "oświeconych", gościu opisał wszystko pięknie od budynków po całą historię rasy itd, ludzie lajkowali bardzo mocno, na co team od razu pomysł spalił bo by "za bardzo ingerował we własne pomysły twórców", czyli w coraz większe budynki ras gościnnych i coraz trudniejsze rasy, żeby mogli dłużej nic nie robić.
 

DeletedUser3975

Guest
No przecież... Uczeń nie może przyćmić Mistrza, wykluczone! :eek: ;)

Już to sobie zwizualizowałam, coś jako nową dzielnicę, skoro nie rasę...

Pomysł przedni :)
 

DeletedUser174

Guest
Na becie padł bardzo fajny pomysł na rasę "oświeconych", gościu opisał wszystko pięknie od budynków po całą historię rasy itd, ludzie lajkowali bardzo mocno, na co team od razu pomysł spalił bo by "za bardzo ingerował we własne pomysły twórców", czyli w coraz większe budynki ras gościnnych i coraz trudniejsze rasy, żeby mogli dłużej nic nie robić.
ale to ludzie się nie zbuntowali??? przecież CM bety jest z "firmy" i może coś przepchnąć pod stołem... a poza tym przecież sam pisałeś o targach (hm.. chyba w sprawach renowacji, ale głowy nie dam) i negocjacjach z CM... to ja tu chyba czegoś nie rozumiem to CM bety ma moc sprawczą, żeby coś załatwić czy jednak nie...pogubiłam się
 

Koval92

Kapłan
ale to ludzie się nie zbuntowali??? przecież CM bety jest z "firmy" i może coś przepchnąć pod stołem... a poza tym przecież sam pisałeś o targach (hm.. chyba w sprawach renowacji, ale głowy nie dam) i negocjacjach z CM... to ja tu chyba czegoś nie rozumiem to CM bety ma moc sprawczą, żeby coś załatwić czy jednak nie...pogubiłam się

Tak, Marindor jest ponad innych, oświadczenie po evencie z miśkami to było jej/jego oświadczenie przeklejone i przetłumaczone na język polski. On/ona ma moc obiecywać budynki i inne rzeczy bo ma bliższy kontakt z decyzyjnymi osobami. Natomiast odpisali, że "lore" gry to temat w który gracze ze swoimi pomysłami raczej nie mogą wkraczać, bo od tego są tam zatrudnione osoby i mają już swoje plany na kolejne rozdziały. Co innego np pomysły na budynki eventowe, pomysły na jakieś eventy na forum, pomysły jak ulepszyć lub ułatwić grę i wyeliminować uciążliwe lub wadliwe elementy itd.

21 października Marindor zamknęła temat i uciszyła autora pomysłu rasy "The Luminescent" i wyraźnie napisała, że to nie jest temat na dyskusje z graczami, więc jak widać dobrego kontaktu z graczami i otwartości na ich pomysły brakuje również tam.

Wracając do Halloween, była niesamowita szansa na zrobienie fajnego budynku dającego cokolwiek poza pop/kult, niestety teamowi się nie chciało (tak jak w zodiaku) i dalej się nie chce, bo znowu na becie puścili wyzwanie i znowu z PW. Wygląda na to, że dopiero na święta będzie coś nowego, aczkolwiek ewolucyjny na święta to odgrzewany kotlet ubrany w inne ciuszki.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Wracając do Halloween, była niesamowita szansa na zrobienie fajnego budynku dającego cokolwiek poza pop/kult, niestety teamowi się nie chciało (tak jak w zodiaku)
Z tego co pamiętam w każdym mini evencjie nagrodą był budynek pop/kul więc może to standard i norma związana z jakby nie było mniejszą ilością zadań oraz stopniem ich trudności. Budynek z obecnego eventu jednak tych statystyk najgorszych nie ma więc nie ma może na co narzekać?
 
Z tego co pamiętam w każdym mini evencjie nagrodą był budynek pop/kul więc może to standard i norma związana z jakby nie było mniejszą ilością zadań oraz stopniem ich trudności. Budynek z obecnego eventu jednak tych statystyk najgorszych nie ma więc nie ma może na co narzekać?
Te minieventy zawsze byly tylko przerywnikami miedzy tymi duzymi, przynajniej wiadomo czego sie spodziewac :)
 

DeletedUser3975

Guest
Koval92, mógłbyś wrzucić mi na priv link do projektu tego gościa od rasy "Oświeconych", z chęcią rzuciłabym okiem na budynki :)

<CIACH>

//Edytowano: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, Marindor jest ponad innych, oświadczenie po evencie z miśkami to było jej/jego oświadczenie przeklejone i przetłumaczone na język polski. On/ona ma moc obiecywać budynki i inne rzeczy bo ma bliższy kontakt z decyzyjnymi osobami. Natomiast odpisali, że "lore" gry to temat w który gracze ze swoimi pomysłami raczej nie mogą wkraczać, bo od tego są tam zatrudnione osoby i mają już swoje plany na kolejne rozdziały. Co innego np pomysły na budynki eventowe, pomysły na jakieś eventy na forum, pomysły jak ulepszyć lub ułatwić grę i wyeliminować uciążliwe lub wadliwe elementy itd.
To wszystko co piszesz to znów bzdury które sobie wymyślasz. On jest CM'em jak ja i nie stoi nad żadnym innym CM'em. Może mieć pewne rzeczy wypracowane czy wypróbowane wcześniej ponieważ jest na becie a tam wszystko wchodzi najpierw. Co do pomysłów to jakbyś nie wiedział u nas także jest taki dział na forum, w którym można je przedstawiać i po pozytywnych opiniach są one zgłaszane do centrali.
 

blazius1

Paladyn
Wracając do Halloween, była niesamowita szansa na zrobienie fajnego budynku dającego cokolwiek poza pop/kult, niestety teamowi się nie chciało (tak jak w zodiaku) i dalej się nie chce, bo znowu na becie puścili wyzwanie i znowu z PW. Wygląda na to, że dopiero na święta będzie coś nowego, aczkolwiek ewolucyjny na święta to odgrzewany kotlet ubrany w inne ciuszki.

Szansa na zrobienie fajnego budynku ewolucyjnego jest chyba zawsze?
Niech zrobią znów ewolucyjne, skoro to im się ten patent jakoś sprawdza.
Byle by nie było tam Pandy-bis, czyli czegoś, co w zasadzie nie działa, a tylko wydaje się że działa i nie było Brunatnego-bis, czyli budynku wojskowego, który niestety działa aż za dobrze.
Takiego drugiego kotleta ta gra by już nie przeżyła.

Zgadzam się, że dodawanie obecnymi czasy budynku pop-kult nic do gry nie wnosi, bo mamy tego sporo w zapasie w inwentarzach i to w rożnych rozmiarach. Mija się to trochę celem, nawet jeśli chodzi o tzw. nowych graczy, którzy w inwentarzach jeszcze nic nie mają.
 

DeletedUser3975

Guest
np. piękne budynki ewolucyjne dające :diamond:? :p
Wiem, marzenie ściętej głowy... Tak tylko sobie kontempluje ;)
 

DeletedUser3975

Guest
Oj, tam, oj tam...
Ja nie narzekałabym :D hehe.
Co jest najbardziej "pożądane" w grze, za co możesz mieć wszystko? ;)

P-K mam w dużym zapasie, z surowcami i wojem daję radę, resztę też jakoś znoszę, jedynie brakuje mi tych błyskotek, są bezcenne :rolleyes:
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Szansa na zrobienie fajnego budynku ewolucyjnego jest chyba zawsze?
Niech zrobią znów ewolucyjne, skoro to im się ten patent jakoś sprawdza.
Byle by nie było tam Pandy-bis, czyli czegoś, co w zasadzie nie działa, a tylko wydaje się że działa i nie było Brunatnego-bis, czyli budynku wojskowego, który niestety działa aż za dobrze.
Takiego drugiego kotleta ta gra by już nie przeżyła.

Zgadzam się, że dodawanie obecnymi czasy budynku pop-kult nic do gry nie wnosi, bo mamy tego sporo w zapasie w inwentarzach i to w rożnych rozmiarach. Mija się to trochę celem, nawet jeśli chodzi o tzw. nowych graczy, którzy w inwentarzach jeszcze nic nie mają.
Zważywszy na to, że to jest mini-event, który spora część graczy "zaawansowanych" zrobiła między śniadaniem a obiadem, to statystyki tego budynku wcale nie są takie złe, rzekłbym - przyzwoite średnie. Weź pod uwagę, że gracze cały czas idą do przodu, więc mają potrzebę nawet czasowego wykorzystania takich średnich budynków. W moim przypadku mogę nim zastąpić Skałę Venara III sprzed dwóch epok, zyskując jeszcze 4 pola. Powiecie, co za absurd zastępować takim czymś Skałę Venara, no ale nie mam 20 zaklęć Renowacji, żeby ją dźwignąć o przynajmniej jeden poziom. Zresztą gdybym miał, to aktualnie miałbym dla nich lepsze zastosowanie. Więc ten Franken w pewnym sensie zastąpi mi 20 zaklęć renowacji.
Tak generalnie, to chyba nie możemy też oczekiwać, że będziemy dostawać za każdym razem topowy budynek albo nawet lepszy niż każdy poprzedni.
 

blazius1

Paladyn
Nie oczekujmy topowych za każdym razem, ale po co nam za każdym razem budynek 4x4 lub 4x3 kult+pop?
Tyle inwencji przejawili przy projektowaniu miśków, aż na rzęsach ktoś stanął żeby były oryginalne (i niestety przeszarżował), a tu znowu zero inwencji. Bezpieczny wybór nie daje motywacji do grania eventu. Więc nie wszyscy go robią. A po co robić event dla niektórych?

W dodatku mamy kalendarz przeładowany eventami i same z tego problemy wynikają.
 
Ostatnia edycja:
Bezpieczny wybór nie daje motywacji do grania eventu. Więc nie wszyscy go robią. A po co robić event dla niektórych?

W dodatku mamy kalendarz przeładowany eventami i same z tego problemy wynikają.
Moim zdaniem to wlasnie dobrze, ze budynek nie jest z gatunku tych must-have. Jak sam wspomniales kalendarz mamy przeladowany, wiec taki minievent ze srednia nagroda mozna bez zalu odpuscic. Zrobilem go tylko na jednym swiecie, gdzie z powodow ktore podal @GrzegorzTheGreat sie to oplacalo i budynek bedzie jak znalazl na obecne potrzeby, ale na pozostalych swiatach nie ruszylem nawet palcem i nie ponioslem przez to raczej zadnej straty. I bardzo dobrze - te minieventy sa moim zdaniem w sam raz i nic bym w nich nie zmienial.
 
Do góry