• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

Aslana

Tancerz ostrzy
Nie specjalnie podoba mi się zmiana rozłożenia nagród, jest niekorzystna dla graczy indywidualnych. Nie wszystkie bractwa są mocno zaangażowane w walki w iglicy czasem w danym bractwie zagląda do niej jedynie parę osób, są też gracze pozostający poza bractwami, a walczący w iglicy dlaczego mają być pozbawieni satysfakcjonujących nagród za swój wysiłek?:(
Natomiast zmiany czasu na plus.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Nie specjalnie podoba mi się zmiana rozłożenia nagród, jest niekorzystna dla graczy indywidualnych. Nie wszystkie bractwa są mocno zaangażowane w walki w iglicy czasem w danym bractwie zagląda do niej jedynie parę osób, są też gracze pozostający poza bractwami, a walczący w iglicy dlaczego mają być pozbawieni satysfakcjonujących nagród za swój wysiłek?:(
Natomiast zmiany czasu na plus.
Owszem dla graczy indywidualnych oraz bractw okazjonalnie robiących iglice może to być na minus jednak w kontekście zachęcenia bractw do włożenia większego wysiłku w iglicy na pewno podwyższona ilość diamentów może być argumentem na plus dla zmobilizowania się :)
Ponadto z poszczególnych skrzynek jak i z całości rozgrywki wpadają redukcje skrócenia czasu. Moim zdaniem zmniejszenie ich czasu w poszczególnych wrotach to jednak duży plus na zaoszczędzenie tym sposobem właśnie tych czasoprzyśpieszaczy co pozwoli na ich oszczędne wykorzystanie oraz zrobienie sobie zapasu dla innych celów jak sama rozgrywka w iglicy.
Warto też zauważyć iż redukcja skrócenia czasu to dość wartościowa nagroda i została ona wycofana z nadchodzącego eventu feniksa przez co możliwości ich zdobycia trochę jednak zmalały.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Nie specjalnie podoba mi się zmiana rozłożenia nagród, jest niekorzystna dla graczy indywidualnych. Nie wszystkie bractwa są mocno zaangażowane w walki w iglicy czasem w danym bractwie zagląda do niej jedynie parę osób, są też gracze pozostający poza bractwami, a walczący w iglicy dlaczego mają być pozbawieni satysfakcjonujących nagród za swój wysiłek?:(
Natomiast zmiany czasu na plus.
ale nacisk na bycie w sprawnym bractwie już był wcześniej. Przygody też premiują najlepsze bractwa. Turniej (10 skrzynka) też premiuje najlepsze bractwa. Nie widzę powodu by Iglicę pominąć w takich ustawieniach. Ogólnie dobre zmiany. Czekam na naprawdę dobrą nagrodę w 3 bosie (2 schematy - bo po drodze są dwa magiczne budynki).


Moim zdaniem zmniejszenie ich czasu w poszczególnych wrotach to jednak duży plus na zaoszczędzenie tym sposobem właśnie tych czasoprzyśpieszaczy co pozwoli na ich oszczędne wykorzystanie oraz zrobienie sobie zapasu dla innych celów jak sama rozgrywka w iglicy.
Jeszcze jest AM (przyspieszacze) ale Iglica w sumie (popełnię skrót myślowy bo inne rzeczy blakną w porównaniu z iglicą) jest jedynym już dostarczycielem przyspieszaczy (i diaxów).
 

Koval92

Kapłan
Jest gdzieś rozpiska ile diamentów w których skrzynkach jest, żeby potem porównać jak się zmieniło?
 

Aslana

Tancerz ostrzy
w kontekście zachęcenia bractw do włożenia większego wysiłku w iglicy na pewno podwyższona ilość diamentów może być argumentem na plus dla zmobilizowania się
Jak dla mnie takie rozwiązanie ma wręcz przeciwne działanie. Spowoduje kolejny rozdźwięk pomiędzy poziomami graczy.
Przygody też premiują najlepsze bractwa. Turniej (10 skrzynka) też premiuje najlepsze bractwa.
Może teraz coś co pozwoli wszystkim skorzystać a nie tylko najlepszym?
Zamiast przekładać diamenty było wprowadzić w nagrodach za 3 bossa schematy lub przyzwoitą ilość królewskiej renowacji to pomogło by zmobilizować bractwa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Może teraz coś co pozwoli wszystkim skorzystać a nie tylko najlepszym?
Zamiast przekładać diamenty było wprowadzić w nagrodach za 3 bossa schematy lub przyzwoitą ilość królewskiej renowacji to pomogło by zmobilizować bractwa.
a z tym się zgadzam w 100% (sam wolałbym 2 schematy bo są bardziej uniwersalne niż renowacje)
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Moim skromnym zdaniem lepszem rozwiazaniem byloby zroznicowanie nagrod ,ktore mozna zdobyc w iglicy.Juz pisalem na ten temat ze po wielokrotnym przejsciu iglicy nie sa niektorym graczom potrzebne biblioteki ,mag rezydencje czy tez warsztaty.Postawienie ich ogranicza brak miejsca.Zmieniajace sie nagrody tak jak w akademii magii byly by jak dla mnie lepszym rozwiazaniem na przyciagniecie graczy.Nagroda typu krolewska renowacja czy wieksza ilosc punktow rozwoju czy jakis tam budynek bonusowy sklaniala by graczy do przejscia calej iglicy.Pewnie przejde jeszcze iglice pare razy ale potem bedzie wialo nuda a nagrody nie warte wydanych nakladow
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Mozliwosci jest wiele ,studnia zyczen ,budynki wzmacnjajace wojsko ,zbior surowcow itp.Koncze teraz iglice i naprawde robie to tylko z solidarnosci z innymi graczami bractwa bo napewno nie dla nagrod.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Moim skromnym zdaniem lepszem rozwiazaniem byloby zroznicowanie nagrod ,ktore mozna zdobyc w iglicy.Juz pisalem na ten temat ze po wielokrotnym przejsciu iglicy nie sa niektorym graczom potrzebne biblioteki ,mag rezydencje czy tez warsztaty.Postawienie ich ogranicza brak miejsca.Zmieniajace sie nagrody tak jak w akademii magii byly by jak dla mnie lepszym rozwiazaniem na przyciagniecie graczy.Nagroda typu krolewska renowacja czy wieksza ilosc punktow rozwoju czy jakis tam budynek bonusowy sklaniala by graczy do przejscia calej iglicy.Pewnie przejde jeszcze iglice pare razy ale potem bedzie wialo nuda a nagrody nie warte wydanych nakladow
ciekawe co piszesz, bo ja gram caly czas iglice, i jeszcze nie mam wszystkich magicznych warsztatow czy rezydencji, i w tym tempie co wypadaja pewnie ze 2 lata nie bede miec. Zgadzam sie z tym ze za 3 poziom nagroda powinna byc duzo lepsza, tak samo jak z fioletowej skrzyni i bossow powinien byc wywalony zysk portalu
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Fioletowa skrzynka jest tak rzadka, że jak już się ja trafi, wylosowany zysk portalu z niej wręcz nieziemsko wkurza
 

Koval92

Kapłan
Na pewno z bossów w iglicy powinny zyski zostać wywalone, szczególnie z ostatniego
Z fioletowej to już w ogóle
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Kolejne przejscie iglicy i tym razem wypadl Dzinn,reszta nagrod to niepotrzebne smieci.Czy bylo warto ?.No coz biorac pod uwage ze w kolejnym evencie znow nie bedzie studni zyczen Dzinn to teraz super nagroda wiec....
 

jakub357

Łucznik
Każdą Iglicę, od kiedy tylko została wprowadzona, robiłem do końca 2 etapu, a najczęściej do końca 3.
Niestety, Magiczny budynek wypadł mi tylko 2 razy. Dżinn również dwukrotnie. Chociaż może to lepsze niż nic.
 
Do góry