• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Steefann

Zwiadowca
Podobnego komunikatu nie miałem jeszcze jednak bardzo często muszę robić relog w iglicy (przynajmniej 1 raz) zanim przejdę którekolwiek z pięter. Trochę to uciążliwe ponieważ na przejście całej iglicy wychodzi przynajmniej 3 x relog po jednym na piętro i to przeważnie kiedy jestem już na przedostatniej bramce przed walką z bosem. Gra zaczyna strasznie zamulać lub się po prostu zawiesza i bez relogu nic z tego.
Czyżbyś grał w htmlu a nie we flashu? U mnie jak przełączam z flasha na htm w turnieju tak max moge zrobić 5 prowincji (na gotowo tj. na 6 gwiazdek od zera) i gra muli tak, że ledwo idzie grać, po relogu znowu śmiga. Może u Ciebie jest podobnie z Iglicą?

Nagrody zależne od rozdziału byłyby fajne, bo serio portalówek to mam już na 4 rozdziały do przodu a jak zaczną jeszcze bardziej świrować z półproduktami to i na 2 lata mam już zapas portalówek. Tylko nie wymagajmy za wiele, jak teraz na wszystko mają wymówkę, że pracują nad zmianami w turkach i całe "zasoby ludzkie" są na tym skupione. Max co teraz robią to zmiany kosmetyczne typu zmiana rozmiaru czcionki albo tak znaczące zmiany jak ludziki zawieszające się na ścieżkach (jakby kogoś to obchodziło).

Ja bym chciał żeby naprawili to idiotyczne mieszanie ustawienia jednostek między falami, bo to nie jest strategia jak Ci rozpieprza strategię (tak, rozmieszczenie oddziałów na konkretnych pozycjach, uwzględniając przeszkody terenowe i zasięg jednostek przeciwnika to element strategii) po 1 fali i w 2 i 3 masz sieczkę to bardziej to przypomina coś w stylu zdrapek co mieliśmy kilka razy (losowość) a nie strategię.
 
Do góry