• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Vito Andolini

Zwiadowca
Witam.Mam takie pytanie odnosnie iglicy.Moja zona gra na swiecie Arendyll i obserwuje takze jej gre.Zauwazylem a gram na swiecie
Winyandor ze przechodzac iglice nie mam bocznych skrzyn z nagrodami a zona ma.Nie wiem czym jest to spowodowane
ona moze klikajac w lewym gornym rogu na ikonke sprawdzic gdzie jest nastepna a ja nawet nie mam tej ikonki.Moze ktos zna odpowiedz.
 

Nusion

Kapłan
A no to chyba, że tak, myślałam, że tam wszedłeś już z tymi Zbrojmistrzami @nonpix
No i nie tak na początku :) Pierwszy Zbrojmistrz jest na końcu pierwszego etapu u bossa, a drugi na końcu drugiego etapu u bossa :)
 

Nusion

Kapłan
Witam.Mam takie pytanie odnosnie iglicy.Moja zona gra na swiecie Arendyll i obserwuje takze jej gre.Zauwazylem a gram na swiecie
Winyandor ze przechodzac iglice nie mam bocznych skrzyn z nagrodami a zona ma.Nie wiem czym jest to spowodowane
ona moze klikajac w lewym gornym rogu na ikonke sprawdzic gdzie jest nastepna a ja nawet nie mam tej ikonki.Moze ktos zna odpowiedz.
Jak klikniesz w skrzynię w Iglicy i otworzy się okienko, to w prawym górnym rogu masz informację o procentowej szansie na otrzymanie Sekretnej Skrzyni. A więc po prostu Twoja żona miała więcej szczęścia ;)
 

Koval92

Kapłan
U nas już całe bractwo uznało, że strata czasu i wojska.

Jedno jest dobre, jak ktoś ma tony wojska z niewiadomych powodów to sobie nabije fragmentów zaklęć.
 

DeletedUser3575

Guest
A jestem bardzo zadowolona z iglicy: wylosowałam cały zestaw biblioteki i 4 budynki zbrojmistrza (m.in. z pojawiających się czasami skrzynek) i na koniec dżinna. Pierwszy poziom to u mnie negocjacje, drugi i trzeci wojsko (Feniks, 3 wzmocnienia i wysoki poziom iglic--straty akceptowalne dla mnie). Zebrała ogromną ilość świstków do akademii i kilka katalizatorów z czego też jestem zadowolona.
 

DeletedUser1256

Guest
To jest właśnie RNG w trakcie losowań. Poziom trudności walk i negocjacji ten sam, a mi ze skrzyń i to ostatniej wypadł tylko Dżinn, a reszta to samo badziewie.
 

DeletedUser3983

Guest
Moja uwaga do Iglicy to brak oznaczenia gdzie w danej chwili jestem i który poziom przechodzę,może dałoby się to zmienić.
 

DeletedUser3332

Guest
Ja na tą chwile widze ze nagrody z iglicy to tragedia, jestem w połowie 2-giej, ale sypie samymi fragmentami, katalizatorami i pomocnikami 1h. Nic wartego uwagi zważywszy na koszta o_O

I do tego 2x sypnąłem diaxami, widać ze człowiek głupoty zaczyna w tej grze robić :D
 

visit0r

Paladyn
wczoraj utkwilem na koncu pierwszego poziomu przegrywajac kolejno rozne kombinacje walk, dzis sobie puscilem lucznikow i rozwalili 3 fale przeciwnikow prawie sami nie ginac, uklad walk sie zmienia za kazdym razem gdy wchodzimy do iglicy ?
 

DeletedUser

Guest
Powiem przekornie ze mnie się podoba ten system z towarami choć przy 6 i więcej trzeba mieć szczęście na początku
Ehh jeszcze godzina do drugiego poziomu

Ps traktuje te iglice jako coś nowego (poziom pb czyli pobawić się ale bez zysku)
 

DeletedUser4349

Guest
po tym co tam stracilem i co wygralem. Wiecej w to nie klikne:)
 

DeletedUser856

Guest
Moim zdaniem to ta Iglica to istny majstersztyk, maszynka do wyciągania od graczy surowców, wojska i diamentow. Podejscie dyplomatyczne żywcem wzorowane na Forge of Empires, z tym, że w FoE jest wiecej podejść a nie tylko 3. Nie każdy ma diamenty na 4 podejście. Ma ktoś jakiś algorytm na typowanie surowców ?
 

visit0r

Paladyn
Moim zdaniem to ta Iglica to istny majstersztyk, maszynka do wyciągania od graczy surowców, wojska i diamentow. Podejscie dyplomatyczne żywcem wzorowane na Forge of Empires, z tym, że w FoE jest wiecej podejść a nie tylko 3. Nie każdy ma diamenty na 4 podejście. Ma ktoś jakiś algorytm na typowanie surowców ?
iglice potrafili skopiowac z FoE, a gdy mowa o skopiowaniu bardziej przydatnej funkcji blokady zegara to juz lament ze to sa 2 rozne gry
 

DeletedUser4063

Guest
moim zdaniem iglica jest OK, trudna, walki są przegięte, i to zdrowo przegięte, ale tutaj wchodzi opcja farta i dyplomacji, mam małą wioseczkę pod studnie i tam iglica jest doskonałym buffem pod katalizatory i fragmenty więc z punktu widzenia III rozdziału jest OK, z poziomu niziołków jest ciekawostką niewartą przechodzenia poza drugi poziom. Mogą wpaść budynki ze srebrnych skrzyń więc wielokrotne zaliczanie 1/2 poziomu da w końcu zestaw czy inne fajne. No ale trudno. Negocjacje zrobili fajne. Trochę trudne ale w końcu o to chodziło z diaksami...
 

DeletedUser2017

Guest
Tak sobie czytam co tam w tych iglicach ciekawego i doszedłem do wniosku że to tylko nowy element gry. Mamy PB, eventy, turnieje, wyzwania dla każdego coś fajnego i nie trzeba od razu we wszystko grać :)
Przecież nikt nikogo nie namawia do tego aby robił w tej grze wszystko na raz. Owszem są fani PB jak i fani turniejów czy eventów a iglice to tylko kolejny dodatek dla urozmaicenia gry ot takie moje przemyślenia na ten temat.
Owszem warto spróbować aby się przekonać czy to nas kręci czy nie czy może woli inne elementy tej gry. Dla każdego coś fajnego :)
 

visit0r

Paladyn
Tak sobie czytam co tam w tych iglicach ciekawego i doszedłem do wniosku że to tylko nowy element gry. Mamy PB, eventy, turnieje, wyzwania dla każdego coś fajnego i nie trzeba od razu we wszystko grać :)
Przecież nikt nikogo nie namawia do tego aby robił w tej grze wszystko na raz. Owszem są fani PB jak i fani turniejów czy eventów a iglice to tylko kolejny dodatek dla urozmaicenia gry ot takie moje przemyślenia na ten temat.
Owszem warto spróbować aby się przekonać czy to nas kręci czy nie czy może woli inne elementy tej gry. Dla każdego coś fajnego :)
zasadniczo to bardzo trudno jest robic wszystko jednoczesnie, woja szybko braknie
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Dokladnie nikt nas nie zmusza w robienie wszystkich dodatkow do gry ,niemniej jednak przynajmniej u mnie w bractwie drugi raz juz sie nikt nie da nabrac na taki dodatek. :D
 

DeletedUser4288

Guest
Iglica to wspaniały pomysł. Tylko te nagrody... Naprawdę szkoda wojska jak po raz kolejny otrzymuję Fragmenty Zaklęć... Surowiec ostatnio zrobił się bezużyteczny a w ewentach można zdobyć sporo premii które można przerobić. Już mam prawie 22k... Co do negocjacji.. Nie mam pojęcia jak to działa. A i nie wiem dlaczego zmienia się ustawienie w w drugiej fali? Czy to celowy zabieg?
 
Do góry