• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

DeletedUser174

Guest
mi dzisiaj z 2 skrzynek wypadły portalówki... szkoda było wojska i czasu na taką "nagrodę". Na kij mi uzupełnienie portalu jak jestem i tak w ostatniej rasie? Następna rasa pewnie znowu za rok...
 

Steefann

Zwiadowca
A takie pytanie:" Czy zamienianie oddziałów miejscami między falami jest zamierzone czy to jest błąd gry"? Chodzi mi o to, że np. ustawię sobie kwiatki na 1 pozycji na pozostałych trentów, wygram 1 falę i w 2 fali kwiatki już nie są na 1 pozycji tylko na 3 czy 5. Takie losowanie jednostkami między falami jest zamierzone żeby graczom utrudnić życie?
 

Proqrator

Rozbójnik
Juz ktorys raz w iglicy w ostatniej walce, po pierwszej fali zawiesza mi sie aplikacja. Musze calkowicie zakonczyc proces, wlaczyc ponownie i kontynuować. Czy ktos tez tak ma czy to problem z telefonem?
Screenshot_2019-10-27-16-37-44-637_com.innogames.elvenar.png
Na tym ekranie sie zawiesza
IMG_20191027_164407.jpg
Komunikat po ponownym zalogowaniu
 
Przed kilkunastoma minutami wszyscy mieli zawieszke w Iglicy, rowniez ci grajacy na przegladarce. Nie wiem, czy traktowac to jako odosobniony przypadek, czy jako kontynuacje serii, o ktorej piszesz. Przynajmniej ja takich zawieszek zazwyczaj nie miewalem wczesniej.
 

DeletedUser174

Guest
u mnie to było nagminne na turku... chociaż na zwojach mnie nie dopadło

po kliknięciu odwrót tracisz całe wojsko jak w przypadku porażki

niestety klik powrót u mnie nie działa, więc wyboru nie ma :I

odp suportu nie bedę komentować...
 

Proqrator

Rozbójnik
W turnieju tez raz czy dwa tak mialem. A w iglicy juz kilka razy. Zawsze w tych walkach na kilka fal. Pozostale w porzadku
 

DeletedUser2262

Guest
takie "naprawy" to chyba powinny byc od ręki a ogloszenie co do rekompensaty za strate woja
Zgodzę się z Tobą - POWINNY - ale IG potrafi od ręki "naprawić w kodzie" jak np. gracze otrzymywali bonus z produkcji towarów z budynków eventowych.
REKOMPENSATA - raczej marzenie ściętej głowy. (wojska nie policzą i nie oddadzą bo nie ma jak, mogliby za to jak pisałem wcześniej oddać karmę lub relikty oraz przyspieszacze)
 

visit0r

Paladyn
Zgodzę się z Tobą - POWINNY - ale IG potrafi od ręki "naprawić w kodzie" jak np. gracze otrzymywali bonus z produkcji towarów z budynków eventowych.
REKOMPENSATA - raczej marzenie ściętej głowy. (wojska nie policzą i nie oddadzą bo nie ma jak, mogliby za to jak pisałem wcześniej oddać karmę lub relikty oraz przyspieszacze)
nie chodzi o dokladne liczenie, o jakas tam ilosc paczek z wojem, sprzedawac je potrafia, czyli paczki istnieja, tylko musza wrzucic je teraz do plecakow ;)
 

DeletedUser3983

Guest
Zniknęła mi skrzynka(jedna z tych co się pojawiają, żółta)po dojściu do ściany na 2 piętrze i pojawieniu się żółtej skrzynki zostawiłam ja na noc, sądząc że rano ją tam znajdę i jakie było moje zdziwienie gdy żadnej skrzynki nie znalazłam,poleciałam po wszystkich wioskach sądząc że się pomyliłam i to nie ta wioska,ale nigdzie mojego skarbu nie było dodam że gram na apce,na PC u członka bractwa skrzynki rano były,czy ktoś miał może taką znikającą skrzynkę?
 

DeletedUser3983

Guest
Po dodaniu w nagrodach magicznych budynków wreszcie warto grać,bo nagroda warta poniesionych nakładów,nawet jeśli trafi się co jakiś czas to warto się w to bawić,wreszcie krok w dobrą stronę:)
 

DeletedUser2004

Guest
Na pełne 2 poziomy iglicy dostałem po przedostatniej walce pierwsza i ostatnią skrzynię.Nagrody zaś wprost mnie powaliły.1 teleportacja,kilka jednopolowych badziewi,czasówki a przed przejściami same diaxy,Co ja biedny teraz z nimi zrobię ? Kupie sobie magika,nieważne,że po roku....
 

DeletedUser3983

Guest
Czy ktoś rozgryzł system pojawiania się skrzynek w Iglicy? To jakiego koloru będą?,czy jest to totalnie losowe?,bo czasem pojawiają się 3 po zrobieniu połowy poziomu,a czasem 2 na dwa całe poziomy.
 

Midi67

Rozbójnik
Mam jakieś dziwne wrażenie, że obecna edycja iglicy jest dużo trudniejsza, już od początku pojawiają się w negocjacjach żywe towary oraz wojsko przeciwnika z 3*** czego wcześniej nie było.
 
Do góry