• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

danmaz

Wędrowiec
Ktoś robił ten event na becie i może podzielić się wiedzą, np. które obręcze najkorzystniej jest wybierać?
 

skrybik

Rozbójnik
Zależy na czym Ci zależy ;)
Jezeli na aetefaktach, to bierze się kalkulator w łapkę i dzieli się ilośc waluty za daną obręcz na cósie , ktore dostajemy, a petem patrzyny, gdzie jest najmniejszy koszt za sztukę.
Jeżeli na walucie, to tam, gdzie możesz ją wogle zdobyć.
Jeżeli na dziennych, to tam gdzie masz największy procent jej uzyskania.
Ale mam nadzieję, że tlumaczę to tylko świeżynkom, a starsi na pewno wiedzą co zrobić ;)

Ogólem na becie eventu nie zrobilabym bez szczęścia. Mam takie wrazenie, że obcięli dzienne z 45 do 35 , a takie dodatkowe 200 waluty robi naprawdę różnicę.
 

danmaz

Wędrowiec
Dzięki @skrybik, i jeszcze mam pytanie, czy robiąc wszystkie zadania + częsty zbiór waluty wokół miasta można ewoluować nagrodę główna do 10 poziomu? Czy jednak będzie potrzebne też szczęście :)
 
Dzięki @@skrybik, i jeszcze mam pytanie, czy robiąc wszystkie zadania + częsty zbiór waluty wokół miasta można ewoluować nagrodę główna do 10 poziomu? Czy jednak będzie potrzebne też szczęście :)
Moze ja odpowiem. Skupialem sie na nagrodzie glownej i wybieralem "najpewniejsze" skrzynki, czyli w moim przypadku te za 19, 21 i 41. Tylko w ostatecznosci losowalem ze srednich i z duzych skrzynek. Przyzwyczailem sie nie polegac na szczesciu i nie liczyc na dodatkowa walute z wiekszych skrzynek, co, jak pokazal poprzedni event, jest najbardziej bezpieczna strategia, jesli chcemy miec nagrode glowna na maksymalnym poziomie. Oczywiscie zrobilem wszystkie zadania i zbieralem tez walute wokol miasta. Ostatni artefakt zdobylem rzutem na tasme ostatniego dnia eventu, przy czym musze zaznaczyc, ze zupelnie nie mialem szczescia do datkowej waluty. Wpadlo mi jej tylko 80+30, jesli dobrze pamietam. Czyli nie wyglada to zle, zakladajac oczywiscie, ze ilosc waluty na serwerach live pozostanie bez zmian.
 

blazius1

Paladyn
Rozumiem że mogę nowy budynek ewolucyjny zaczarować Czarującym Podarunkiem, tak jak Chatkę Czarownicy?

Ktoś się starał dać nowemu budynkowi ewolucyjnemu jak najwięcej kultury i jest jej już całkiem sporo, ale wciąż dał za mało. Wartość dodana z synergii z Latarnią, byłaby wtedy, gdyby ten budynek miał kultury np. tyle co Chatka Czarownicy. Czyli dla miast ekonomicznych z Nowymi Latarniami budynek jest zaledwie mocno średni.

A ponieważ teraz możemy chować ewolucyjne, to najpierw postawimy ewentualnie Chatkę. Jako jedyną z ewolucyjnych nadającą się do takiego miasta.
 

ryjuwka

Rozbójnik
witam
to jest kolejny ewent, w którym trzeba przejść nie 9 razy po 20 punktów lecz 13.
ciekawe czy to już na stałe.
W poprzednim bez dokupienia waluty za diamenty nie miałem szans na zdobycie wszystkich artefaktów do ewolucji na max budynku ewolucyjnego.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja ogólnie nie wiem , czy będę robił tego eventa - ani nagroda główna nie urywa czegoś tam , ani nagrody dzienne z tego co widziałem nie są zbytnio zachęcające dla mnie (w kwietniu minęło mi 5 lat na grze) , chociaż znając życie i siebie , to będę jednak coś pykał
Ale oczywiście każdy decyduje sam , co potrzebuje u siebie
 

Serengeti

Szef kuchni

ryjuwka

Rozbójnik
postawiłem i nakarmiłem popielatego feniksa mam go na 9 poziomie.
zobaczymy na ile to pomoże w zdobyciu wszystkich artefaktów ewolucyjnych.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Pytanie retoryczne. Jak wiadomo żeby nie mieć przygód bractw wystarczy wyjść i wejść z powrotem do bractwa ale co zrobić żeby event znikł ;)
 
Do góry