• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

dlaczego ja i reszta graczy nie moglem pograc w petli za 188
A kto Ci bronil ?
mozesz sobie pisac co chcesz-napisz ile nachapales za 188 i konczymy temat
A kimze Ty jestes, zeby tym tonam wymagac ode mnie jakichkolwiek odpowiedzi ?? Ale zeby rzeczywiscie skonczyc temat, moge Cie uspokoic. Na Arendyll rzeczywiscie doszedlem do zadan za 188, tyle ze szybko stanalem na zadaniu na konflikty i juz od poniedzialkowego wieczoru taktycznie czekalem na wtorkowy turniej. Tez sobie troche pluje w brode, ze nie zrobilem wiecej ;) Ale nie przyszloby mi do glowy prezentowac tu postawy zazdrosnika, ze inni byc moze zrobili wiecej, bo nikt mi przeciez nie kazal stawac i czekac na turniej.
 

DeletedUser3713

Guest
nikt nie bronil-nikt tez nie pisal ze bedzie zonk,ja nikomu nie zazdroszcze,zawsze podziwialem graczy za kreawtywnosc,nie wymagam od Ciebie zadnych odpowiedzi,ktorych bys nie mogl podac-normalnie bys odpowiedzial i sie nie unosil,uswiadomiles mnie,ze lepiej sobie pogrywac na becie i liczyc sie ze zmianami z minuty na minute niz na naszych serwerach,tam zaburze troche balans gry niedlugo bo mam taka mozliwosc na polskich serwerach zycze wam wszystkiego najlepszego;)
 

DeletedUser2262

Guest
Nie ma się o co spinać, różnica nie jest taka wielka (między zadaniami kończącymi się na 80 a 188 kluczy) wynosi tylko 5886 kluczy ;)

PS Prawda jest taka, że Ci którzy intensywnie brali udział w poprzednim evencie(tach) i zgromadzili sporą ilość przyspieszaczy teraz mogli je wykorzystać na zdobycie miśków. Jakby sami sobie tego nie wypracowali lub/i nie wydali realnej $ na diaxy, to nie byłoby szans w takim krótkim czasie dojść do 178 zadania :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ogólnie to ja jestem ciekaw:
- co zrobi iG, znowu uda że nie ma sprawy?
- co zrobi nasza moderacja, uda że nie ma sprawy jak zmiany są już na serwerze?

Najlepsze jest to że aktualkach podają takie istotne sprawy jak cytując:

"Antyczne Cuda - Rozwiązano problem z wyświetlaniem efektu Szybkości szkolenia cudu Iglice Burzy."

Ale oczywście zmiana wartościowania nagród za zadania ewentowe to nie jest warta wzmianki, bo tylko uwaga uwaga istotne zmiany są informowane (LoL).

Jak pisałem wracając "dobre" czasy gdzie iG ma PR w głębokim poważaniu, co mnie osobiście zdumiewa bo możńa mieć kiepski produkt z dobrym PR i zbierać zyski, a tu maja niezły produkt i sami go równają w dół...

Na zakończenie problem z diamentami (warsztatami) to samo iG go zrobiło (socjalizm w wersji wirtualnej), najpierw uchylając drzwiczki ze studniami, potem je rebalansując (10->25) a następnie hojną ręką sypiąc budynkami, stąd inflacja i potrzeba zagospodarowania nadpodaży waluty premium na rynku. Jak zwykle starsi stażem są uprzywilejowani (tak powinno być, bo więcej życia tu stracili) stąd podejrzewam że jeszcze iG nas zaskoczy swoimi dziki pomysłami

Edit.
Na marginesie coś nie tak jest z tabelą warsztaty i manu, na jednym świecie jestem elfy 3 rozdział manu stali 5 poziom i nie zalicza mi zadania, teraz testuję 6 poziom... zobaczymy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
A czy ktoś z was wie/testował czy brunatne miśki się kumulują?
 

blazius1

Paladyn
Potwierdziło się np. to, że beta nie jest serwerem testowym dla nowych mechanik. Co najwyżej beta testuje pierdoły bez większego znaczenia. Jakiś tam historyjki w kodzie gry, na które nawet nie zwracamy uwagi. Ale niestety nie takie kwestie jak wartości walut czy balans ilości warsztatów. Czyli rzeczy które trzeba dobrze przemyśleć i zaplanować. Przeliczyć na kartce papieru/w exelu i których nie da się szybko przetestować na żywych graczach.

Więc znowu mamy rebalanse wprowadzone na szybko. Wygląda to tak, jakby na becie był testowany event jeszcze syrenkowy, a nam włączyli jeszcze syrenkowy a po dwóch dniach dorzucili korektę w postaci dwóch rebalansów. I mamy dopiero event miśkowy - niegdyś syrenkowy, ale skorygowany

IG nie ma więc tylko problemu z PR. Ma też problem z projektowaniem gry. Bo jest tam rotacja kadrowa. Nowe pajace, jak ktoś to trafnie ujął. Dlatego proponowałem wam nie angażować się zbytnio w FAQ dla nowych graczy, a najpierw napisać FAQ dla nowych projektantów.
Nowych graczy to my szkolimy codziennie we własnych bractwach. A na nowych pajaców i ich nowe pomysły niestety wciąż nie mamy wpływu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3332

Guest
A ja sie ciesze na info o zmniejszeniu szans na trafienie zadania wymagającego wyższych poziomów budynków.......... dostając 3-ci raz z rzędu produkcje kosza zakupów z podwyższonego warsztatu :D.
 

DeletedUser3332

Guest
hehe, są alternatywy, wiec skonczy sie jak w poprzednim evencie, czyli walenie non-stop 15 mgieł wizji aż sie katalizatory nie skończą :D
 

blazius1

Paladyn
Walenie mgieł wizji 15 jest i tak. Katalizatory już się pokończyły lub pokończą się, zanim się obejrzysz.
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
No wlasnie. Ty majac np. 10 zwyklych dobudujesz 5 zwyklych. Ja majac 5 magicznych rowniez dobuduje 5 zwyklych i zajmie mi to tyle samo czasu.
Absolutnie nie mogę się zgodzić z takim podejściem do tematu :) :)
On nie zbuduje kolejnych 5 zwykłych warsztatów, bo już nie ma miejsca, bo już ma 10. Ty masz 5 magicznych, więc masz jeszcze miejsce na 5 kolejnych. To oczywiście przy założeniu, że całą resztę macie dokładnie taką samą, w tym ilość ekspansji.
To tak w kwestii formalnej, bo nie chce mi się nawet rozstrzygać, kto tu został bardziej pokrzywdzony. Ja np. nie miałem magicznych, a rozbudowane na maksa miałem tylko 2 warsztaty i mi stykało. Więc też się czuję pokrzywdzony, przede wszystkim tym, że tak mało czasu dali na dostosowanie się do zmian. Gdyby to były z 2 miesiące i bym się nie przygotował, to mógłbym mieć pretensje tylko do siebie.
 
Ja rowniez nie czulem sie pokrzywdzony i nie narzekalem, po prostu nie zgadzalem sie z teza i z argumentacja rozmowcy, ze posiadacze magicznych warsztatow mieli lepiej, bo z ktorej strony by na to nie spojrzec, to "magiczni" nie mieli jak miec wiecej warsztatow, niz posiadacze tych zwyklych. W najlepszym dla siebie przypadku mogli miec tyle samo, ale w wiekszosci przypadkow mieli ich mniej.

Tak przy okazji, poprawka wlasnie u nas weszla i produkcje z magicznych warsztatow sa juz zaliczane podwojnie. Teraz role sie odwrocily i to magiczne warsztaty daja przewage (ale dopiero teraz), bo na dana ilosc produkcji wystarczy polowa tych przyspieszaczy, co dotychczas.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4395

Guest
Uwaga również na zmieniające się zadania w trakcie!
Dziś rano miałam jeszcze zadanie na produkcje 3x 24h w warsztatach. Ustawiłam, po paru godzinach stwierdziłam, że przyspieszę i po zużyciu koniecznych przyspieszaczy co się okazało? A no to, że zadania mi się w trakcie dnia zmieniły i już miałam do wyprodukowania 4x 3h produkcje... I całkowicie niepotrzebnie zużyłam przyspieszacze na produkcje 24h...
Świetny event.
Czym jeszcze zaskoczycie?

Odpowiedź od supportu: "Dziękujmy za kontakt z nami.

Niestety pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry