• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser4063

Guest
ktoś wie ile warsztatów trzeba zbudować by mysleć nad robieniem eventu? bo na razie nie miałem ani jednego ponad 1 lvl a jestem na żywiołakach, więc musze mieć chyba te z leśnych elfów ergo poziomu 25 lvl

event ostro pod niskopoziomowych-jak ktoś ma IV rozdział to może szaleć
 

DeletedUser2264

Guest
Bardzo się, khym, cieszę, że tak szybko wchodzi do nas ten event, dopiero kilka prowincji kolejnych otworzyłam, może 5. Polegnę szybciutko.
Ale cóż, życzę powodzenia Wszystkim zapaleńcom, Miśki rządzą!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Jesteście pewni, że będzie można zdobyć więcej niż jednego niedźwiedzia tego samego typu? Bo z całej tej dyskusji, która się toczy od paru dni, odnoszę takie wrażenie. A z ogłoszenia to mi raczej wynika, że każdy dostanie na starcie 3 miśki, każdego po jednym, tak jak to było z Feniksami i będzie sobie mógł wybrać, którego rozwija. Oczywiście, dzięki nieskończonej pętli zadań będzie mógł rozwinąć wszystkie trzy, ale czy na tym nie będzie koniec?
 
Jesteście pewni, że będzie można zdobyć więcej niż jednego niedźwiedzia tego samego typu?
Wersja krotka: Tak.
Wersja dluzsza: dotychczas bylo tak we wszystkich eventach z ewoluujacymi budynkami. Mozna bylo zdobyc wiecej Feniksow, Stonehenge i Syrenek, ale oprocz tych ostatnich mozliwosc ich zdobycia i wyewoluowania byla limitowana mozliwa do zdobycia iloscia waluty eventowej. W evencie ze Stonehenge po zdobyciu 9 artefaktow wielu graczy zdobylo drugi Stone (u mnie ten drugi wciaz lezy w inwentarzu). Na becie jest teraz tak samo i pare osob ma juz postawione w miescie 2 miski jednego rodzaju, wiec wszystko wskazuje na to, ze i u nas tak bedzie
 

DeletedUser2264

Guest
Wersja krotka: Tak.
Wersja dluzsza: dotychczas bylo tak we wszystkich eventach z ewoluujacymi budynkami. Mozna bylo zdobyc wiecej Feniksow, Stonehenge i Syrenek, ale oprocz tych ostatnich mozliwosc ich zdobycia i wyewoluowania byla limitowana mozliwa do zdobycia iloscia waluty eventowej. W evencie ze Stonehenge po zdobyciu 9 artefaktow wielu graczy zdobylo drugi Stone (u mnie ten drugi wciaz lezy w inwentarzu). Na becie jest teraz tak samo i pare osob ma juz postawione w miescie 2 miski jednego rodzaju, wiec wszystko wskazuje na to, ze i u nas tak bedzie
Teraz dopiero po zebraniu 27 artefaktów pojawiają się kolejne 3 miśki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Wersja krotka: Tak.
Wersja dluzsza: dotychczas bylo tak we wszystkich eventach z ewoluujacymi budynkami. Mozna bylo zdobyc wiecej Feniksow, Stonehenge i Syrenek, ale oprocz tych ostatnich mozliwosc ich zdobycia i wyewoluowania byla limitowana mozliwa do zdobycia iloscia waluty eventowej. W evencie ze Stonehenge po zdobyciu 9 artefaktow wielu graczy zdobylo drugi Stone (u mnie ten drugi wciaz lezy w inwentarzu). Na becie jest teraz tak samo i pare osob ma juz postawione w miescie 2 miski jednego rodzaju, wiec wszystko wskazuje na to, ze i u nas tak bedzie
To skąd wiadomo, że można było zdobyć więcej Feniksów? Bo rozumiem, że kolejna trójka pojawiłaby się po zdobyciu 27 artefaktów, a z tego, co piszesz, zdobycie ich było trudne (chyba tylko w przypadku zakupu za realną kasę). A z drugiej strony, nie znalazł się nikt, kto byłby gotów nawet zapłacić, żeby mieć 2 Feniksy Ognia? Tak pytam z ciekawości, bo już i tak pozamiatane :)
 

DeletedUser2264

Guest
To skąd wiadomo, że można było zdobyć więcej Feniksów? Bo rozumiem, że kolejna trójka pojawiłaby się po zdobyciu 27 artefaktów, a z tego, co piszesz, zdobycie ich było trudne (chyba tylko w przypadku zakupu za realną kasę). A z drugiej strony, nie znalazł się nikt, kto byłby gotów nawet zapłacić, żeby mieć 2 Feniksy Ognia? Tak pytam z ciekawości, bo już i tak pozamiatane :)
Ponoć jest ktoś kto ma 2 fenki ognia, ale to pewnie legendy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
Wiecie czy wszystkie warsztaty muszą być na tym samym poziomie?
 

Proqrator

Rozbójnik
Raczej legendy, bo jesli dobrze pamietam to w evencie z fenkami budynki byly 3 do zdobycia za 3 pierwsze zagania, a nie w petli. Zreszta tam nie wiem czy na dwa budynki ktos artefakty zrobil. Ja wszystkie zadania zrobilem i na styk jednego zrobilem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2879

Guest
Dzień dobry,
A ja się tak "głupio spytam" jak chcecie zdobyć drugiego brunatnego?
W sensie... Macie jakiś plan? Bo np w feniksach pamiętam losowało się możliwie najniższa skrzynke a teraz?
Bo czytam Was i przekracza to trochę moja wyobraźnię :)
Oczywiście o ile można wiedzieć :oops:

Pozdrawiam
 

DeletedUser897

Guest
witam
czy na wyższych poziomach będą zaliczane zadania z magicznych warsztatów?
pytam, bo najwyższy poziom magicznych to 14,podczas gdy ich odpowiednikiem jest poziom 33 - w zwykłej rozbudowie
czy to będzie uwzględnione?
 

Nusion

Kapłan
witam
czy na wyższych poziomach będą zaliczane zadania z magicznych warsztatów?
pytam, bo najwyższy poziom magicznych to 14,podczas gdy ich odpowiednikiem jest poziom 33 - w zwykłej rozbudowie
czy to będzie uwzględnione?
Tak, magiczne są traktowane tak samo jak zwykłe. Poziom 14 oznacza, że to warsztat na poziomie 14 rozdziału i magiczne obowiązuje ta sama zasada, co najmniej "obecny rozdział -3"
 

DeletedUser897

Guest
dzięki Nusion
miałam dylemat czy kupować teraz magiczny warsztat, bo na budowanie od zera już niestety za pózno, a tracić aż tyle drogocennych przyspieszaczy na rozbudowę to nonsens ;)
 
Do góry