• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser1874

Guest
dzięki Nusion
miałam dylemat czy kupować teraz magiczny warsztat, bo na budowanie od zera już niestety za pózno, a tracić aż tyle drogocennych przyspieszaczy na rozbudowę to nonsens ;)

Z pewnością twórcy tego eventu właśnie na to liczą, że ludzie zaczną dostawiać na szybko magicznych warsztatów. Jedni tylko za diamenty które i tak zdobyli w grze, ale pewnie nie braknie takich którzy dokupią na szybko i za prawdziwy hajs. Przecież skoro można próbować walczyć o więcej niż jednego, a są tak niesamowicie potężne, to szkoda byłoby poddać się na starcie albo zaczynać na przegranej pozycji tylko dlatego, że jeden warsztat buduje się przez dwa tygodnie, albo kosztuje jedyne 40zł xD
 

DeletedUser4018

Guest
Losowość tych dalszych zadań oznacza że będą wszystkie z danego bloku w nieznanej kolejności czy że będzie losowa część zadań z listy?
 

Nusion

Kapłan
Losowość tych dalszych zadań oznacza że będą wszystkie z danego bloku w nieznanej kolejności czy że będzie losowa część zadań z listy?
Losowość oznacza że będzie wpadać zadanie w obrębie jednej grupy na przemian raz z jednego bloku, raz z drugiego, ale w losowej kolejności, więc może się trafić takie samo zadanie kilka razy z rzędu.
To, że dostaliśmy jakieś zadanie z bloku nie oznacza, że nie możemy go dostać kolejny raz i kolejny... a więc można mieć szczęście i przelecieć na łatwych zadaniach albo pecha i dostawać te najgorsze
 

DeletedUser4018

Guest
Losowość oznacza że będzie wpadać zadanie w obrębie jednej grupy na przemian raz z jednego bloku, raz z drugiego, ale w losowej kolejności, więc może się trafić takie samo zadanie kilka razy z rzędu.
To, że dostaliśmy jakieś zadanie z bloku nie oznacza, że nie możemy go dostać kolejny raz i kolejny... a więc można mieć szczęście i przelecieć na łatwych zadaniach albo pecha i dostawać te najgorsze
Dziękuję
 

DeletedUser4018

Guest
Mam 3 rozdział, stal na poziomie 5 u elfów (wg tabelki), a zadanie na rozbudowaną manu nie zostało mi zaliczone
 

DeletedUser2264

Guest
Chyba nie wszystkie zadania zostaly przetlumaczone:

View attachment 962
Pozdrawiam cię, mój Panie! A dlaczego nie Pani? ;):confused:
//
Nie zaliczyło mi zadania na mankach na 23 poziomie, czyli wymuszają na mnie rozbudowę na żywe, która uniemożliwia produkcje powyżej 9h. To jest jakiś absurd!
Ok, była mowa o jednej rasie wstecz na mankach, ale litości, mam cały czas dostawać w d.. bo jestem w ostatniej rasie?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2879

Guest
Nie zaliczyło mi zadania na mankach na 23 poziomie, czyli wymuszają na mnie rozbudowę na żywe, która uniemożliwia produkcje powyżej 9h. To jest jakiś absurd!
Ok, była mowa o jednej rasie wstecz na mankach, ale litości, mam cały czas dostawać w d.. bo jestem w ostatniej rasie?
Ale według tabelki, która była podana to jeżeli jesteś w konstruktach to manufakturę musisz mieć na 24 poziomie
 

DeletedUser3970

Guest
Dopiero co w zeszłym tygodniu zaliczyłem w badaniach "zaawansowany zwiad"( i na razie żadnego więcej ) do 9-tej epoki i już muszę mieć manu tylko z 9 lub 8 epoki, totalnie zepsuty system gry jak i możliwość zdobycia nagród
 

DeletedUser

Guest
Dopiero co w zeszłym tygodniu zaliczyłem w badaniach "zaawansowany zwiad"( i na razie żadnego więcej ) do 9-tej epoki i już muszę mieć manu tylko z 9 lub 8 epoki, totalnie zepsuty system gry jak i możliwość zdobycia nagród
Ale to przecież nic nowego że jak zrobisz zaawansowany zwiad to właśnie od tego momentu zalicza ci tą epokę...
//
Witam proszę o przetłumaczenie tego zadania Dziękuję
Z obrazka u chrisa?

"Zalicz trzy walki w iglicy i/albo trzy walki w prowincji" to i może być ciekawe bo normalnie jest tylko lub

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArabellaPrim

Zwiadowca
IG jedzie w kule w zadaniu 29 jest Przeprowadź zwiad 1 prowincji lub opracuj 1 technologie bądź zbierz 15 Mgły wizji zrobilem na przyspieszaczach zwiad (trwał jeszcze 22h 20min.) a tu zonk nie zaliczyłoD:
 

DeletedUser2264

Guest
Ale według tabelki, która była podana to jeżeli jesteś w konstruktach to manufakturę musisz mieć na 24 poziomie
Jasne, ale to jest ograniczenie możliwości produkcyjnych bonusowej manki. Celowo ich nie rozbudowywałam, teraz muszę :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3975

Guest
Nie wiem jak u was, u mnie trzy łatwe zadania i 3 miśki w posiadaniu :D
Na razie postawię Pandę zwiększającą wojsko, wydaje mi się najlepsza.
 

Nusion

Kapłan
Nie wiem jak u was, u mnie trzy łatwe zadania i 3 miśki w posiadaniu :D
Na razie postawię Pandę zwiększającą wojsko, wydaje mi się najlepsza.
Każdy dostał 3 miśki za zadania 2, 3 i 4. Jednak żeby były efektywne trzeba je wyewoluować najlepiej do 10 poziomu, a do tego potrzebne są artefakty z nagród głównych.
No i to nie panda zwiększa wojsko, to brunatny daje bonus do produkcji jednostek. Panda produkuje kryształ, zwoje i jedwab oraz zaklęcie magicznej produkcji.
 
Do góry