• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser2879

Guest
Jasne, ale to jest ograniczenie możliwości produkcyjnych bonusowej manki. Celowo ich nie rozbudowywałam, teraz muszę :(
no przykro mi :(
na pocieszenie napiszę Tobie, że też musiałam rozbudować do 24 poziomu... :confused: też nie jestem z tego zadowolona no ale cóż począć... wymyślili nowe utrudnienie
 

DeletedUser

Guest
To dla was jest opcja po ewencie mańki za pomocą teleportacji do schowka i nowa postawić na 20+ poziomie, później to tylko kilka teleportow i można żonglować między ewentami
 

DeletedUser1764

Guest
Co to znaczy - wyprodukuj zdobioną kolumnę dwa razy w budynku na poziomie z obecnego lub poprzedniego rozdziału
 

blazius1

Paladyn
To co nazywacie kolejnymi absurdami bierze się z głównego paradoksu: event, w którym główną nagrodą jest poważne wzmocnienie opcji wojskowej najdogodniej jest porobić miastem rozwiniętym w opcji ekonomicznej.

Czyli miasta typowo wojskowe w zasadzie nadawały się do sporej przebudowy (przy najmniej na czas trwania tego eventu), a miasta ekonomiczne były gotowe do eventu, lub co najwyżej do lekkiej rozbudowy.
 

gamin

Rozbójnik
Czy zaklecie teleportacji jest zakleciem w rozumieniu tego eventu i bedzie liczylo sie do zadan zdobadz X zaklec?
 

DeletedUser4388

Guest
Witam pomoże mi ktoś mam zadanie z drewnianym kufrem mam zrobić 2 raz robię już 3 raz to zadanie i nie chce mi zaliczyć zacząłem 6 rozdział a manufakturę mam, na 9 czemu pomoże ktoś
 

Nusion

Kapłan
Witam pomoże mi ktoś mam zadanie z drewnianym kufrem mam zrobić 2 raz robię już 3 raz to zadanie i nie chce mi zaliczyć zacząłem 6 rozdział a manufakturę mam, na 9 czemu pomoże ktoś
W 6 rozdziale jeśli grasz ludźmi musisz mieć manufaktury co najmniej na 10 poziomie, jeśli elfami to na 11.
Nad Twoim postem wrzuciłam chwilę wcześniej linki do szczegółów
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3975

Guest
Coś czułam, że to byłoby za piękne :rolleyes:
Tak, brunatny - pomyliłam miśki, resztę wiem :)
 
No i znerfili nam event ;) Za zadania z konca listy dostaje sie teraz maksymalnie po 80 kluczy, a nie po 188. Moim zdaniem to dobrze, 188 za jedno zadanie sprawialo, ze ten event znow byl stanowczo za silny, uwzgledniajac mozliwa do zdobycia ilosc nagrod glownych i ich sile. @jarq, czy lista nagrod glownych pozostala nieskonczona, czy to rowniez zostalo zmienione ?
 

DeletedUser2262

Guest
Macie może system nastawiania warsztatów dla GRUPY 4, 5 i 6 przy 11 warsztatach?
 
Macie może system nastawiania warsztatów dla GRUPY 4, 5 i 6 przy 11 warsztatach?
Dla ostatniej grupy bede chyba robil w ten sposob: 5 warsztatow zawsze nastawionych na 5 x 24h, a pozostale 6 wedle potrzeby, tzn. aktualnej wymaganej w zadaniu produkcji. Jesli na noc stajemy na jakims nie-warsztatowym zadaniu, to w tych szesciu pozostalych najlepiej chyba nastawic 6x 9h. Wszystko oczywiscie zalezy jeszcze od tego, ile jakich mamy przyspieszaczy i ktore produkcje oplaca sie graczowi przyspieszyc, a na ktore trzeba poczekac. Dla wczesniejszych grup nie mam pojecia, co by bylo najlepsze, przefrunalem je na przyspieszaczach.
 

DeletedUser3575

Guest
U nas głucha cisza na forum amerykańskim pojawiło się ogłoszenie o balansie eventu. Szkoda że ogłoszenie pojawia się po fakcie i nie mamy możliwości wyboru czy na przyspieszaczach robić zadanie przed balansem czy spokojnie czekać na aktualizację i pykać questy powoli. Nie jest to uczciwe, tym bardziej, że u nas ogłoszenia nadal nie ma!

https://us.forum.elvenar.com/index....diac-starting-september-23.20925/#post-157512
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1169

Guest
A dla mnie event się skończył. O ile zawsze w grach są jakieś sytuacje mające zachęcić gracza do rozwoju. To zachęta od przymusu rożni się tym, że można z niej skorzystać, albo dalej rozwijać się swoim tempem i wedle własnego planu. Ja wybrałam rozbudowę do wysokich poziomów manufaktur bonusowych żywych towarów, bo zadania 1 dniowe w zwykłych bonusowych pasują mi czasowo. I co? I teraz na siłę mam rozbudować manufaktury wbrew sobie, bo inaczej event nie jest dla mnie. Może poziomowania zadań na manufakturach ma jakiś sens, ale jakiś umiar należało zachować lub dać jakąś nawet wymagającą alternatywę. W moim wypadku , nie stać mnie na zrobienie całej Iglicy(żeby dostać czar). Nie mam miejsca na stawianie kolejnych manufaktur. Wychodzi na to, że mam rozbudować posiadane, a następnie je zburzyć i budować od nowa żeby mieć misje jednodniowe. Cóż kolejna rzecz która sprawiała że gra była dla mnie ciekawa, jest już nie dla mnie. Niedługo zostanie takim jak ja tylko puszczanie produkcji i ich zbieranie czyli nic zachęcającego.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jak mnie wkurzaja takie zmiany w czasie eventu. Jeszcze cholera tyle przyspieszaczy już poszło na marne. Lecą w kulki po calosci
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Zmiany 1 dzień po uruchomieniu eventu, to wkurzające i żałosne - przecież już 2 tygodnie jest event na becie, a jak nie byli pewni, to mogli jeszcze przesunąć start na normalnych serwerach.

A jak rozumieć, że produkcja z Magicznych Warsztatów będzie się liczyła podwójnie?
Czy tak że jak mam wyprodukować cztery 1-dniowe produkcje, to w Magicznych wystarczą dwie?
 

Viperek

Wędrowiec
Pewnie , że wkurzające.
Większość graczy zapewne czekała na turniej żeby pociągnąć event za dobre punkty a tu zonk.
Z tego co słyszałem niektórzy zdążyli załapać się na te duże punkty i już ich mają tyle, że na 2 Brunery starczy.
A reszta ma przechlapane :(.
 
Do góry