• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

Koval92

Kapłan
71930877_10214929956823045_1825462337474134016_n.jpg

Oto oficjalna odpowiedź na wszystkie skargi dotyczące jesiennego wydarzenia zodiaku.

Drodzy Ludzie i Elfy,

W ciągu ostatnich tygodni otrzymaliśmy od was wiele cennych opinii na temat wydarzenia Autumn Zodiac, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego chcemy poświęcić trochę czasu, aby odpowiedzieć na nią bardziej szczegółowo i zamieścić pogląd na temat tego, co planujemy zabrać ze sobą na przyszłe wydarzenia. Staramy się zapewnić przejrzystość i aktywnie włączyć Was w nasz ciągły proces ulepszania naszych wydarzeń.

Dostępność dla wszystkich graczy

Musimy wziąć pod uwagę, że nasze wydarzenia są dostępne dla graczy ze wszystkich rozdziałów, w tym dla najnowszych graczy, którzy nie mogą jeszcze tworzyć Receptur, zdobywać Mgły Wizji lub Zaklęć z Akademii Magii ani ukończyć konfliktów w Iglicy Wieczności. Dlatego będziemy musieli zaoferować alternatywy dla tych zadań, które możemy łatwiej wykonać dla zadań związanych z zwiadem lub badaniami dla początkujących graczy w rozdziale. Dla bardziej zaawansowanych graczy zadania polegające na graniu w niektórych konfliktach w Iglicy lub tworzeniu Przepisów nie powinny generalnie powodować problemów i pozostaną dla nich zamierzoną opcją. Zapewnienie, że w wydarzeniu będą mogli grać ludzie w najwcześniejszych rozdziałach gry, jest również powodem, dla którego zadania eventowe nigdy nie wymagają produkcji towarów poziomu 2 lub 3, towarów wysyłanych lub innych opcji, które zostaną odblokowane znacznie później w grze.

Randomizowane zadania, różnorodność zadań i obfitość zadań zwiadowczych

W naszym poprzednim wydarzeniu, Summer Mermaids, wprowadziliśmy do naszych wydarzeń zupełnie nową mechanikę: losowe zadania. Dzięki nim mogliśmy stworzyć mniej liniowy przebieg zdarzeń i umożliwić otwartą linię zadań. To pozwoliło nam usunąć ograniczenie liczby zadań, które moglibyśmy zaoferować w naszym wydarzeniu, co oznacza, że możecie wykonać tyle zadań, ile chcecie.

Analizując wydarzenie Summer Mermaids, zauważyliśmy, że losowość nie była jeszcze na poziomie, którego byśmy chcieli, i podjęliśmy próbę rozwiązania tego problemu za pomocą Jesiennego Zodiaku, ale widzimy, że teraz zmieniliśmy skalę na drugą stronę. W nadchodzących wydarzeniach staramy się przywrócić większą różnorodność, ograniczając częstotliwość pojawiania się zadań bezpośrednio po sobie. To powinno zapobiec przypadkom, w których otrzymałeś to samo zadanie z zadaniami jeden po drugim. Będziemy testować te zmiany w wersji Beta podczas naszego następnego dużego wydarzenia, które ma nadejść i zaprosimy wszystkich do wzięcia udziału w tym teście.

To powiedziawszy, widzimy, że losowy system zadań pozwala każdemu graczowi zagrać w wydarzenie według własnych możliwości i nie może przedwcześnie zakończyć linii zadań. Dlatego zamierzamy zachować losowy system zadań, aczkolwiek z potencjalnymi poprawkami, takimi jak unikanie wspomnianych wyżej zadań typu back-to-back.

Ważnym punktem zwrotnym, który wielokrotnie pojawiał się w ciągu ostatnich tygodni, były misje zwiadowcze prowincji oraz inne misje związane z mapą świata, takie jak zdobywanie reliktów lub kończenie spotkań. W przypadku jesiennego zodiaku dodaliśmy już alternatywy dla tych zadań i będziemy to robić dalej. Słyszymy waszą opinię, że tego rodzaju misje zajmują dużo czasu w wyższych rozdziałach i mogą popchnąć graczy do zwiadowania dalej, niż powinni, i dlatego chcemy to rozwiązać.

Nie usuniemy jednak całkowicie zadań związanych z mapą świata, ale je ograniczymy.

Nowe typy zadań i wymagania poziomów


Dużą zmianą, którą wprowadziliśmy w Autumn Zodiac, są zadania wymagające pewnego poziomu Warsztatu lub Manufaktury do wykonania. Zadania te znajdowały się w centrum opinii z kilku powodów, w tym z powodu braku (czasu na zbudowanie) wymaganego poziomu budowania w twoim mieście, a także dlatego, że zadanie było trudne do zrozumienia. Ten rodzaj misji pozostanie, ale w przyszłych wydarzeniach będziemy obserwować wskaźniki wykonania misji dla tego typu, aby potwierdzić, że równoważenie działa zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli tak nie jest, nadal możemy dostosować prawdopodobieństwo pojawienia się tego zdarzenia podczas wydarzenia, a także wyrównać ten wymóg. Jedną rzeczą, którą chcemy już poprawić, jest wyjaśnienie w grze, w jaki sposób te zadania działają. W czasie jesiennego zodiaku dodaliśmy już teksty podpowiedzi, dostępne w grze w oknie zadania, aby uwydatnić wymagania dotyczące tych zadań. Niestety te wskazówki nie są dostępne w aplikacji, co powoduje pewne zamieszanie w przypadku naszych graczy grających tylko w aplikacji. W przypadku nadchodzących wydarzeń planujemy udostępnić te wskazówki dotyczące zadań również na urządzeniach mobilnych. Pomoże to nie tylko w wydarzeniach, ale także we wszystkich innych zadaniach, które zawierają takie wskazówki (np. Zadania we wcześniejszych rozdziałach lub rasach gościnnych.

Ponowny rebalans jesiennego zodiaku

W pierwszych dniach wydarzenia na żywo musieliśmy wprowadzić pewne zmiany w bilansie wydarzenia. Było to niestety konieczne, ale rozumiemy również, dlaczego nie była to doceniana zmiana, szczególnie w podanym czasie. Ponowne zrównoważenie eventu nie jest decyzją, którą podejmujemy pochopnie, dlatego podejmujemy ją w ostateczności. W przypadku jesiennego zodiaku zdecydowanie podjęliśmy działania zbyt późno, ponieważ powinniśmy byli wprowadzić te zmiany, zanim wydarzenie rozpocznie się na żywo. Dlatego zaplanowaliśmy szereg zmian, które pozwolą nam podjąć te decyzje wcześniej. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze będziemy w stanie uniknąć ponownego rebalansu niektórych aspektów funkcji lub wydarzenia, nawet jeśli jest już w toku, ponieważ niektóre zmiany (np. Potencjalne błędy lub exploity) mogą czasami zmusić nas do podjęcia natychmiastowych działań .

Dalsze zmiany w trwającym wydarzeniu

Na koniec chcemy wyjaśnić, że nie planujemy wprowadzać dalszych zmian w wydarzeniu Autumn Zodiac na żywo. Pomimo tego, że słyszymy Twoją opinię, nie chcemy wprowadzać kolejnej aktualizacji, która wpłynie na to wydarzenie teraz, po tym, jak wszyscy opracują i dostosują swoje strategie po początkowych zmianach balansu. Jak widzieliśmy przy pierwszych dostosowaniach zadań, zmiana dostępnych zadań stanowiłaby także ryzyko przerwania lub zmiany zadań w określonych okolicznościach, czego chcemy uniknąć.

Dzięki naszym bieżącym analizom danych dotyczących wydarzenia widzimy, że trudność wydarzenia i postęp gracza są obecnie na zamierzonym poziomie i że wielu graczy już udaje się ulepszyć swoje Niedźwiedzie - przy współczynnikach porównywalnych z poprzednimi wydarzeniami, takimi jak Przesilenie letnie i Letnie syreny.

Mamy nadzieję, że ten post rzuci nieco światła na nasze planowane zmiany w nadchodzących wydarzeniach w wyniku waszych opinii. Dajcie nam znać, jeśli macie jakieś uwagi, zamieszczając post w wątku do dyskusji na temat jesiennego zodiaku. Chętnie usłyszymy co macie do powiedzenia.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wyrazili swoją opinię - mamy szczęście, że mamy tak zaangażowaną społeczność w naszym świecie Elvenar!

Z poważaniem,

Twój zespół Elvenar


Dla społeczności PL pracę wykonał google translator. Czytał Koval Czubówny.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
3 x zwiad/15 mgiel, wydaj 20 PW, zwiad/15 mgiel uwazam za co najmniej chamstwo, juz wczesniej mialem przekonanie ze ewent ma cel wyciagac po 50 diamentow od graczy aby co chwile zmieniali receptury w AM, mikro płatnosci w skali makro
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
niema co pluć na event... mogli dać nowe wymagania z limitowaną ilością zadań jak to kiedyś bywało i dopiero by był fun...

co do zadań na zwiad jako uproszczenie nowym graczom... też jest pocieszenie. Zakładam, ze się z tego wycofają w tej skali co mamy teraz. Dlaczego? Bo mając do wyboru zwiad i mgłę to nowy wykona zwiad... a więc będzie szybciej się rozwijał. Prędzej też się wbije na orki, bo taki nowik będzie gonił zwiady jak głupi... tym bardziej, że prówki = expy. A to nie jest zgodne z polityka spowalniania graczy, więc raczej wyjdą rakiem z tej opcji. Tylko trybiki im tam muszą zaświecić a to nie takie proste

zostaną nam samarki (mgła) i magiczny guziczek >wydaj 50 diamentów<

podejrzewam, ze gdyby w warsztatach były ilości rzędu 1-2-3 szt produkcji nikt by nie płakował z tego powodu. Ale wielkości rzędu 5x skrzynka jest jednak wyzwaniem
zadania na produkcje w fabrykach powodują też masakryczne niedobory towarów. Młotki nie są tak dokuczliwe, bo możemy je sobie z inwentarza "wyjąc" (bonusy), ale surki nie mamy w paczkach... nawet w zasobnych magazynach po kilku takich eventach będą puste kąty straszyć

będzie śmiesznie
 

DeletedUser3332

Guest
visit0r, chamstwem to jest: wyprodukuj wojsko, wyprodukuj wojsko, zwiad/etc, zwiad/etc, wyprodukuj wojsko, 5xskrzynka, zwiad/etc, 5xskrzynka, zwiad/etc......... :D

Właśnie po zwiadzie/etc dostałem .......... zwiad/etc. <ciach>o_O


edytowano wulgaryzm//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
@Elvenar Team @jarq

pozostało 5 dni do końca event-u a ja muszę go zakończyć, ponieważ kolejny raz otrzymałem zadanie rozwiąż 9 konfliktów lub 45 turniejowych (w sumie to ostatnio tylko to lub zdobądź X reliktów :) ) a niestety magazyny zostały wyczyszczone z surowców. Dlatego cieszy to, że przyznaliście się do "przegięcia i nieudolności" przy balansie tego eventu ale dla mnie to żadne pocieszenie i chyba dla wielu innych graczy.

Miłego dnia i dobrego samopoczucia.
 

DeletedUser4281

Guest
Właśnie mi się przypomniało tak ci co wybrali ścieżkę bardziej towarową narzekają a przecież od początku akademii mają dostęp do czaru "magiczna produkcja" który niezależnie od poziomu daje ... 50% do produkcji danego towaru to tyle co brunatny misiek do wojska. @Koval92 jako jeden z niewielu użytkowników pandy może ją przetestować czy to się czasem nie kumuluje :)

Dokladnie. A jesli poprzedzic teraz te zaklecia pandą, a nastepnie zloty i burzowy feniks to uzbiera sie pewnie sporo towarow.
Prosze tylko nie wieszac na mnie psow, nie sprawdzalem tego, ale jest to poprostu pewne rozwiazanie.

Dokładnie! A my dowiedzieliśmy się w dniu, w którym to wyszło na betę, jeżeli ktoś nie śledzi bety to nic nie wiedział i nie miał szans się przygotować.

Im zależało na tym, żebyśmy w tym evencie zrobili jak najmniej.

Napewno zalozeniem IG nie bylo by kazdy osiagnal poziom 10 misiow na 10 lvl. To juz zupelnie pozbawiloby nas balansu na obecnym poziomie.
Prawie napewno zalozeniem IG bylo by gracze bardziej czynnie uczestniczyli w zyciu forum, byc moze tez testach na becie, bo to sie zwyczajnie oplaca posiadaniem waznych informacji przed wejsciem zmian na live.

Ogolnie rzecz biorac poziom trudnosci eventu nie byl az tak duzy. Jak zliczycie sobie graczy ktorzy osiagneli co najmniej 2 misie to wydaje mi sie ze jest ich sporo. A takich ktorzy maja co najmniej 1 na 10 lvl to prawie kazdy i to wlasnie bylo zalozeniem IG. Czy wczesniej ktos narzekal ze ma tylko 1 feniksa?
Jedyna niedogodnoscia jest nielosowa losowosc i to jest ogromnie frustrujace utrudnienie, bo to poziom zadan powinien zmuszac do wysilku a nie zlosliwa losowosc.
 

DeletedUser3975

Guest
visit0r, chamstwem to jest: wyprodukuj wojsko, wyprodukuj wojsko, zwiad/etc, zwiad/etc, wyprodukuj wojsko, 5xskrzynka, zwiad/etc, 5xskrzynka, zwiad/etc......... :D

Właśnie poz zwiedzie/etc dostałem .......... zwiad/etc. <ciach> o_O
3 x zwiad/15 mgiel, wydaj 20 PW, zwiad/15 mgiel uwazam za co najmniej chamstwo, juz wczesniej mialem przekonanie ze ewent ma cel wyciagac po 50 diamentow od graczy aby co chwile zmieniali receptury w AM, mikro płatnosci w skali makro

Mogę przybić Wam tylko "piątkę", nijak pocieszyć...
mam ewidentnie to samo = po "końcowej dobrej zmianie", bez mian.
Stoję okrakiem nad przepaścią bo IG zajubało kładkę, jedną nogą w Krasnoludach, a szpilką zahaczając lekko o Wróżki, z worem miedzi i granitu na plecach, u pasa pęk kluczy, które też nie uskrzydlają/nie są wagą piórkową.
Próbuję złapać równowagę i ni huk nie mogę bo w głowie fajerwerki zmian "mirage" i zapętlona pitolona mantra - goń Brunatnego Misia.
Biegnij AngelA, biegnij...
Czuję się jak ten Forest Gump i Travolta z Pulp Fiction w jednym,
euforia na przemian ze sprintem do toalety.

Pozdrawiam
 

Koval92

Kapłan
Właśnie mi się przypomniało tak ci co wybrali ścieżkę bardziej towarową narzekają a przecież od początku akademii mają dostęp do czaru "magiczna produkcja" który niezależnie od poziomu daje ... 50% do produkcji danego towaru to tyle co brunatny misiek do wojska. @Koval92 jako jeden z niewielu użytkowników pandy może ją przetestować czy to się czasem nie kumuluje :)
W każdym razie i więcej o tym myślę tym bardziej widzę żę ten misiek to nie op to zaledwie podciągnięcie do równowagi

Nakarmiona przez 1h daje ci za każdego innego zwierzaka towary 1 sortu w chwili gdy go karmisz.

Formuła jest: Ukończone prowincje razy mnożnik etapu (na 10 poziomie mnożnik etapu pandy wynosi 50) .
U mnie jest to 466 x 50 = 23300. Nie ma wpływu niestety żadna magiczna manufaktura itd bo to od prowincji zależy, tak jak niektóre cuda.
 

Tajniakos

Paladyn
No to nadszedł czas i z mojej strony na podsumowanie tego eventu :)
Event w samym zamyśle dobry. Twórcy co prawda zaliczyli skuchę dokonując zmian na początku eventu ale myśleli, że nie ma innego wyjścia i się w tym aspekcie nie pomylili - Zmiany musiały zajść choć i moment i sposób ich wprowadzenia naganny.
Na becie udało mi się uzbierać komplet misiaków. Gdy zmiany weszły u nas to na becie było 10 dni do końca eventu. Po zmianach wiedziałem już, że nie będzie tak malinowo :) Jednakże udało mi się zrealizować swój plan minimum, którym było postawienie brunera i polarnego na 10lvl i z tego jestem zadowolony :).
O to, że nie udało się więcej, pretensje mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie bo nigdy nie trzymały się przy mnie bosty czasowe. Sporo ich poszło też na dostawienie warsztatów i manufaktur na sam Event i nie byłem w tym odosobnionym przypadkiem. Oszczędzanie w tej grze bardzo popłaca.
Zadania eventowe nie byłyby trudne gdyby nie fakt, że występowały seriami jak z CKM-u.
"losowość" zadań eventowych niestety z losowością miały tyle wspólnego, co świnia z dietą lekkostrawną...
Inno dokonując zmian w zadaniach oraz w redukcji ilości kluczy starało się nas przekonać, że dla nas to zmiana na lepsze - Ja mam troszkę odmienne odczucia. W zamyśle było zminimalizowanie produkcji 24h na warsztatach a wyszło jak wyszło. Do tej pory miałem po dwa zadania na chlebki i browarki a dobówek tyle, że przestałem już je liczyć... Gdzie ta zmiana na lepsze?
Frustrująca i męcząca była też mechanika wielokrotnego pod rząd przyznawania zadań i to o dziwo tych trudniejszych :) Nie widziałem ani nie słyszałem aby ktokolwiek wylosował 3x pod rząd np wydaj 20PW czy wyprodukuj 15 browarków ale zwiady, produkcje na manufakturach, mgły wizji, relikty czy konflikty to leciały całymi stadami - taki system pseudo "losowości" nie powinien był się pojawić w takiej formie ponieważ tak naprawdę uderzył w najsłabszych i niedoinformowanych graczy.
Zmiany tak naprawdę miały zatrzymać graczy przed zdobyciem wielu kompletów miśków, tych których nie potrafili zatrzymać w evencie letnim... Nie wzięli jednak pod uwagę, że to nie ilość kluczy a bosty czasowe pozwolą dokonać im tego samego wyczynu:)

Przykładów tych osób podawać chyba nie muszę, bo dobrze wiemy o kim mowa :) Z tego miejsca serdecznie im gratuluję bo dokonali tego dzięki swojej determinacji, oszczędności i czasowi, który musieli poświęcić na przeklikiwanie zadań :)
Chylę czoła przed nimi :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4408

Guest
A nie pomyślałeś o tym aby przyłączyć się do jakiegoś aktywnego bractwa. Są turnieje, wymiana towarów i pomoc w obrębie bractwa.

:) Pomyślałem i nawet 1 osobowe założyłem ale z takim wpisem :

"Wczasuje, brak przyjęć i chęci zwiedzania innych, aczkolwiek pewnie rewelacyjnych gildii, pozdrowionka ;)

Wybór aby grać bez bractwa podjąłem świadomie mimo że w "Elvenar" najwięcej korzyści mamy będąc w bractwie ( brakuje schematów, itp. )
Myślę że największa frajda z gry jest wtedy jak dorabiamy się sami. W tej chwili niewiele mogę też zaoferować, bardziej bym brał jak dawał a to niesprawiedliwe. Z drugiej strony naturę mam taką że lubie pomagać lecz sam nie lubie prościć. W bractwie z osobami ukierunkowanymi na siebie zostałbym bankrutem ;) No jest dylemat nom, zwłaszcza jak się utknie i patrzy na brunatnego który ma siostrzyczkę a przydałby się jeszcze polarny brat. Ale nie można mieć wszystkiego, z czasem będzie lepiej. :cool:
 

DeletedUser3983

Guest
Znów mam blokadę na zadania na 9 konfliktów i 45 z turnieju, rozpoczęłam je w turnieju a teraz nie mogę zmienić na 9 z prowincji też tak macie?
 

Nusion

Kapłan
Znów mam blokadę na zadania na 9 konfliktów i 45 z turnieju, rozpoczęłam je w turnieju a teraz nie mogę zmienić na 9 z prowincji też tak macie?
Możesz zmienić. Jeśli zrobisz na mapie więcej % z wymaganej ilości konfliktów niż zrobiłaś w turnieju, to "przeskoczy" na te 9 konfliktów z mapy. Pasek postępu zawsze pokazuje to, czego zrobiliśmy więcej, w tym wypadku oczywiście procentowo.
 

DeletedUser4408

Guest
Znów mam blokadę na zadania na 9 konfliktów i 45 z turnieju, rozpoczęłam je w turnieju a teraz nie mogę zmienić na 9 z prowincji też tak macie?

Podobno teraz system działa tak że zaliczy to co wykonasz wcześniej.
Ubij 1 konflikt i jak mignie wykrzyknik przy zadaniu eventowym to znaczy
że tak będzie a przynajmniej powinno :)
 

Koval92

Kapłan
Moje podsumowanie Eventu:

Nagrody daily eventu - 2/10 - beznadzieja, budynki pop/kult bardzo słabe, zero nowości w budynkach, same odgrzewane kotlety, nie pojawiły się nawet Sale Eldrasilów pomimo przewidywań na Elven Gemsach (stronie z rozpiskami eventów) .

Pominięto w daily niektóre budynki znowu, skracacze 20h, skracacze 1h były 2x mniej opłacalne niż 4x14h bo wychodziło 2x mniej godzin do skrócenia, gdyby to było 50x 1h albo 30x 2h to było by inaczej.

Nagrody główne eventu: 7/10

Misiek brunatny - MVP pod względem efektu, zdecydowanie najbrzydszy wizualnie
Panda - MVP wizualna, zdecydowanie skrzywdzona pod względem efektu i produkcji
Polarny - Bardzo ładny wizualnie, niektórym się podoba bardziej niż panda, efekt średnio potrzebny poza kombinatorami siedzącymi całe życie w elfach bo zakrzywienia czasu z konstruktów nigdy nie doświadczą (powodzenia z karmą). Produkcje dla mnie słabe, dla innych może nie.

Została olana prośba graczy o budynek produkujący zaklęcie renowacji co 48h oraz budynek z efektem skracania zwiadów.

(przypominam budynek produkujący zaklęcia renowacji był obiecany przez COMMUNITY MANAGER MARINDOR na becie w formie budynku 1x2 działającego na zasadzie obwoźnej biblioteki, w ramach zmienienia renowacji w osobny od schematów twór, zamiast zastąpienia nią schematów)

Poziom trudności: 5/10

Dobre wyzwanie dla aktywnych i umiejących robić eventy graczy
Zniszczenie całkowite zabawy graczom, którzy nie czytali bety i nie przygotowali miasta dokładnie tak, jak InnoGames kazało, narzucając każdemu swoją wizję, że ma mieć takie i takie manufaktury, takie i takie warsztaty i koniec.

Zmiana waluty ze 188 na 80 w trakcie eventu na live... Utrudnienie nam eventu bo kilka osób wyjechało linię questów z nagród, po czym uderzyło to w większość graczy, a te osoby znowu wyjechały linię questów z nagród.

Pętla questów: 1/10

Questy na trunki i proste narzędzia pojawiły się w sumie 5 razy w ciągu kilkuset questów u mnie (mam 2 brunery, 1 polarnego i 1 pandę na max poziomach, czyli w sumie 36 artefaktów, ponad 70 nagród głównych ).

Questy na relikty pojawiły się ponad 60 razy, bardzo częste questy na walki w prowincjach oraz zwiady. Questy na relikty nie pojawiły się przez 4 dni trwania turnieju, w trakcie 3-dniowej przerwy pojawiły się 12 razy w przeciągu 16 questów.

Po raz kolejny twórcy chwalą się, że umożliwili nam nieskończone questy, zamiast umożliwiając nam zdobycie 3 miśków i ani jednego więcej, po 27 artefakcie nagrody główne mogły by być takie, jak:

pop/kult opłacalne LUB
magiczna rezydencja lub magiczny warsztat LUB
zestaw rogu obfitości - każdy element po sobie LUB
Kirit i Krarak, każdy element po sobie LUB
karmy dla zwierząt bo są ogromne braki LUB
zaklęcia renowacji LUB
inne przydatne rzeczy, budynki do ulepszania wojska na 5 dni, biblioteka dla osób które nie mają szczęścia w iglicy, cokolwiek.

Ogólnie: 5/10

Ani mnie ten event nie mrozi ani nie grzeje. Mi się udało zrobić 4 pełne budynki. Inni mieli dużo mniej szczęścia, ogarnięcia ze śledzeniem bety i miejsca w mieście.

Gdyby nie to, że na becie nas ostrzegli i w ten sam dzień, na dwa tygodnie przed eventem zacząłem rozbudowywać warsztaty dodatkowe i ostrzegłem swoje bractwo, to bylibyśmy skończeni.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Ja jeszcze dorzucę jeden niewypał, według rozpiski zostało jeszcze 5 dni ale praktycznie nie ma po co grać (chyba że ktoś potrzebuje artefakty)
Poprzednio to na ostatni dzień dali jakąś ciekawszą nagrodę a tu? Ostatniego dnia powinny być przyspieszacze/pw/portalówki/studnie albo choć chatki many

A tak to jak widać już podsumowujemy ewent który oficjalnie się jeszcze nie skończył :/
 

visit0r

Paladyn
Ja jeszcze dorzucę jeden niewypał, według rozpiski zostało jeszcze 5 dni ale praktycznie nie ma po co grać (chyba że ktoś potrzebuje artefakty)
Poprzednio to na ostatni dzień dali jakąś ciekawszą nagrodę a tu? Ostatniego dnia powinny być przyspieszacze/pw/portalówki/studnie albo choć chatki many

A tak to jak widać już podsumowujemy ewent który oficjalnie się jeszcze nie skończył :/
a ja wlasnie stoje przed dylematem
nalosowalem jakies 1800 h przyspieszenia i mysle czy te ostatnie dni nie cisnac na kolejny komplet miskow czy dac na luz
 

Koval92

Kapłan
Ja jeszcze dorzucę jeden niewypał, według rozpiski zostało jeszcze 5 dni ale praktycznie nie ma po co grać (chyba że ktoś potrzebuje artefakty)
Poprzednio to na ostatni dzień dali jakąś ciekawszą nagrodę a tu? Ostatniego dnia powinny być przyspieszacze/pw/portalówki/studnie albo choć chatki many

A tak to jak widać już podsumowujemy ewent który oficjalnie się jeszcze nie skończył :/

Dla mnie się już skończył, obecnie pomagam innym surowcami robić questy na walki w prowincjach, bo mają zatrzęsienie tego :p
Ostatnie nagrody beznadziejne prawda? chyba, że ktoś zyski portalu 20% lubi.

Ciekawe, że w tym evencie usunęli 3x 20h czasówki, a dali dwukrotnie 4x14h. Mogli zamiast jednego 4x 14h dać jeden dzień czasówki 7x 8h, też 56 godzin wychodzi a można łatwiej użyć, żeby skrócić np produkcje 9h (8h+1h) lub 24h(3x8h)
 

DeletedUser

Guest
No właśnie osiągnąłem swój cel maksimum, szkoda mi przyspieszaczy by ... nazbierać przyspieszaczy :p a potem w sumie nie ma o co grać

8h są dla mnie najwygodniejsze w użyciu bo tyle też kosztuje wyprodukowanie wojska w koszarach :), ale pracuję nad tym by tam było 14h. 8h jest też najbliżej do manufakturowych 9h, potrzebne do tego głupiego zadania zdobądź xxx bonusowego towaru - notabene to zadanie zablokowało mnie skutecznie na świecie gdzie mam miasto w trzecim rozdziale i ma m zdobyć 2000 towaru, gdzie produkcję mam w dziesiatkach liczoną :/
 
Do góry