• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser3983

Guest
Wielkie dzięki za podpowiedź jak ruszyć zadanie z konfliktami, podziałało.
 

Ovocko

Rycerz
@Koval92 Cytowane dwa zdania mogłeś zachować dla siebie. Tylko, że ty tak nie potrafisz :/ żenada...

No ja się tutaj nie zgodzę. To po prostu stwierdzenie faktów:
1. Zmiany w evencie wynikały z tego, że byli gracze, którym udało się zdobyć cały szereg nagród głownych
2. Zmiany te znacząco utrudniły event nie tylko graczom z pkt. 1, ale właśnie wszystkim. Jeśli nie wierzysz, odpal sobie miasto na innym świecie i próbuj na poziomie 1 zrobić event (ja tak zrobiłem)
3. Mimo zmian, ci którzy mieli możliwości (zasoby itp.) nadal zdobywają kolejne nagrody, natomiast ci, którzy ich nie mieli, wylądowali w czarnej <ciach>(patrz pkt. 2)

Nie chodzi o zazdrość i to, że "ktoś tam zdobył więcej miśków ode mnie" (z całym szacunkiem, ale większości graczy wisi to, co robią i jakie budynki mają inni, nawet jeśli mają zylion miśków) ale o - jak napisałem wyżej - proste podsumowanie faktów.

Z tego co widzę macie już z Kovalem92 pewną historię, ale jak sobie czytam ten wątek, trudno nie odnieść wrażenia, że co poniektórzy są cokolwiek przewrażliwieni na swoim punkcie i wszelkie komentarze traktują jako przytyk pod własnym adresem. Muszę ich jednak rozczarować - większości graczy ich osoba po prostu nic a nic nie obchodzi.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Z tego co widzę macie już z Kovalem92 pewną historię, ale jak sobie czytam ten wątek, trudno nie odnieść wrażenia, że co poniektórzy są cokolwiek przewrażliwieni na swoim punkcie i wszelkie komentarze traktują jako przytyk pod własnym adresem. Muszę ich jednak rozczarować - większości graczy ich osoba po prostu nic a nic nie obchodzi.

też zazdroszczę temu "komuś" tych misiów. I nie mam problemu z przyznaniem sie do tego. Każdy z nas lubi mieć więcej. I tez chciałabym mieć więcej.... ale to nie powód by chciec temu "komuś" odgryźć tętnicę

wiem ile ten "ktoś" poświęcił czasu, wysiłku, surowców i przyspieszaczy o diamentach juz nie wspominając. Mnie nie było stać na takie poświęcenie i musze zadowolić się 2 miśkami. Może dałoby sie więcej... może nie... to nie ma znaczenia. Każdy mógł mieć 15 syrenek i 18 misiów tez pewnie byłoby możliwych... kwestia determinacji. Mi jej zabrakło przy evencie i to jest tylko i wyłącznie moja wina

wszystkie osoby plujące na tego enigmatycznego "ktosia" powinny sie wstydzić. Nikt im nie bronił robić pętli 1 dnia. A że im sie nie kciało... to co, że to niby wina chrisa jest? nie przesadzacie trochę?

w tej grze może zabraknąć jedynie chęci i determinacji. Reszta szeroko rozumianych surowców (nawet tych reglamentowanych) jest do zdobycia w grze. Kwestia tylko chęci aby je zdobyć i determinacji w realizacji celu. A pretensje można sobie w kieszeń wsadzić. Bo pretensje że coś nie pykło można miec tylko i wyłącznie do siebie. Tym bardziej, ze chris podaje dokładną instrukcję jak robić event...

a że event jest paskudny... jest paskudny tak samo dla wszystkich
 

DeletedUser1874

Guest
W sumie jeśli nie dodadzą dodatkowych gwiazdek w prowincjach to posiadanie zakrzywień czasu, ani polarnych nie jest niezbędne by robić prowincje na 6 gwiazdek - choć wiem że to ogromne ułatwienie.
Więc bonus polarnego nie daje realnej przewagi w turnieju, choć wielu graczom którym starcza czasu tylko na 3-4 gwiazdki bardzo ułatwi to zdobycie kolejnej/ych.
Chyba że ktoś przymierza się do odpalenia kilku polarnych jednocześnie i zrobienia dwóch turniejów pod rząd na tych samych wzmocnieniach do wojska - w końcu odstęp pomiędzy kolejnymi turniejami to nie całe 3 doby, a wzmocnienia trwają 5. Posiadając zakrzywienie i 2-3 misie polarne wydaje się to całkiem możliwe do wykonania przy odrobinie determinacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
też zazdroszczę temu "komuś" tych misiów. I nie mam problemu z przyznaniem sie do tego. Każdy z nas lubi mieć więcej. I tez chciałabym mieć więcej.... ale to nie powód by chciec temu "komuś" odgryźć tętnicę

wiem ile ten "ktoś" poświęcił czasu, wysiłku, surowców i przyspieszaczy o diamentach juz nie wspominając. Mnie nie było stać na takie poświęcenie i musze zadowolić się 2 miśkami. Może dałoby sie więcej... może nie... to nie ma znaczenia. Każdy mógł mieć 15 syrenek i 18 misiów tez pewnie byłoby możliwych... kwestia determinacji. Mi jej zabrakło przy evencie i to jest tylko i wyłącznie moja wina

wszystkie osoby plujące na tego enigmatycznego "ktosia" powinny sie wstydzić. Nikt im nie bronił robić pętli 1 dnia. A że im sie nie kciało... to co, że to niby wina chrisa jest? nie przesadzacie trochę?

w tej grze może zabraknąć jedynie chęci i determinacji. Reszta szeroko rozumianych surowców (nawet tych reglamentowanych) jest do zdobycia w grze. Kwestia tylko chęci aby je zdobyć i determinacji w realizacji celu. A pretensje można sobie w kieszeń wsadzić. Bo pretensje że coś nie pykło można miec tylko i wyłącznie do siebie. Tym bardziej, ze chris podaje dokładną instrukcję jak robić event...

a że event jest paskudny... jest paskudny tak samo dla wszystkich
wlasnie zatrzymalo mnie 3 kolejno "wylosowane" zdobycie 11 reliktow i mialem dylemat czy rzucac sie w wir kolejnego misia, przekonalas mnie ze wystarczy uzyc wczorajszych przyspieszaczy, chociaz z ciezkim sercem na 11 reliktow sie poswieci 9 dni przyspieszaczy ;/
 

DeletedUser3332

Guest
kikimora, "....Bo pretensje że coś nie pykło można mieć tylko i wyłącznie do siebie...", tutaj sie nie zgodzę, bo dopóki mamy tu element losowości (losowania zadań, losowania "skrzynek") to niestety część pretensji spada na ten automat losujący.

Niestety u mnie z losowością jest cieżko, bo np. zostawiłem sobie ok 4k kluczy na przyśpieszacze 14h i wylosowałem 2 szt. Co dziwne bo w ostatnich eventach polowałem na studnie i potrafiłem wyjść z 15-20 sztukami..

Oczywiście nie można miec do nikogo pretensji o to że sobie strategicznie siedzi w jakiejs rasie aby mu było łatwiej, na tym chyba ta gra polega aby dobrze dopasować strategię do aktualnego stanu zasobów (czy to wojskowych, czy surowcowych) i sytuacj.

PS. Za wyraz na "d" dostałem ostrzeżenie, wiec strzeż sie Ovocko :D
 

DeletedUser4395

Guest
Cześć!
Mam pytanie do Was odnośnie jednej z nagród - miśka Pandy. Jaki bonus w rzeczywistości daje ten misiek?

Na głównej stronie https://elvengems.com/autumn-zodiac/evolving-buildings/ najpierw opisują, że bonus dotyczy produkcji 1 tieru (Adds Marble, Steel, and Planks each time Pet Food is applied to any pet while the effect is active), a następnie w tabeli, że dotyczy 2 tieru...

I takie dodatkowe pytanie, bo nie widzę na stronie informacji - co ile można karmić miśka Pandę, żeby zdobyć surowce, a co ile miśka Brązowego?
 

Załączniki

  • 2tier.png
    2tier.png
    150,4 KB · Wyświetlenia: 12
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Capricorn

Wędrowiec
czytam sobie i czytam coby się dokształcić i takie pytanie mam- jak niektórym udało się wymaxować po kilka miśków? Mam pandzię na 10 lvl (tak wiem że skokosiłam z wyborem)- ale to szczyt moich możliwości. Gdzie popełniam błąd? Tak pytam na przyszłość żeby się lepiej przygotować do eventów?
ciułam klucze na lepsze budynki, kalkuluję ile kluczy zdobędę z nagrody. Czy to kwestia fartu w losowaniach zadań (większość 15 wizji mgły, zdobywanie reliktów i produkcja skrzynek- te mi się seriami powtarzają)? Klucze zdobywam rzadko. Na kilkadziesiąt razy tylko raz 500 mi się trafiło. Nie to, że narzekam ale najwidoczniej coś u mnie nie pykło, Może strategicznie coś na poziomie gracza mogę poprawić bo na losowość nic nie poradzę?
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
czytam sobie i czytam coby się dokształcić i takie pytanie mam- jak niektórym udało się wymaxować po kilka miśków? Mam pandzię na 10 lvl (tak wiem że skokosiłam z wyborem)- ale to szczyt moich możliwości. Gdzie popełniam błąd? Tak pytam na przyszłość żeby się lepiej przygotować do eventów?
ciułam klucze na lepsze budynki, kalkuluję ile kluczy zdobędę z nagrody. Czy to kwestia fartu w losowaniach zadań (większość 15 wizji mgły, zdobywanie reliktów i produkcja skrzynek- te mi się seriami powtarzają)? Klucze zdobywam rzadko. Na kilkadziesiąt razy tylko raz 500 mi się trafiło. Nie to, że narzekam ale najwidoczniej coś u mnie nie pykło, Może strategicznie coś na poziomie gracza mogę poprawić bo na losowość nic nie poradzę?
losowości w tej grze już nie ma
najlepszym dowodem jest 5 dziś zadanie zdobycia 11 reliktów
 

DeletedUser2262

Guest
Cześć!
Mam pytanie do Was odnośnie jednej z nagród - miśka Pandy. Jaki bonus w rzeczywistości daje ten misiek?

Na głównej stronie https://elvengems.com/autumn-zodiac/evolving-buildings/ najpierw opisują, że bonus dotyczy produkcji 1 tieru (Adds Marble, Steel, and Planks each time Pet Food is applied to any pet while the effect is active), a następnie w tabeli, że dotyczy 2 tieru...

I takie dodatkowe pytanie, bo nie widzę na stronie informacji - co ile można karmić miśka Pandę, żeby zdobyć surowce, a co ile miśka Brązowego?
Pyt.1: z tego co wiem produkuje T2 (wcześniej nieprawdziwie napisałem że T1, sorki za pomyłkę)
EDIT: dodatkowe źródło: https://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_evo_autumn_xix_bear_panda/
Pyt.2: możesz karmić na okrągło jeśli karmy w inwentarzu Ci nie zabraknie. Panda działa w taki sposób że jak nakarmisz to ją aktywujesz i wtedy jak wydasz gdzieś indziej karmę to dostajesz każdorazowo towar T1 (za każde użycie karmy)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4395

Guest
Cześć Cassia,
Myślę, że jedno to kwestia posiadanej ilości przyspieszaczy - jak masz w zapasie dużo, to możesz szybciej zadania robić. Druga kwestia, to przygotowanie się do eventu - czyli wybudowanie dodatkowych warsztatów/manufaktur, żeby szybciej robić zadania.
Zupełnie inną kwestią jest tzw. "losowość" w tym turnieju, co do której na poprzednich stronach jest olbrzymia ilość komentarzy.

PS. Nie widzę u Ciebie postawionego miśka - może jeszcze nie wszystko stracone ;-)
 

DeletedUser4395

Guest
Mighty Garoth,
Masz go postawionego?

Znalazłam w kolejnych opisach na stronie informację, że daje bonus do 2 tieru:
"Each evolving building will add a nominal amount of population and culture, and produce either coins, units, or Tier 2 goods.
  • Brown Bear – produces units
  • Polar Bear – produces basic and advanced resources
  • Panda Bear – produces Tier 2 goods"
 

DeletedUser2262

Guest
Mighty Garoth,
Masz go postawionego?

Znalazłam w kolejnych opisach na stronie informację, że daje bonus do 2 tieru:
"Each evolving building will add a nominal amount of population and culture, and produce either coins, units, or Tier 2 goods.
  • Brown Bear – produces units
  • Polar Bear – produces basic and advanced resources
  • Panda Bear – produces Tier 2 goods"
Opierałem się na wczesnych info z bety, ale jak spojrzeć również na https://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_evo_autumn_xix_bear_panda/ to wychodzi że produkuje faktycznie T2
 

DeletedUser4395

Guest
I jest tam też opis, że bonus do produkcji co 48h. Dzięki za stronkę!
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Event bajka:D. Rozwalilem laptop, roztrzaskałem 3 myszki, przetestowałem etui pancerne na smartfonie.

Ogólnie zdobyłem więcej niż chciałem więc jestem zadowolony.

Szacun dla tych co zdobyli więcej niż 4 miśki. Wczoraj ponad 200 zadań od strzała to wiem ile to czasu, determinacji i nerwów kosztuje gdy człowiek robi 5x24h warsztaty by za 5 zadań znowu je robić lub 15 zadań na relikty w serii 30 zadań. O zwiadach nawet nie ma co wspominać z 23h robie teraz zwiad w 48h:d.

Chris jeśli to nie tajemnica to ile trwa u Ciebie zwiad i jeśli masz do wyboru to wolisz zwiad czy mgły??
 

DeletedUser174

Guest
wlasnie zatrzymalo mnie 3 kolejno "wylosowane" zdobycie 11 reliktow i mialem dylemat czy rzucac sie w wir kolejnego misia, przekonalas mnie ze wystarczy uzyc wczorajszych przyspieszaczy, chociaz z ciezkim sercem na 11 reliktow sie poswieci 9 dni przyspieszaczy ;/
jest jeszcze akademia.. o tu sie przydaje w imię wyższych celów. Jeszcze nie wolno zapominać o skrzynkach za somsiady

yojinek.pl
wybacz, ale dalej podtrzymuję swoje stanowisko, ze pretensje to tylko do siebie
Możliwości zdobycia przyspieszaczy mamy na pęczki. A to jak je użytkujemy to już zależy od nas. Możemy przyspieszyć budowę domku, który i tak się sam jutro wybuduje albo kilka kliknięć i "budynek szybciej pracuje"... ja wolę poczekać (nie dotyczy kupca) i przyspieszacze kitram właśnie na takie okazje. W akademii nawet tych na 10-15min nie odpuszczam... już w syrenkach je doceniłam, a i w tym evencie nimi nie gardzę. Kwestia wyborów jakich dokonujemy ma wpływ na naszą grę. W tym evencie zbieram przyspieszacze... w sumie głównie na przyszłe wydarzenia. Mój wybór, ale nawet simia (40+h budowy) nie szła na przyspieszaczach, bo w evencie nie ma zadań na budynki

Losowość jest taka sama dla wszystkich. I jest tak samo wredna. Oczywiście że jednego zwiad boli mniej, a ktoś inny ma wybór 15 mgieł... trudno. Takie warunki gry. Czy mi sie to podoba, ze mam skończone drzewko teoretycznie (można było strategicznie trzymać badania tylko na eventy) nie z mojej winy nie mam możliwości technologi? Nie. Ale ten problem nie tylko mnie dotyczy. 15 mgieł boli każdego tak samo. Czy tych zadań jest za dużo? Tak. Ale jest ich za dużo u każdego, nie tylko u mnie. Przez event przeleciało mi tyle śmieci w akademii... nawet zestaw szachowy i kilka kodeksów czy innych płomieni.... trudno. mogłam czekać na lepszą okazję. Ale wolałam nie czekać. I to był mój wybór.
Do katalizatorów potrzebuje zwojów i pyłu. Nie lubię tych turniejów - wygrana na loterii mieć w zestawie 2 najtrudniejsze turnieje. Znowu kwestia wyboru. Albo klikamy je po relikty i płaczemy w trakcie turniejów, albo płaczemy że nie mamy z czego zrobić glutów... Co wybierasz to masz...u mnie w magazynie po ok 2k reliktów leży, a mimo tego co jakiś czas nerwowo zerkam czy mi oby ich nie zbraknie

Losowość w tym evencie jest dokuczliwie wredna, bo zabrali nam sporo zadań. Nie ma produkcji na 24 i 48h, które byly zawsze przygotowane. Nie ma już wspomnianych upów budynków. Nie ma zadań na zdobycie surowców tj odpada nam 9 zadań! Do tego jeszcze złoto i pomoc sąsiedzka, które funkcjonowały w syrenkach. To były zadania na "jedno kliknięcie", a teraz mamy 15 mgieł / zwiad/ relikty i konflikty tylko. Jak liczba możliwości sie skurczyła to i "szanse" na te zadania musiała wzrosnąć. Dodatkowe wymagania czyli minimalny poziom budynków w połączeniu z stosunkowo dużą ilością produkcji powoduje dodatkowe utrudnienie. Gmyranie przy "losowości" zadań było jedynie niedźwiedzią przysługą ze strony ig i gwoździem do trumny, bo mniej zadań na warsztaty = więcej zadań na mgłę. Tu nie mogło być innego wyniku

Event sam w sobie nie jest może trudny, ale wrednie monotematyczna pętla zadań powoduje frustrację. Ale event jest tak samo wredny dla wszystkich. Ale to od naszych decyzji zależy czy jest bardzo wredny czy tylko trochę.

a losowość w nagrodach... cóż ona zawsze była. Tylko nawet jak nie dostaniesz nagrody głównej to jest jeszcze sporo nagród pocieszenia i można się "nachapać". A ze trzeba uwazać jak się klika... to też zawsze było. I chwała że czasami trzeba włączyć ten organ pełniący funkcję mózgu (szczęśliwi posiadacze mózgów mogą włączyć sam mózg), bo takiej bezmyślnej klikaniny jak mamy obecnie nie da się zbyt długo tolerować
 
O zwiadach nawet nie ma co wspominać z 23h robie teraz zwiad w 48h:d.
Chris jeśli to nie tajemnica to ile trwa u Ciebie zwiad i jeśli masz do wyboru to wolisz zwiad czy mgły??
To akurat zadna tajemnica. W wiosce na s1, w ktorej mam podbitych 600 prowincji i w ktorej dzisiaj zaczynam Konstrukty, zwiad trwa 150h. W drugiej na s3 (550 prowincji), w ktorej dzis zaczynam Niziolki to 160h. Roznica wynika oczywiscie z tego, ze w nizszych epokach mam o kilka badan na zaawansowany zwiad mniej.

A czy wole zwiad czy mgly... Odpowiedz bedzie troche skomplikowana. Wole mgly, ale przewaznie robie zwiad. Od czasu do czasu klikam w turniejach troche wiecej, niz zazwyczaj, a bez wystarczajacej ilosci prowincji juz na wstepie stoi sie na z gory straconej pozycji. Zaczalem gre niecale 2 lata temu i do "dinozaurow" sporo mi brakowalo, jesli chodzi o postep na mapie swiata, wiec ostatnie 2 eventy byly wrecz swietna okazja, by wprawic w ruch perpetuum mobile, ktore IG zaserwowalo nam w postaci nieskonczonej linii zadan i to nadrobic. Ilosc syrenek czy miskow to tak naprawde tylko mily skutek uboczny tego celowego pedu na mapie, a nie cel sam w sobie. Z tego wlasnie powodu preferuje zwiad, choc jest znacznie bardziej kosztowny niz mgly. Robienei zwiadu bylo w moim przypadku konieczne jeszcze z jednego powodu. Przy tempie robienia zadan, ktore sobie narzucilem, nawet 60 czy 70 pare prowincji w turnieju na 6 gwiazdek nie wystarczalo do zadan na konflikty/relikty. Problem oczywiscie w tym, ze przy czasie zwiadu 160h ta cala eventowa maszynka bardzo latwo moze sie zaciac (ze wzgledu na brak przyspieszaczy) i juz nie ruszyc z miejsca, wiec trzeba bardzo uwazac,, by z tym tempem nie przedobrzyc. Ale tak ogolnie, gdyby nie rywalizacja w turniejach, to prawdopodobnie robilbym mgly, produkujac katalizatory za pomoca przyspieszaczy, bo to po prostu przynajmniej u mnie o wiele taniej wychodzi. Zaznaczam, ze pisze o obecnym evencie, bo w Syrenkach takich dylematow nie bylo: tam najlepiej bylo robic wylacznie zwiad, calkowicie ignorujac alternatywy i nawet caly turniej.

Padlo tu tez inne pytanie, jak mozna wyewoluowac kilka miskow, skoro ktos juz z jednym ma problemy. Nie byloby to oczywiscie mozliwe bez przyspieszaczy, dzieki ktorym nie trzeba czekac na zadne produkcje, lub tylko na niektore. Tu przede wszystkim chodzi o planowanie i to miedzy eventami, a nie juz w trakcie. IG wprawilo w Syrenkach w ruch cos, co teraz procentuje. Jesli ktos w miare szybko zorientowal sie w tamtym systemie, to mial wszystkie atuty w reku, nawet zaczynajac event z zerem przyspieszaczy. Petle mozna bylo robic praktycznie bez konca, ale mimo to warto bylo przedwczesnie skonczyc event majac kilka tys. godzin przyspieszaczy w zapasie. Gracze, ktorzy juz w trakcie Syrenek zorientowali sie, w ktora strone "wieje wiatr" tak wlasnie postapili i zachowali cos na czarna godzine (znam przynajmniej kilkunastu takich graczy). No i sprawdzilo sie. Kto mial sporo przyspieszaczy, ten teraz zarobil duzo waluty eventowej przed pierwszym dniem z przyspieszaczami >> ten wylosowal ich wiecej >> ten mogl potem zrobic wiecej zadan >> ten znow wylosowal wiecej przyspieszaczy... i tak w kolko, az do ostatniego dnia z przyspieszaczami. Oczywiscie same przyspieszacze i dodatkowe warsztaty to nie wszystko, np. sporo przewidujacych osob z mojego bractwa juz na 2 tyg. przed eventem stawialo po kilka-kilkanascie mlynow, zeby produkowac potrzebny pozniej na zwiady deszcz monet.

A dlaczego tak leje tutaj wode, choc pytanie bylo krotkie i konkretne ? ;)
Po prostu badzmy tym razem madrzejsi, bo jak pisal bodajze @BlossomValvi, przyspieszacze staly sie od Syrenek wlasciwie najwazniejszym, centralnym elementem gry. Niewazne, czy sie to komus podoba, czy nie (mi to sie akurat nie podoba), takie sa po prostu realia, wszystko zmierza do takiego wlasnie silowego robienia eventow. Zmierzam do tego, ze teraz, juz pod koniec eventu, raczej nie warto na sile cisnac. Nie ma juz dnia z przyspieszaczami jako dzienna i przyspieszacze zainwestowane w robienie zadan juz sie nie zwroca, wyda sie ich wiecej, niz sie zdobedzie ze skrzynek. Moim zdaniem warto je zachowac na nastepny event, no chyba ze komus brakuje artefaktu czy dwoch ;) Ja wlasnie dokladnie tak zrobie, choc do czwartku daloby sie zrobic jeszcze calkiem sporo zadan.
 
Ostatnia edycja:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Dzieki za odpowiedź.

Głównie chodziło mi o Twoje miasto na fell co było na lesnych a wczoraj juz robiło Czarowników. I doszło też do mnie, że wiele zadań poszło też nie na zwiad lub Mgłe a technologie (sam sporo tak zrobiłem). Sam gram od roku i 4 miesięcy i jako, ze mam nature chomika mam w schowku kilka tysięcy PW kilka setek zwojów na golda i młotki (przez to prawie przed eventem wykasowałem warsztaty i sporo rezydencji poleciało) i do tego zwiad robiłem tylko na potrzeby danej epoki i to pod jej koniec.

Co do eventów to Syrenki były spx tam wystarczyło posiadać czas i można było natłuc ich ile się chciało. Na zodiakach to już oprócz czasu to potrzebne były zasoby przyspieszaczy z Syrenek.

Robiąc zadania zauważyłem też, że losowość jako tako wychodzi na stacjonarnym bo na aplikacji jakby się zacinało na niektórych zadaniach np. zwiad,zwiad,wojsko,5x24h,5x24h,fragmenty zaklęć,relikty,relikty. Szczególnie to widać na losowaniu w skrzynkach aplikacja dawała o wiele więcej głównych niż stacjonarny.
 
Do góry