• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

Koval92

Kapłan
W tym moim wydumanym przykładzie nie możesz karmić, co chcesz. Musi to być inna panda niż ta która wypluje dodatkowe T2. Zgadza się?

Ja nie jestem w stanie tego sprawdzić bo Panda i jej bonus są tak beznadziejne, że nie będę na to dwóch karm tracić bo dwie karmy to cztery-pięć rund feniksa ognia nakarmionego dla mnie. Ja ją mam tylko dla dwóch zaklęć magicznej manufaktury.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Szkoda, że nie dali możliwości zdobycia Kirita i Kraraka w nagrodach głównych zamiast innych takich samych misiów. No ale jeśli nawet nie dali Pieńka ani Sal/Wioski Eldrasilów a na gems of Elvenar przepowiadali, że dadzą... W ogóle poza misiami ani jednego nowego budynku w evencie nie było, wszystkie takie zapchajdziury, widać, że event był robiony bardzo na pośpiech i bardzo niezdardnie a szkoda - jesień to piękny czas w roku i zasługuje na event tak fajny jak rok temu.

Ucięli też czasówki 20h z nagród głównych... mogli drugie 4x14h zastąpić 7x8h czasówkami z daily, dają tyle samo w sumie (56h) a czasówki 8h są praktyczniejsze do przyspieszania np produkcji 9h i 24h.

Nie rozumiem, dlaczego dają 30x1h, jesteśmy na tym stratni prawie dwukrotnie, jeżeli ktoś losuje to zamiast 4x14h. Żeby to było 50x 1h to okej ale 30? Dziwne trochę.
 
Nie rozumiem, dlaczego dają 30x1h, jesteśmy na tym stratni prawie dwukrotnie, jeżeli ktoś losuje to zamiast 4x14h. Żeby to było 50x 1h to okej ale 30?
Nie jestesmy na tym w zadnym razie stratni. Te krotkie przyspieszacze sa wrecz niezbedne do robienia zadan eventowych. Szkoda marnowac przyspieszacze 8 czy 14h na produkcje 1h czy 3h. Jesli ma sie wiele krotkich, to mozna tez zrobic wiele zadan bez przerw miedzy nimi i bez czekania. Wiele zrobionych zadan oznacza znacznie wiecej waluty, a to z kolei oznaczalo w tym evencie o wiele wiecej przyspieszaczy 14h z drugiego losowania (i ewentualnie wiecej nagrod glownych). Jak w zyciu - pieniadz robi pieniadz, im wiecej zainwestujesz, tym wiecej zarobisz, tyle ze potrzebny jest pewien kapital, ktory mozna zainwestowac (miedzy innymi wlasnie przyspieszacze 1h).
 

Koval92

Kapłan
Nie jestesmy na tym w zadnym razie stratni. Te krotkie przyspieszacze sa wrecz niezbedne do robienia zadan eventowych. Szkoda marnowac przyspieszacze 8 czy 14h na produkcje 1h czy 3h. Jesli ma sie wiele krotkich, to mozna tez zrobic wiele zadan bez przerw miedzy nimi i bez czekania. Wiele zrobionych zadan oznacza znacznie wiecej waluty, a to z kolei oznaczalo w tym evencie o wiele wiecej przyspieszaczy 14h z drugiego losowania (i ewentualnie wiecej nagrod glownych). Jak w zyciu - pieniadz robi pieniadz, im wiecej zainwestujesz, tym wiecej zarobisz, tyle ze potrzebny jest pewien kapital, ktory mozna zainwestowac (miedzy innymi wlasnie przyspieszacze 1h).

No tak, o tym nie pomyślałem, że 50-60 x 1h napędziło by jeszcze więcej tych 14h potem. Rzeczywiście, dodatkowy pieniądz by im odpadł.
 

visit0r

Paladyn
No tak, o tym nie pomyślałem, że 50-60 x 1h napędziło by jeszcze więcej tych 14h potem. Rzeczywiście, dodatkowy pieniądz by im odpadł.
było odwrotnie
wczesniej dali 14h, 1h byly tydzien pozniej ;>
14 h tak naprawde mozna bylo uzyc w 2 przypadkach
zwiadu i wojska
w przypadku wojska warunkiem byla odpowiednia moc zbrojowni aby kolejka przekraczala 14 h produkcji
 
było odwrotnie
wczesniej dali 14h, 1h byly tydzien pozniej ;>
Racja, ale mowa byla o tym, ze niecaly tydzien po 30x 1h jeszcze raz byly 4x 14h, ktorych mozna bylo nalapac na przyszlosc. W domysle tez o tym, ze te 1h jednak graja bardzo duza role i ze warto bylo je losowac. Chocby po to, by przynajniej czesc z nich zachowac na start nastepnego eventu.
 

visit0r

Paladyn
Racja, ale mowa byla o tym, ze niecaly tydzien po 30x 1h jeszcze raz byly 4x 14h, ktorych mozna bylo nalapac na przyszlosc. W domysle tez o tym, ze te 1h jednak graja bardzo duza role i ze warto bylo je losowac. Chocby po to, by przynajniej czesc z nich zachowac na start nastepnego eventu.
to przeoczylem 1 dzien losowania ;(
 

DeletedUser

Guest
było odwrotnie
wczesniej dali 14h, 1h byly tydzien pozniej ;>
14 h tak naprawde mozna bylo uzyc w 2 przypadkach
zwiadu i wojska
w przypadku wojska warunkiem byla odpowiednia moc zbrojowni aby kolejka przekraczala 14 h produkcji
Jeszcze akademia z produkcja katalizatorów tu idealnie wchodzą 14h dwie sztuki daje 5 czarów/katalizatorów od reki
 

DeletedUser2004

Guest
Tych 8h mozna bylo nalapac ze skrzynek za 85, wiec dla mnie ich brak w dziennych dalo sie przebolec.
Niby masz racje, ale ja jakoś łapałem za 85, podwójna magiczną produkcję.Jestem normalnym graczem,pracującym po 10 h dziennie i nijak mi było klikać 50 razy na dobę ,po prostu nie było mnie na to stać....
 

DeletedUser3575

Guest
Ja mam wrażenie że nagrody lecą że skrzynek seriami. Jak była seria na magiczna produkcję, której nie chciałam, przestawalam losowac i przelogowywalam się. Choć może to tylko zaklinanie rzeczywistości.
 
Do góry