• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Charlene

Szef kuchni
[nieOFICJALNIE] event rozpoczyna się w poniedziałek 7-go.

Statystyki miśka są zaktualizowane - zapraszam do przejrzenia ;)
Widziałam nowe i mi się zdecydowanie bardziej takie podobają. Przede wszystkim na 1 karmieniu można zdobyć 2x bonus(wystarczy mieć stałą porę odwiedzin), więc wychodzi 18pw za skrzynki i 6pw od samego miśka(o ile jeszcze nie zmienią czasu trwania bonusu).
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Nie widzę w statystykach ile trwa efekt karmienia. Może ktoś potwierdzić?
Również pytanie: jakie budynki wg was są najbardziej opłacalne?
 

Charlene

Szef kuchni
Nie widzę w statystykach ile trwa efekt karmienia. Może ktoś potwierdzić?
Również pytanie: jakie budynki wg was są najbardziej opłacalne?
24h - tyle trwa na becie. Hazletown i Harvest Travelers, potem Antient Pond Statue, Kite Outpost i Pond Pillar. Antient Pond Statue to dobry zamiennik dla Miedzianego Smoka( 9 smoków zajmuje 108 kratek a tyle samo kratek zajmuje 12 pond z lepszą pop/kul) ale najlepszym jest Hazletown, tyle, że tutaj trzeba dać więcej miejsca, więc jeśli go nie ma to Antient Pond Statue.
Wyliczenia:
9 smoków (108kratek) daje pop 4320/ kul 4680
12 pond( 108 kratek) daje pop 6240/ kul 5280
* uwzględniłam wymianę, więc dane smoka są z Krasnoludów a Pond z Wróżek

Ja się nastawiam na wywalenie wszystkich smoków i postawienie 10-12 Hazletown co da pop 8400/kul 8400 ;)
 
Ostatnia edycja:

AnyaVanja

Wędrowiec
24h - tyle trwa na becie. Hazletown i Harvest Travelers, potem Antient Pond Statue, Kite Outpost i Pond Pillar.
Dzięki Charlene. Też myślałam o hazeltown. Jednak jeśli zależy na populacji bardziej niż na kulturze to na kratke w epoce 8 lepiej wychodzi ancient pond więc chyba na to się skuszę. Powodzenia we wróżkach. Ja już na finiszu i zaniedlugo orki
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Dzięki Charlene. Też myślałam o hazeltown. Jednak jeśli zależy na populacji bardziej niż na kulturze to na kratke w epoce 8 lepiej wychodzi ancient pond więc chyba na to się skuszę. Powodzenia we wróżkach. Ja już na finiszu i zaniedlugo orki
Dobrze, że Hazletown jest w 9 dniu :)) to będzie czas na zebranie waluty. Ja to dopiero odblokowałam portal wróżek, ale tak nie cierpię rozbudowy, że nie mam zamiaru się śpieszyć :) może nawet zostanę dłużej w tym rozdziale. Dla mnie zarówno kultura i populacja są ważne, dlatego orzeszek daje mi 2 pieczenie na 1 ogniu :) potem sobie dolosuje ten mały Harvest Travelers, bo zawsze się znajdzie jakieś luki do zapełnienia ;)
 
Ostatnia edycja:

AnyaVanja

Wędrowiec
Harvest to rzeczywiście jakaś opcja. Daje niewiele mniej kultury niż budynki z akademii a ma inny rozmiar i układ więc ciekawie
 

Koval92

Kapłan
Dobrze, że Hazletown jest w 9 dniu :)) to będzie czas na zebranie waluty. Ja to dopiero odblokowałam portal wróżek, ale tak nie cierpię rozbudowy, że nie mam zamiaru się śpieszyć :) może nawet zostanę dłużej w tym rozdziale. Dla mnie zarówno kultura i populacja są ważne, dlatego orzeszek daje mi 2 pieczenie na 1 ogniu :) potem sobie dolosuje ten mały Harvest Travelers, bo zawsze się znajdzie jakieś luki do zapełnienia ;)

Ten 3x3 jest o wiele lepszy na populację nawet niż smocze matki co jest dość rzadkie ostatnio w grze, od dawna chyba nie było takiego budynku
 

Charlene

Szef kuchni
Ten 3x3 jest o wiele lepszy na populację nawet niż smocze matki co jest dość rzadkie ostatnio w grze, od dawna chyba nie było takiego budynku
Mi nie zależy na samej populacji. Gdybym postawiła Antient Pond to bym musiała dokładać sobie kultury innymi budynkami a wolę inaczej wykorzystać miejsce w mieście, dlatego stawiam na orzeszka ;)
 

Koval92

Kapłan
Mi nie zależy na samej populacji. Gdybym postawiła Antient Pond to bym musiała dokładać sobie kultury innymi budynkami a wolę inaczej wykorzystać miejsce w mieście, dlatego stawiam na orzeszka ;)

Szkoda, że nie ma większych budynków stricte pod kulturę, jak kiedyś sferyczny pieniek :/ Akurat pasował na jesień...
 

xEasyRiderx

Rycerz
Szkoda, że nie ma większych budynków stricte pod kulturę, jak kiedyś sferyczny pieniek :/ Akurat pasował na jesień...
Sferyczny pieniek wg. statystyk to bardzo dobry budynek szkoda tylko że był tylko raz i więcej nie powtórzono możliwości jego zdobycia natomiast inne (mniej przydatne i nie tak piękne) są powtarzane ;)
 

Nusion

Kapłan
dobrze widzę, że w liście zadań najdłuższe produkcje to 9h?
Tak :)
Tu akurat łatwiej się już nie dało ;)

A do tego w dziennych zadaniach nie ma w ogóle czasowych produkcji w manufakturach i warsztatach, tylko ilościowe, więc małe domki będzie można posprzątać po zrobieniu głównych zadań, jeśli ktoś je postawi
 
Do góry