• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o jesiennych zodiakach.

Charlene

Szef kuchni
Ja tam nie mogę się doczekać :)))) będą fajne daily, ja poluje na Kaligrafię (ciut gorsza jak Sklep gobliński) i 20 AW, jest też Dojo ale zastanawiam się czy stawiać, bo jednak wolę mieć puste pole :p Czerwona Panda na pewno w ilości 2-przyda się na PB, które ostatnio zaczynają mi się podobać ^^ Jedyny minus - upiorne zadania w linii głównej w postaci surki :/:/:/
 

Zabije

Zwiadowca
Ja tam nie mogę się doczekać :)))) będą fajne daily, ja poluje na Kaligrafię (ciut gorsza jak Sklep gobliński) i 20 AW, jest też Dojo ale zastanawiam się czy stawiać, bo jednak wolę mieć puste pole :p Czerwona Panda na pewno w ilości 2-przyda się na PB, które ostatnio zaczynają mi się podobać ^^ Jedyny minus - upiorne zadania w linii głównej w postaci surki :/:/:/
Mam pytanko, ile razy w dziennych nagrodach pojawi się ten budynek?
 

miodziox

Wędrowiec
Pytanko dot. budynku kulurowego który daje nam Kult+pop+ produkcje łuczników i tutaj pytanko czy potrzebuje on połączenia z drogą ? oraz co o nim myślicie warto na niego polować jako dzienna nagroda ?
 

Damqi

Wędrowiec
Witam, czy mógłby ktoś poradzić które skrzynki najbardziej opłaca się wybierać? :)
 

mah79

Wędrowiec
Panda nawet niezła jako nagroda, bo te dzienne to powiem wam słabo.

edit: nie wiem co to jest "klasa kaligrafi" (jeszcze raz lookne), bo po nazwach nie patrzyłem ,tylko po kratkach, ale spoko - skoro tak piszesz, potrzymam sobie ja w inwentarzu zaraz koło 15 krabów i 18 rezydek magicznych, może jak mi sie skończy te 600k fragmentów zaklęć to se je przerobie. Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Panda nawet niezła jako nagroda, bo te dzienne to powiem wam słabo.
Serio? Klasa kaligrafii na wyższych poziomach walczy z magiczna rezydencją, w kolejce czeka jeszcze 20pw, gdzie od dawna daja tylko 10pw i dla kompletnie znudzonych jest karma w workach

Akurat w tym ewencie jest z czego wybierać

Edit
@up a to jak mamy takiego konesera co ma wszystkiego nadto to trudno
Ja pomimo posiadania kilkunastu Skał Venara III itd nie pogardzę Klasa kaligrafii bo mi zaoszczędzi renowacji
Tak samo pw nigdy nadto, nie pisząc o karmie :)
 
Ostatnia edycja:

mah79

Wędrowiec
Skała Venara III .to coś konkretnego - to by było coś. Klasa kaligrafii nic nie zmieni -kolejny śmieć taka prawda (ale spoko można sie na to napalać - powodzenia), ale z tą karma to masz racje - tego nie zauważyłem, w to będę celować.
 

kikimora

Rozbójnik
chciałabym tak nieskromnie zauważyć, ze ekran logowania jest zaje... no że ładny ;) brawka dla grafików pomysłu i wykonania,

ekhem.... a kiedy to akurat ta konkretna grupa weźmie się za poprawkę chwastów na apce? bo to już trochę nudne jest....

event wizualnie prezentuje się bardzo ładnie. Powrót do korzeni trochę, ale w dobrym stylu. Miło jest widzieć te "skrzyneczki". Przyjemnie

Paczki wojska w nagrodach (tak, wie, że to żadne nowum) to był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Zdecydowanie wolę dostać nawet zbędne czarki od runy
 

BlossomValvi

Łucznik
To teraz łyżka dziegciu - prawdopodobnie klucze były testowane jeszcze w letniej szacie graficznej, bo w tej jesiennej ledwo co je widać :/
Przykre to ze temat spadów ewentowych wraca jak bumerang (jak się tylko grafik zmienia)
 
Do góry