• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Karnawale

visit0r

Paladyn
jednak nie jest tak pięknie jak do tej pory sądziłem

upload_2019-3-11_17-58-14.png

przy zbiorach nie dostaje sie sumy tych wszystkich wartosci
pokazalo zebranie tylko 50400 zamiast 90000
 

DeletedUser

Guest
Hmm aż mi głupio bo zebrałem zestaw i nawet studnie a nie dostałem bonusu 100 cukrów na start i do tego jechałem po najdroższych skrzynkach fakt ze zamiast dziennych sporo dodatkowych cukierków wpadło i za 1800 cukierków raptem 150-180pw ale za to jest zestaw
 

DeletedUser2017

Guest
Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę ale po kliknięciu na budynek główny (bankiet) z seta eventu karnawałowego a następnie kliknięciu na ikonkę ze znaczkiem ? w prawym górnym rogu pojawia się nam set z eventu zimowego :)
No chyba że tylko ja tak mam :D
 

Załączniki

  • karnaval.png
    karnaval.png
    350,3 KB · Wyświetlenia: 13
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@PMprzemek To był pierwszy zestaw budynków wprowadzony do gry i na jego przykładzie w ten sposób w grze podane są najważniejsze informacje na temat działania zestawów budynków w ogóle.
 

DeletedUser2017

Guest
@Lisha wiem o tym doskonale jednak w poprzedniej aktualizacji czyli przed dzisiejszą zmianą pokazywało set budynków i opis z aktualnego eventu karnawałowego. Dodatkowo pokazywało jakie budynki mamy, jakie nie posiadamy i które są połączone w zestaw. Czemu nagle taka zmiana czyżby aktualny set karnawałowy jak już był nie mógł zostać w info trzeba było to zmieniać na coś innego ? Dla mnie to ewidentny błąd tej aktualizacji nic więcej lub jak kto woli zamienił stryjek nam siekierkę na kijek :)
Skoro któremuś z programistów omsknął się palec przy wprowadzaniu kodu to powinien ten błąd naprawić a nie tłumaczyć się że tak też jest dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@PMprzemek Nie kojarzę, żeby każdy zestaw miał swoją ilustrację do ogólnego opisu działania zestawów, choć przyznam, że ostatnio dość dawno klikałam w "?". Jednak to, o czym piszesz, wciąż jest - w drugiej zakładce okna budynku:
Dodatkowo pokazywało jakie budynki mamy, jakie nie posiadamy i które są połączone w zestaw.
Zestawy.png
 

Koval92

Kapłan
ja glupio zrobilem bo dokupilem 600 diamentów bo się bałem, że nie starczy mi na cały zestaw, okazało się, że bez diamentów starczyło i na studnię.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
A mi chyba na studnie nie wystarczy, ale zestaw już mam, chyba że będę miał szczęście w losowaniu.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ja mam po evencie zostało kilka zadanek dziennych i nadal nie mam setu
biorąc taką rozbieżność nagród w evencie nie pisał bym o szczęściu
 

Koval92

Kapłan
Chcialem zdobyc chociaz jedną nagrode dzienną z maną na koniec... kliknąłem fioletową, wypadlo 200 cukierków xD potem 2x dzienne nagrody i ostatecznie zdobyłem drugi młyn za 220 flag.

@Shadows Dragon moim zdaniem oni nie powinni wkładać tych cukierków dodatkowych do skrzynek tylko powinni zadbać, żeby każdy miał mozliwość zdobycia wszystkich nagród z całego eventa, a dopiero po tym jakieś ewentualne nagrody za szczęśliwy traf dawać. Ja chyba z 3k cukierków wylosowałem ze skrzynek, a są osoby, które z 70 skrzynek nie wylosowały ani jednej nagrody dziennej.
 
chris07070707 wyliczył i stwierdził że set mam w kieszeni ;)
więc nie obchodzi mnie set ma być
Ups, w razie czego poszukam jakiegos chirurga plastycznego i falszerza
dokumentow, bo jak setu nie bedzie to chyba bede sie musial do konca zycia
ukrywac przed Twoim slusznym gniewem ;)

Ale chyba nie bede musial, na screenie widac, ze masz 14 cukierkow i brakuje
3 flag. Jak chcesz leciec na pewniaka, to po zebraniu 10 cukierkow
z miasta kliknij na skrzynke za 24, bedzie wtedy brakowalo 2
flag, a z zadan dziennych bedzie jeszcze 70 cukierkow. Nie wiem, co
trzeba by bylo zrobic, zeby to jeszcze schrzanic ;)
 

visit0r

Paladyn
Ups, w razie czego poszukam jakiegos chirurga plastycznego i falszerza
dokumentow, bo jak setu nie bedzie to chyba bede sie musial do konca zycia
ukrywac przed Twoim slusznym gniewem ;)

Ale chyba nie bede musial, na screenie widac, ze masz 14 cukierkow i brakuje
3 flag. Jak chcesz leciec na pewniaka, to po zebraniu 10 cukierkow
z miasta kliknij na skrzynke za 24, bedzie wtedy brakowalo 2
flag, a z zadan dziennych bedzie jeszcze 70 cukierkow. Nie wiem, co
trzeba by bylo zrobic, zeby to jeszcze schrzanic ;)
to juz drastyczne ktoki, zacznij od zmiany nicku i awatara ;)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm między śmiechem a żartem to tak odrobinę na poważnie
@chris07070707 taki mam plan jak napisałeś choć jeszcze jest inna opcja skrzynka za 48 i liczyć na mega kumulacje szczęścia że mi wystarczy cuksów na ostatnią skrzyneczkę do ostatniej flagi by zebrać set
z drugiej strony ciekawi mnie czemu piszesz że nie wiesz jak to można jeszcze schrzanić ?
skoro wykonałem wszystkie zadanka główne jakie były
wykonam wszystkie dzienne jak i zebrałem wszystkie cuksy jakie gra zaproponowała
tak odrobinę nie wiem co mogłem więcej zrobić ?
może ktoś napisać że mogłem zbierać skrzyneczki za 20 cuksów i coś tam by wyszła mi średnia 40cuksów za 2 flagi
tylko je te skrzyneczki widziałem ze dwa razy :confused:
 
jeszcze jest inna opcja skrzynka za 48 i liczyć na mega kumulacje szczęścia że mi wystarczy cuksów na ostatnią skrzyneczkę do ostatniej flagi by zebrać set
Shadows, pewnie ze i tak mozna, tylko ze wtedy byc moze musialbys zebrac
dodatkowe 12 cukierkow w 2 dni (o zgrozo ;) ) z miasta i to tylko w przypadku, gdyby w
drugim losowaniu trafily sie same skrzynki za 47-48). Zadne szczescie, a tym bardziej
jego mega kumulacja nie jest juz potrzebne.
z drugiej strony ciekawi mnie czemu piszesz że nie wiesz jak to można jeszcze schrzanić ?
Bo nie wiem ;) Co bys nie robil, jakbys nie losowal, jesli zbierzesz jeszcze te
kilkanascie cukierkow w 2 dni, to obojetne, jakie skrzynki wezmiesz, set i tak
wpadnie. W trakcie eventu jak kazdy musiales liczyc na dodatkowe cukierki,
ale teraz w koncowce nie sa juz u Ciebie potrzebne, starczy "swoich wlasnych" za
2 zadania i tych z miasta. Powodzenia.
(choc juz go nie potrzebujesz, wiec raczej gratulacje ;) )
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nadal jesteś optymistą to nawet dobrze ;)
lecz ja wyliczając prawdopodobieństwo zakładam wszystkie możliwe okoliczności :)
fakt jest taki że jak by to była mowa o studni to niema o czym prowadzić dyskusje można zrozumieć że to nagroda dodatkowa jak ktoś miał fart
lecz główną nagrodą jest set bo niby poco miałbym robić ten event ?
dla mnie ten event to przekręt to chce zobrazować niedowiarkom nom ale każdy widzi co chce widzieć
napisałeś że to nie jest szczęście hmm dla mnie to będzie mega kumulacja szczęścia bo zawsze coś ;)
raczej wykonam zadanka to nie podlega dyskusji lecz nawet jak już zbiorę odpowiednią ilość cuksów do ostatniej flagi
to jestem wstanie sobie wyobrazić bo to jeszcze dwa dni że tuż przed losowaniem ostatniej skrzynki boom brak prądu awaria 12h bez prądu i możliwości raz kliknąć :eek::mad:
więc tak wygląda ten event z mojego punktu widzenia lecz pewnie są tacy co nie zbiorą setu
i nie wiem czy IG w ten sposób chce zachęcić lub pozyskać nowych graczy
 
Do góry