• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Konkursie Urodzinowym

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zapraszam do dyskusji.
Pamiętajcie że ten temat jest tylko do dyskusji, nie wpisujemy tu żadnych odpowiedzi.
Zgodnie z regulaminem:
"Dzielenie się odpowiedziami do konkursu przed zakończeniem rundy może skutkować dyskwalifikacją."
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
@jarq, możesz doprecyzować /potwierdzić, czy miejsca I-VII będą przyznane w drodze losowania wśród wszystkich, którzy przyślą odpowiedź na pytanie "Waszym zadaniem jest po prostu opowiedzieć nam o swoim ulubionym budynku w Elvenarze! Należy podać nazwę budynku oraz napisać, co Wam się w nim podoba!", nawet jeśli napiszą: "Koszary, bo dają wojsko" ;) , czy będzie jakaś ocena tych odpowiedzi?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie, będzie żadnej oceny odpowiedzi, byle była zgodna z wyznaczonym zadaniem.
 

BettyTheCat

Zwiadowca
@jarq a ja z pytaniem z innej beczki.
"Dzielenie się odpowiedziami do konkursu przed zakończeniem rundy...". Skoro odpowiedzi można wysyłać do 9 czerwca, to nie można się nimi dzielić aż do tego dnia (tj. 9 czerwca). Dobrze rozumiem?
I jeszcze, skoro udzielenie odpowiedzi jest równoznaczne z założeniem tematu. Czy ten temat będzie niewidoczny dla pozostałych użytkowników? Żeby się samemu nie zdyskwalifikować :D
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Dokładnie tak chodzi o dzielenie się do zakończenia konkursu. Co to waszych wpisów to tak, widzicie je tylko wy, nie widzą waszych wpisów inni użytkownicy forum.
 

DeletedUser3251

Guest
@jarq Czy odpowiedź na wszystkie trzy pytanie daje potrójną szansę na wygraną, czy jest po prostu konieczna, aby brać udział w losowaniu?
 

Aslana

Tancerz ostrzy
@jarq. Gracz ma po jednym mieście na każdym ze światów, czy sam decyduje na którym świecie dostanie nagrodę główną ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq Czy odpowiedź na wszystkie trzy pytanie daje potrójną szansę na wygraną, czy jest po prostu konieczna, aby brać udział w losowaniu?
Warunkiem wygrania nagrody dodatkowej jest udział we wszystkich częściach.
Każda cześc ma też swoje nagrody.
@jarq. Gracz ma po jednym mieście na każdym ze światów, czy sam decyduje na którym świecie dostanie nagrodę główną ?
Tak gracz sam decyduje na którym ze światów dostanie nagrodę.
 

BettyTheCat

Zwiadowca
@jarq czy pula nagród dotyczy wszystkich graczy Elvenar na świecie, czy każda społeczność ma swoją własną pulę nagród? Sprawdzam szanse na wygraną :D
A temat chyba nie powinien się nazywać "dyskusja", tylko Q&A :D
 

DeletedUser174

Guest
dziekuję za 3 odsłonę konkursu.
Zapomniałam wysłac zgłoszenie na 1 częśc... po prostu zajęty dzień i jakoś mi uciekło. Nie powiem trochę mnie ssało w żołądku, że konkurs. wczoraj też tak z łezką w oku odpuściłam, bo skoro nie brałam udziału w pierwszej części to trochę bez sensu, więc... Po przeczytaniu warunków 3 części zrozumiałam, bo dzisiaj to bym się dopiero wściekła jakbym brała udział w konkursie. Szczerze od razu mi lepiej, bo ta "artystyczna" forma jest kompletnie bez sensu.
 

jakub357

Łucznik
Artystyczna forma to strzał w dziesiątkę! A także dzięki @jarq jest wilk syty i owca cała, bo wystarczy stworzyć cokolwiek i nikt tego nie ocenia.
@kikimora zgłoszenia dla każdego z dni konkursu jest do końca 9 czerwca, więc masz jeszcze czas
 

DeletedUser174

Guest
Nie każdy czuje potrzebę publicznego robienia z siebie idioty chwaląc się swoją nieudolnościa nazywana szumnie talentem. Ja takowej potrzeby nie czuje i daruje sobie ten konkurs
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Normalnie odpadłem, jak przeczytałem 3 zadanie :eek:
Po tej całej naszej dyskusji, w której taki pomysł został totalnie zjechany, to jest prawdziwa ironia losu.
Ja też jeszcze, jak @kikimora, nie wysłałem zgłoszeń i w tej sytuacji to już raczej nie wyślę. Już pierwsze zadanie - jak dla mnie - balansowało na krawędzi akceptowalności, a ostatnie stanowczo nie dla mnie.
@jakub357, trzeba Ci przyznać, masz chody w samej centrali IG ;)
 

jakub357

Łucznik
To ma być zabawa, wystarczy zrobić cokolwiek. W jednym i drugim można napisać po jednym zdaniu w temacie i jest zaliczone. Kiedyś były opowiadania nawet, z minimalną liczbą znaków, i też dobrze działało. Kto się trochę wysilił ten miał, oraz przyjemnie było poczytać opowieści graczy w uniwersem Elvenaru. Można też wysilić się bardziej - ja sporządziłem rysunek w ołówku i przy użyciu programu graficznego ulepszyłem.
@kikimora Wysłane zgłoszenia nie będą upubliczniane, więc nie rozumiem tego lęku przed robieniem z siebie idioty. Ale jak to było w Weselu Wyspiańskiego, każdy spostrzega wedle siebie. Te same bodźce (światło, muzyka, alkohol ,,ta chata rozśpiewana, ta roztańczona gromada") wywołują u każdego z gości weselnych inne reakcje i przeżycia w zależności od tego ,,co się w duszy komu gra, co kto w swoich widzi snach".
PL3 jakub357 urodziny.jpg
 

DeletedUser174

Guest
@jakub357 byłabym wdzięczna gdybyś przestał mnie przekonywać, ze zupa pomidorowa jest smaczna. Miałam swoje klikadło, a teraz ty masz swoje bohomazy. Wszyscy zadowoleni. I niech tak pozostanie.
<..>
wycięto prowokację//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
@jakub357 może się cieszysz z III rundy konkursu, ale czemu ujawniasz swoją pracę przed 9 czerwca, skoro wyraźnie jest w regulaminie napisane:
Dzielenie się odpowiedziami do konkursu przed zakończeniem rundy może skutkować dyskwalifikacją.
Może ja czegoś nie rozumiem, ale raczej nie sadzę! W najlepszym wypadku powinieneś przygotować nową pracę, bo ta została już ujawniona :p .
 

BettyTheCat

Zwiadowca
@Sorcha możliwe, że skoro ma takie zapędy artystyczne, to prac powstało kilka, a ta, którą tu opublikował, wcale nie jest tą, którą zgłosił do konkursu :D
 
Do góry