• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Konstruktach

gamin

Rozbójnik
Czy ktos wie jakie jest zapotrzebowanie na mlotki na poczatku nowej rasy?
Nie sa uzywane do badan ale moze sa potrzebne do produkcji portalowej lub czegos innego ?
 

kasiaczb

Zwiadowca
A można gdzieś znaleźć inne budynki rasy i ich rozmiary oraz jakieś info o rozmiarach budynków jakie będą do rozbudowy?
 

Nusion

Kapłan
A można gdzieś znaleźć inne budynki rasy i ich rozmiary oraz jakieś info o rozmiarach budynków jakie będą do rozbudowy?
Tutaj jest co nieco, a będzie dodane jeszcze więcej wkrótce, jak gracze z bety wejdą troszkę "głębiej" w rozdział
https://elvengems.com/constructs-preview/

EDIT:
Co rozbudujemy w KONSTRUKTACH + budynki rasowe:
Manufaktury T3
- 4 nowe poziomy
- nowy rozmiar 5x5
Rezydencje
- 2 nowe poziomy
- oddzielne badanie technologii dla każdego poziomu
- nowy rozmiar 5x3 (zmniejszą się o jedną kratkę :))
Warsztaty
- 2 nowe poziomy
- oddzielne badanie technologii dla każdego poziomu
- nie zmienia rozmiaru, zostaje 4x6
Ratusz
- 2 nowe poziomy
- oddzielne badanie technologii dla każdego poziomu
- nie zmienia rozmiaru
Zbrojownia
- 2 nowe poziomy
- zmiana rozmiaru z 7x3 na 4x7
Tereny treningowe
- 4 nowe poziomy
Koszary i Obóz najemników pozostaną na tym samym poziomie

Budynki rasowe:
- Centralna wyspa 7x8 (coś a'la portal, możemy postawić tylko 1 rzecz jasna)
kolejnych budynków możemy postawić po 4 z każdego:
- Silnik 5x6
- Ogród 7x4
- Montownia 6x4
- Zoo 4x5
Każdy z budynków, również "portal", możemy rozbudować o 4 poziomy, żaden nie zmienia rozmiaru
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser80

Guest
Pozytywna zmiana - rezydencje zmniejszone z 16 na 15 kratek, niby nic ale przy kilkudziesięciu rezydencjach to już coś.
 

Midi67

Rozbójnik
dziwnie zabrzmiała informacja od Timona, że to ostatni rozdział, który zaprojektował. Można zrozumieć to dwuznacznie albo pałeczkę przejmie ktoś nowy albo nie będzie rozdziału 15.

@jarq czy możesz uchylić rąbka "tajemnicy" czy planowany jest rozdział czy zgodnie z wypowiedzią z filmu pojawi się "nowy projekt" a Elvenar będzie już tylko ewentualnie usprawniany?
 

Nusion

Kapłan
dziwnie zabrzmiała informacja od Timona, że to ostatni rozdział, który zaprojektował. Można zrozumieć to dwuznacznie albo pałeczkę przejmie ktoś nowy albo nie będzie rozdziału 15.
Ja to rozumiem tak, że przedstawi nam rozdział, który ostatnio zaprojektował. Zwłaszcza, że pod koniec wspomina, że spotkamy się jeszcze, kiedy będzie mógł nam opowiedzieć o swoim kolejnym projekcie.
 

DeletedUser854

Guest
Eh i znowu rynek rynek zywymi towarami bedzie wypchany tylko jednym towarem. Najpierw kauczuk, potem aksamit, a teraz na PL3 70% graczy bedzie robic halucynogeny, ale fajnie.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq czy możesz uchylić rąbka "tajemnicy" czy planowany jest rozdział czy zgodnie z wypowiedzią z filmu pojawi się "nowy projekt" a Elvenar będzie już tylko ewentualnie usprawniany?
Nie wiem jakie plany ma Timon, ale z tego co wiem to jest planowany następny rozdział.
 

DeletedUser1775

Guest
Dlaczego portrety z cudaków nowej rasy są takie brzydkie?... No, przynajmniej mi się nie podobają wcale...
 

zdziwiony1

Wędrowiec
mam pytanko, skąd wzięła się nazwa Konstrukty???
bo po polsku to z pewnością nie jest, poprawnie winno być:
Konstruktorzy...
 

blazius1

Paladyn
Pewnie nijak, ale w kilku grach są Konstrukty więc kojarzą się.
W Talizmanie i chyba w Starej Magii i Mieczu też, są Konstrukty i z reguły są zarazem Golemami. Taka ciekawostka.
 
Do góry